درخواست کمک جهت کار با نرم افزارهای مکانیک

mehri

عضو جدید
با سلام .
من فارغ التحصیل رشته برق هستم ولیکن به دلایل کاری با یک گروه مکانیک یا ماشین ساز همکارم و نیاز به آشنایی با نرم افزارهای مکانیک را دارم . با استفاده از نرم افزارهای آموزشی autocad,solidwork را در حد مطلوب فرا گرفته ام و به تازگی catia را شروع کرده ام .برای اینکه در مسیر درستی در زمینه آموزش قرار بگیرم از شما خواهش می کنم تا نرم افزارهای طراحی دیگر را به من معرفی کنید .

با تشکر

SOMAYEH.M

عضو جدید
با سلام
من دانشجوی نرم افزار هستم و می خوام نرم افزار solid works رویاد بگیرم .اگه ebook آموزشی این نرم افزارو دارین برام بفرستین.
smahmoody.2006@gmail.com

mehri

عضو جدید
با سلام
من دانشجوی نرم افزار هستم و می خوام نرم افزار solid works رویاد بگیرم .اگه ebook آموزشی این نرم افزارو دارین برام بفرستین.
smahmoody.2006@gmail.com
سلام دوست عزیز .
فکر کنم اگه یک سری به قسمت نرم افزارهای مکانیک بزنی بتونی از اطلاعات دوستان دیگه استفاده کنی.

faryade_sokooot

عضو جدید
سلام

سلام

با سلام .
من فارغ التحصیل رشته برق هستم ولیکن به دلایل کاری با یک گروه مکانیک یا ماشین ساز همکارم و نیاز به آشنایی با نرم افزارهای مکانیک را دارم . با استفاده از نرم افزارهای آموزشی autocad,solidwork را در حد مطلوب فرا گرفته ام و به تازگی catia را شروع کرده ام .برای اینکه در مسیر درستی در زمینه آموزش قرار بگیرم از شما خواهش می کنم تا نرم افزارهای طراحی دیگر را به من معرفی کنید .

با تشکر

سلام .ببین می خوای طراحی مهندسی کنی ؟ قبل از هر چیز باید معلومات اولیه و پایه از رشته مکانیک داشته باشی و با طراحی اجزا و طراحی مکانیزم ها و مقاومت مصالح اشنایی کافی داشته باشی اما اگر قصدت صرفا تهیه مدل هستش بدون اینکه بخوای از نظر مکانیکی انالیزش کنی این یه بحث دیگس :cool: کتیا رو یاد بگیر چون محیط های داره مخصوص رشته برق و در کل نرم افزار مدل ساز قوی هستش ;)

raptor2020

عضو جدید
سلام.من solidworks 2008 دارم.و وقتی که میخوام cosmos روش نصب کنم ارور میده میگه solid works نصب نشده.لطفا کمک کنید.در ضمن ویندوز هم 7 هستشhttp://iran-eng.com

بالا