دردنامه بهنوش بختیاری درباره شایعات اخیر پیرامونش

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
دردنامه بهنوش بختیاری درباره شایعات اخیر پیرامونش


بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار دردنامه‌ای از شایعه‌هایی که اخیرا درمورد او منتشر شده، انتقاد کرد.به گزارش آخرین نیوز، در این دردنامه امده است:
نمی‌دانم این نوشته را باید چگونه آغاز کنم؟ نمی‌دانم؟! نمی‌دانم باید با اشک شروع کنم یا با بغض یا با فریاد یا … نمی‌دانم؟! این‌قدر مستاصل و آزرده‌ام که نمی‌دانم چه بگویم. انگار دیگر فقط خداست که صدای ما را می‌شنود. انگار فقط و فقط اوست و همه در گوش‌هایشان پنبه گذاشته‌اند و هرچه می‌خواهند انجام می‌دهند بدون اینکه نگرانی‌ای از عواقبش داشته باشند.
ای‌داد و بیداد. ای داد و بیداد از شمایی که هرچه می‌خواهید می‌کنید و کک‌تان هم نمی‌گزد! ای داد و بی داد از شمایی که بارها خواهش من و امثال من را دیده‌اید و باز هم دوست دارید به زندگی خصوصی ‌ما سرک بکشید! ای داد و بیداد از شمایی که وقتی سوژه‌ای ندارید درباره دیگران دروغ‌پردازی می‌کنید و به این هم فکر نمی‌کنید که این دروغی که از سر تفریح و بی‌خبری گفته‌اید شاید زندگی کسی را به خطر بیندازد.
ای داد و بیداد از شمایی که تفریح‌تان شده به لجن کشیدن عده‌ای که فکر می‌کنید به همین راحتی آمده‌اند شاید ستاره‌ای شده‌اند در رسته کاری خودشان! ای داد و بیداد از شمایی که برای خودتان می‌برید و می‌دوزید و… خدایا لااقل تو صدای دردمند مرا در این روزهای عزیز بشنو به حق همان امام بزرگی که جانش را در راه آرمان‌هایش داد تا امثال من امروز بفهمند که اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید.
دریغ از شمایی که خودتان را پیرو حسین(ع) می‌دانید و برایش عزاداری می‌کنید اما در همان مجالس ما را هم نُقل نَقل خودتان می‌کنید که مثلا شنیده‌ای فلانی را در فلان جا گرفته‌اند و… و انگار نمی‌دانید که ای دل غافل ما اصلا که هستیم که بخواهیم در چنین مجالسی درباره‌مان صحبتی پیش بیاید. ای‌داد و بیداد از شما.
چند سال پیش تعدادی از عکس‌های شخصی و خانوادگی من را مثل خیلی دیگر از هنرپیشه‌ها روی اینترنت گذاشتند و برای هم با گوشی‌های موبایل‌شان بولوتوث کردند و مثلا من را در یک میهمانی دیدند. این که چه؟ این به چه کار شما می‌آید؟ پس ماجرای حریم خصوصی و احترامی که دین ما برای دیگران قائل شده چه می‌شود و هزارتا سئوال دیگر از این دست. خدا می‌داند که این اتفاق چه دردسرهایی را برای من بوجود آورد که الان هم که به یادشان می‌افتم ناراحت می‌شوم.
خدا را شکر در همان روزها با همکاری نیروی محترم انتظامی بخشی از مشکلاتم حل شد، اما آنهایی که باید هیچ وقت پیدا نشدند تا بشود مجازاتشان کرد. اصلا اگر هم پیدا می‌شدند مجازاتشان چه فایده‌ای داشت وقتی همه‌مان در این چرخه بیمار مشارکت می‌کنیم.
قبل از هر اظهار نظری لطفا همین الان به حافظه گوشی‌های موبایلتان سری بزنید و ببینید چندتا از این دست فیلم‌ها و عکس‌ها را دارید و بعد سر و صدا راه بیندازید. حالا امروز شایعه درست کرده‌اند که فلانی را به همراه دیگرانی که شاید ورزشکار بوده‌اند در میهمانی‌ای در لواسان آن هم در روزهای نزدیک به ماه محرم گرفته‌اند.
با این یکی چه کنم؟ با این تهمتی که خودم هم تا همین چند روز پیش از ماجرایش خبری نداشتم. منی که لااقل به شعائر دینی‌ام در حد و اندازه خودم احترام می‌گذارم آیا باید اینگونه مورد سئوال بروم؟! فکرش را بکنید سر صحنه فیلم جدیدتان هستید و همسرتان هم در مسافرت به سر می‌برد. ناگهان به شما زنگ می‌زند و از آن طرف تلفن تمام ماجرا را تعریف می‌کند که مگر تو سر کار نبودی و این اخبار چیست و… باقی‌اش ماجراهایی است که می‌توانید خودتان حدس بزنید.
چرا باید با اعصاب و روان یک خانواده این طور بازی شود که حتی کار پدر و مادرم به بیمارستان کشیده شود. ای داد و بیداد از شما که ندانسته در مورد دیگران قضاوت می‌کنید. دیگر نمی‌دانم چه باید گفت تنها امیدوارم و تقاضا دارم از هر مسئولی که به این ماجرا رسیدگی کند و البته یک تقاضای بزرگ هم از شما مردم دارم.
اینکه این‌قدر به راحتی با آبروی بقیه بازی نکنید فقط به جرم اینکه مثلا فلانی هنرپیشه است و شما فکر می‌کنید آدم بی دین و ایمانی است. هرچند که بعد از همه این اتفاقات فکر می‌کنم این تقاضا مثل آب در هاون کوبیدن است و بس. و همین می‌شود که تنها برایم یک کار می‌گذارد که داد و بیدادم را پیش خداوند بزرگ ببرم تا شاید او به داد دل امثال چون منی برسد.
 

Koma

عضو جدید
بیچاره این مردم از دست این آدمها
چیه این خانم هم برا خودش دفتر نشر افکار زده؟
 
  • Like
واکنش ها: Sarp

hamidarchitec

عضو جدید
متاسفم از مردم دروغ پرداز که سرشون توی هر محفل خصوصی میکنن و باعث ناراحتی همه میشن
 

vahid.shirazi

عضو جدید
پشت سر هر کسی حرف دراوردن سخته حالا هر کسی می خواد باشه
مهم بهنوش نیست مهم اینه که یه ادم هست
 

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چي بگم والا اظهار نظر اينطوري در مورد افراد خيلي سخته
 

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شايعه چي بوده؟بگيد ما هم بدونيم.من كه هيچي درباره اش نشنيدم.نكنه گفتن اينم تو اون پارتيه كه چند تا از فوتباليستها هم بودن،بوده؟
 

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
شايعه چي بوده؟بگيد ما هم بدونيم.من كه هيچي درباره اش نشنيدم.نكنه گفتن اينم تو اون پارتيه كه چند تا از فوتباليستها هم بودن،بوده؟

پس از چند روز اخبار ضد و نقیض بالاخره مشخص شد که شیث رضایی و بهنوش بختیاری از جمله کسانی بوده اند که در پارتی مختلطی که در لواسان که چند روز قبل از داربی اخیر بین استقلال و پرسپولیس برگزار شده بود دستگیر شده اند.
گفته میشود در این پارتی محتلط شبانه برخی دیگر بازیکنان و بازیگران هم بوده اند که برخی دستگیر و برخی هم قبل از آنکه پلیس به محل برسد باغ محل برگزاری پارتی را ترک کرده بودند. گقته میشود علاوه بر اینکه وضع پوشش شرکت کنندگان زن در این بسیار زننده بوده است، برخی از شرکت کنندگان این مهمانی مختلط تحت تاثیر نوشیدن مشروب و مستی اقدام به اعمال منافی عفت نیز کرده بودند و در همان حال دستگیر شده اند.
با اینکه همه این افراد ظاهرا” به قید وثیقه آزاد شده اند اما به زودی دادگاه این متهمان برگزار خواهد شد. با اینکه اسامی برخی افراد دیگر نیز به صورت مبهم اعلام شده است اما به دلیل عدم اطمینان و به جهت اینکه صرفا” در مورد این دو بازیگر و بازیکن بازتاب بیشتری یافته است از افشای نام دیگر افراد خودداری میشود.
به اطلاع بینندگان سایت وب شهر میرساند که طبق اعلام خانم بختیاری و آقای رضایی این دو نفر هیچ ربطی به آنها ندارند. در هر حال جهت اطلاع شما قید میکنیم که خبر ممکن است شایعه باشد. البته در سایتهای معتبری مانند خبرآنلاین و تابناک هم قید شده بود.
شايعه بود.......
 

Similar threads

بالا