درصدها و تخمین رتبه ویژه کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

ziiizooo

عضو جدید
من که زیاد مشتاق نیستم:D

یه بار بهم گفتی با این درصدای بیو چند میشم؟؟؟؟راکتور 80 زبان 80 ترمو66 پدیده 65 بیوشیمی 0
یه سوال دیگه دارم ازت.اگه تو جای من بودی و رتبه مهندسی شیمییت مثلا 270 می شد و بیو مثلا شریف یا دانشگاه تهران می اوردی.کدومه انتخاب می کنی؟؟؟؟؟من الان همش دغدغه اینو دارم که مهندسی شیمی علم و صنعت رو انتخاب کنم یا مثلا شریف یا دانشگاه تهران بیو رو؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه بار بهم گفتی با این درصدای بیو چند میشم؟؟؟؟راکتور 80 زبان 80 ترمو66 پدیده 65 بیوشیمی 0
یه سوال دیگه دارم ازت.اگه تو جای من بودی و رتبه مهندسی شیمییت مثلا 270 می شد و بیو مثلا شریف یا دانشگاه تهران می اوردی.کدومه انتخاب می کنی؟؟؟؟؟من الان همش دغدغه اینو دارم که مهندسی شیمی علم و صنعت رو انتخاب کنم یا مثلا شریف یا دانشگاه تهران بیو رو؟؟؟؟؟؟
اگه من بودم مهندسی شیمی علم و صنعت میرفتم

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

احتمالا بیو شریف رو بیارید ولی تهران حتما میارید.من بودم شیمی میزدم.البته این به تصمیمتون در مورد اینده مربوطه که میخواید اپلای کنید اونور ادامه تحصیل بدید یا میخواید اونور کار کنید یا اینکه اینجا یه کاری پیدا کنید و ادامه تحصیل بدید تو ایران

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودم مهندسی شیمی رو دوست دارم ولی خوب از اون طرف میگم آدم نمیتونه به شریف نه بگه :D
اون که آره ولی فک کنم اونجا همه خرخوون باشند یه کاری میکنن آدم مشروط بشه:cry:
ولی خداوکیلی اگه بیوتکنولوژی اونجور که میگن بازار کارنداشته باشه بدرد نمیخوره حالا شریف بخوونی یا جایی دیگه.دکتری هم فک کنم تعداد کمی رو بگیرن فک کنم fبیشتر اونایی که بیوتکنولوژی خووندن برمیگردن به آغوش م شیمی:smile:

mahsa1187

عضو جدید

به بیوی دانشگاه تهران نه میگین یعنیییی؟؟ :|

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز
ولی من کامل از اراک زده شدم.اصلا محیطش خوب نیست
من این ترم hysys دارم.اتفاقا یک هفته ست موفق نمیشم نصبش کنم :(
اون کانکشن با استادارو واقعا راست گفتی،خیلیا اینجوری نمره گرفتن و حتی معدل الف شدن و...
اکثر همکلاسیام احتمالا باهات کلاس داشتن.من بخاطر خدمت ازشون جاموندم:smile:

هرشهری خصوصیات خودشو داره دیگه....معدل الف هم می دونم چه کسانی رو می گویی:D
راستی هر کمکی واسه نصب هایسیس می خوای بگو بهت بگمااااا...من قبلا ها لابی می شستم یه ده دوازده تایی در روز کارم نصب بود...یادش بخیرررررر
اتفاقا خوب کاری کردی خدوت رو تموم کردی ..ایشالا موفق باشی سعی کن پروژه رو بری توی مقاله و اینا به دردت می خوره حسابی فقط بهت توصیه می کنم سمت فضلعلی نری واسه مقاله و اینا حسابی آدمو دست به سر می کنه ....پدر منو در آورد!!!:cry:

Arrrrash

عضو جدید
هرشهری خصوصیات خودشو داره دیگه....معدل الف هم می دونم چه کسانی رو می گویی:D
راستی هر کمکی واسه نصب هایسیس می خوای بگو بهت بگمااااا...من قبلا ها لابی می شستم یه ده دوازده تایی در روز کارم نصب بود...یادش بخیرررررر
اتفاقا خوب کاری کردی خدوت رو تموم کردی ..ایشالا موفق باشی سعی کن پروژه رو بری توی مقاله و اینا به دردت می خوره حسابی فقط بهت توصیه می کنم سمت فضلعلی نری واسه مقاله و اینا حسابی آدمو دست به سر می کنه ....پدر منو در آورد!!!:cry:

اتفاقا پروژم با فضلعلیه:biggrin:
البته کارشناسی که دیگه ترم آخره و داره تموم میشه.ایشالا مقاله و این چیزا واسه ارشد
آخرین مرحله نصبش یه ارور مسخره میده :
There was a problem with configuring Aspen FLARENET.Return Code is 3

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز
111.jpg
اتفاقا پروژم با فضلعلیه:biggrin:
البته کارشناسی که دیگه ترم آخره و داره تموم میشه.ایشالا مقاله و این چیزا واسه ارشد
آخرین مرحله نصبش یه ارور مسخره میده :
There was a problem with configuring Aspen FLARENET.Return Code is 3

عجب بد شانسی پس!!!!البته خوب نمره می ده اما مقاله اصلان کمکت نمی کنه:D

ببین این خطاش بخاطر اینه که توی اون لیسته هست می روی انتخاب کنی کدوم نرم افزار های هایسیس رو می خوای...شما باید فقط گزینه Aspen HYSYSرو انتخاب کنی نه ASPEN FLARNETیا همه برنامه هاش رو ...من برات تصویرش رو می ذارم...بازم اگه سوالی داشتی بگوو..

Arrrrash

عضو جدید
مشاهده پیوست 200033

عجب بد شانسی پس!!!!البته خوب نمره می ده اما مقاله اصلان کمکت نمی کنه:D

ببین این خطاش بخاطر اینه که توی اون لیسته هست می روی انتخاب کنی کدوم نرم افزار های هایسیس رو می خوای...شما باید فقط گزینه Aspen HYSYSرو انتخاب کنی نه ASPEN FLARNETیا همه برنامه هاش رو ...من برات تصویرش رو می ذارم...بازم اگه سوالی داشتی بگوو..

یعنی خیر از جوونیت و زندگیت و ... ببینی.نصب شد!هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااا!:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز
یعنی خیر از جوونیت و زندگیت و ... ببینی.نصب شد!هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااا!:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

خدا رو شکر...من که کاری نکردم....راستی اگه واسه پروژه هم کمک خواستی بگو...اگه با داورنژاد باشی که معمولا پروژه هاش راحتن اگرم با آل یاسین هستی ممکنه یکم کارت پیچیده بشه..در هرصورت من در خدمتم ;)

S.Mehran.S

عضو جدید
با عرض سلام و ادب و خسته نباشید و شب بخیر :smile:
دوستان ازتون یه خواهشی داشتم . اگر براتون مقدوره جواب این درخواست من رو فقط با یک عدد بدید . نه کمتر نه بیشتر . میدونم تا حالا چندین و چند بار درصداتون رو اعلام کردید و دیگه حال همه داره به هم می خوره . ولی خواهشا این بار رو هم همکاری کنید . لطف کنید میانگین درصداتون رو بگید . با اعشارش . می خوام توی همین جامعه ی آماری 20 - 10 نفره که داریم . یه تخمینی بزنیم کنکور امسال رو . فقط خواهشا دقیق بگید .
یکی از دوستان یه صحبت هایی کرده که من کم کم دارم به رتبه های 900 - 800 فکر می کنم :w04:
از خودم هم شروع می کنم :

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض سلام و ادب و خسته نباشید و شب بخیر :smile:
دوستان ازتون یه خواهشی داشتم . اگر براتون مقدوره جواب این درخواست من رو فقط با یک عدد بدید . نه کمتر نه بیشتر . میدونم تا حالا چندین و چند بار درصداتون رو اعلام کردید و دیگه حال همه داره به هم می خوره . ولی خواهشا این بار رو هم همکاری کنید . لطف کنید میانگین درصداتون رو بگید . با اعشارش . می خوام توی همین جامعه ی آماری 20 - 10 نفره که داریم . یه تخمینی بزنیم کنکور امسال رو . فقط خواهشا دقیق بگید .
یکی از دوستان یه صحبت هایی کرده که من کم کم دارم به رتبه های 900 - 800 فکر می کنم :w04:
از خودم هم شروع می کنم :
داداش چیزی شده ؟سکته کردیم

S.Mehran.S

عضو جدید
1 - %52.89
2 - %41.37
.
.
.
کماکان منتظریم . حالا شانس ما امشب چقدر اینجا سوت و کوره :razz:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه نمیشه همه رو گفت اونایی که یادمه مثلا من تو جرم اون سوال شرایط تشابه گزینه ای رو زدم که میگه همه عبارتا درسته به جز گزینه 4 و فکر هم میکنم درست باشه واسه کلید سنجش اشتباه حسابش کردم واسه میانگین طبق نظر خودم درست یا تو راکتور اون سوال رو که mixed یا recycle میخواست من دوره ای زدم و واسه کلید سنجش mixed بود پس طبق کلید سنجش غلط و طبق نظر خودم درسته .یا اینکه تو ریاضب یه سوال بودفک کنم گفته بود چه شرطی باید داشته باشه که جداسازی متغیر بزنیم طبق کلید سنجش اشتباه زدم ولی طبق نظر خودم باید فقط یدونه شرط می داشت

آخرین ویرایش:

S.Mehran.S

عضو جدید
آخه نمیشه همه رو گفت اونایی که یادمه مثلا من تو جرم من اون سوال شرایط تشابه من گزینه ای رو زدم که میگه همه عبارتا درسته به جز گزینه 4 و فکر هم میکنم درست باشه واسه کلید سنجش اشتباه حسابش کردم واسه میانگین طبق نظر خودم درست یا تو راکتور اون سوال رو که mixed یا recycle میخواست من دوره ای زدم و واسه کلید سنجش mixed بود پس طبق کلید سنجش غلط و طبق نظر خودم درسته .یا اینکه تو ریاضب یه سوال بودفک کنم گفته بود چه شرطی باید داشته باشه که جداسازی متغیر بزنیم طبق کلید سنجش اشتباه زدم ولی طبق نظر خودم باید فقط یدونه شرط می داشت
دمت گرم . بالاخره یکی پیدا شد مثل خودم .
دقیقا . هم توی جرم باهات هم عقیده ام . هم توی ریاضی . هم توی راکتور .

• Like
واکنش ها: .6.

S.Mehran.S

عضو جدید
آقا مثل اینکه امشب چیزی کاسب نیستیم .
دوستان ما که رفتیم لا لا !
هر کسی اومد و پیغام بنده رو دید لطفا میانگین درصداش رو به صورت دقیق بنویسه تا یه جمع بندی داشته باشیم . مطمئنا نتیجه ای که از این جمع کوچک بدست میاد با یه خطای قابل قبولی قابل تعمیمه ( جمله رو حال کردید انصافا :cool: )

mohammad8967

عضو جدید
1 - %52.89
2 - %41.37
.
.
.
کماکان منتظریم . حالا شانس ما امشب چقدر اینجا سوت و کوره :razz:

والا ما رومون نمیشه جلو درصدای شما درصد بذاریم بنظرم پیجو باید تقسیم کنیم به درصدای بالای 50 و زیر 50 و اینکه اینجا همه درصداشون بالای 50اس ما زودتر از اردیبهشت دوسنداریم سکته بزنیم وبنطرم بهتره راجع به همون گرایشا بحرفیم
33درصد

mohammad8967

عضو جدید
پویا جان برادر عزیزم بدون تو اینجا و اونور بسیار سوت وکور است:cry: زودتر از اصفهان با گزای خوشمزت برگرد:biggrin:

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا منم 34 درصد
تا چند روز دیگه درصدای بچه های صنعتی اصفهانم میزارم

بالا