درخواست پایان نامه (فوری)

sama_ch

عضو جدید
سلام دوستان خوبم من به سه پایان نامه احتیاج دارم کسی میتونه این پایان نامه هارو برام بگیره .مرسی از همه :gol::gol::gol:
1-سنتز نمك هاي دي تيوكاربامات به روش جديد، واكنش مخلوط آمين و CS2 با دي وينيل سولفون و واكنش پليمريزاسيون مخلوط دي آمين و CS2 با پذيرنده مايكل دوسويه.

رئيسي، مژگان.
2-
سنتز يك مرحله‌اي دي‌تيوكاربامات‌ها و دي‌تيوكربنات‌هاي حلقوي و بررسي واكنش مانيخ در شرايط بدون حلال و محيط آبي.

ابراهيمي، فروغ.
3-
سنتز تعدادي از مشتق هاي دي تيو كربامات ها و آمينوليز اپوكسيدها در آب و تحت شرايط مختلف. غلامي، هادي.

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبم من به سه پایان نامه احتیاج دارم کسی میتونه این پایان نامه هارو برام بگیره .مرسی از همه :gol::gol::gol:
1-سنتز نمك هاي دي تيوكاربامات به روش جديد، واكنش مخلوط آمين و CS2 با دي وينيل سولفون و واكنش پليمريزاسيون مخلوط دي آمين و CS2 با پذيرنده مايكل دوسويه.

رئيسي، مژگان.
2-
سنتز يك مرحله‌اي دي‌تيوكاربامات‌ها و دي‌تيوكربنات‌هاي حلقوي و بررسي واكنش مانيخ در شرايط بدون حلال و محيط آبي.

ابراهيمي، فروغ.
3-
سنتز تعدادي از مشتق هاي دي تيو كربامات ها و آمينوليز اپوكسيدها در آب و تحت شرايط مختلف. غلامي، هادي.

سلام....خب دوست عزیزم یه لینکی چیزی لطف میکردی بریم ببینیم کجا هستن اینا:D
اگر توی ایران داکن که بعضی از پایانامه ها که علامت دانلود رو دارن رو میشه دان کرد، البته 15-20 صفحه اولشو... کلا پایان نامه های فارسی رو زیاد نمیشه گیر آورد!
اما اگه پایان نامه انگلیسی به دردت میخوره، این سایت خیلی خوبه، من خودم خیلی ازش استفاده میکنم، هم تز، هم مقاله میتونی سرچ کنی
freefullpdf.com

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام ممنون از راهنماییتون من این پایان نامه هارو از کتابخانه دانشگاه شریف پیدا کردم لینک یکیشون اینه :smile:
http://library.sharif.ir/parvan/resource/292250
لینکش مورد داره یا اینکه دسترسی بش از داخل دانشگاه امکان پذیره...اما در هر صورت،این پایانامه های شریف و بقیه دانشگاه ها رو از کتابخونه دانشگاه میتونی دریافت کنی و توی اینترنت نمیشه یافت اینارو، مگر اینکه خوده نویسنده بذارتشون توی نت

MOHAMMAD_100

اخراجی موقت
سلام خسته نباشید. لطفا میشه پایان نامه زیر را واسم پیدا کنید. ممنون میشم.

عنوان: سنتز، شناسایی و بررسی خواص فتوکاتالیستی نانو ساختارهای منیزیم اکسید
نگارش: معصومه چمک
استاد راهنما: دکتر علی رضا محجوب
دانشگاه تربیت مدرس

MOHAMMAD_100

اخراجی موقت
سلام خسته نباشید. لطفا میشه کمکم کنید و پایان نامه زیر را واسم پیدا کنید. ممنون میشم.

عنوان: تبدیل بدون کاتالیزور آلدهیدها به اکسیم ها - تبدیل مستقیم و اکسایشی تتراهیدروپیرانیل اترها و سایلیل اترها به اکسیم ها توسط 2و3-دی کلرو- 5و6-دی سیانوبنزوکینون
نگارش: زهرا صادقی
استاد راهنما: دکتر سید قاسم آقاپور
دانشگاه : دامغان

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید. لطفا میشه پایان نامه زیر را واسم پیدا کنید. ممنون میشم.

عنوان: سنتز، شناسایی و بررسی خواص فتوکاتالیستی نانو ساختارهای منیزیم اکسید
نگارش: معصومه چمک
استاد راهنما: دکتر علی رضا محجوب
دانشگاه تربیت مدرس

سلام خسته نباشید. لطفا میشه کمکم کنید و پایان نامه زیر را واسم پیدا کنید. ممنون میشم.

عنوان: تبدیل بدون کاتالیزور آلدهیدها به اکسیم ها - تبدیل مستقیم و اکسایشی تتراهیدروپیرانیل اترها و سایلیل اترها به اکسیم ها توسط 2و3-دی کلرو- 5و6-دی سیانوبنزوکینون
نگارش: زهرا صادقی
استاد راهنما: دکتر سید قاسم آقاپور
دانشگاه : دامغان
پایان نامه های فارسی رو نمیشه گیر آورد، باید بری کتابخونه دانشگاه اونجا ببینی.
یا اینکه توی فیسبوک بگرد، صاحب پایان نامه رو پیدا کن و از خودش بخواه

بالا