درخواست نرم افزار خود را در این تاپیک مطرح کنید

درخواست نرم افزار خود را در این تاپیک مطرح کنید

• nice

رای: 0 0.0%
  • normal

• bad

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

mahmoud.golzar

کاربر بیش فعال
سلام اساتید عزیز
در خصوص آموزش pro engineer مطلب کاملی ندارید بزارید استفاده کنیم؟

arman_sh_rad

عضو جدید
سلام
تانک با کرکش هست در نصبش دقت کنید

سلام . بعد از نصب برنامه قفل سخت افزاری می خواد . شما خودت نصبش کردی؟ اون قسمتی که سریال رو وارد می کنی می نویسه نوع نرم افزار : کامل به همراه قفل سخت افزاری، من حتی یه فایل temp رو که ضمیمه ش بود رو ریختم روی یه فلش مموری و وصلش کردم به کامپیوتر تا فایل سخت افزاری رو از رو اون لود کنه ولی بازم اتفاقی نیفتاد . اگر شما خودت نصبش کردی بی زحمت راهنمایی کن که با این قفله باید چیکار کرد . ممنون

hmms20

عضو جدید
ABAQUS

ABAQUS

اگر نرم افزار ABAQUS 6,7با کرکش بزارین ممنون میشم.در مورد کار با اونم راهنمایی کنید

mehrdadeng

عضو جدید
ارمان رانست میگه هیچ جوره این برنامه تانک اجرا نمی شه .منم زور زدم اما نشد

arman_sh_rad

عضو جدید
سلام خسته نباشي
در مورد طراحي معكوس و ساخت چرخدندها و محاسبه انواع چرخدنده كتابي مي خوام اگه ميشه برام بفرستيد

سلام ،

برای ساخت چرخدنده ، تو باید متریالت رو به اندازه دایره سر دنده ببری و بعد وقتی قطعه رو رو دستگاه بستی ، ابزار تراش دنده رو که بر اساس مدول چرخدنده تعریف می شه ، ببندی روش و تعداد دندانه ( z ) رو به دستگاه بدی تا اون شروع به تراشیدن کنه . من کتاب الکترونیکی که قابلیت فرستادن داشته باشه ندارم که برات بذارم ولی یه سری فرمول هست که برات اسکن می کنم و در اولین فرصت واست می ذارم . امیدوارم به دردت بخوره .

------------------------
آرمان

arman_sh_rad

عضو جدید
ارمان رانست میگه هیچ جوره این برنامه تانک اجرا نمی شه .منم زور زدم اما نشد

سلام

اگه هدفت طراحی مخازن ذخیره نیس ، می تونی واسه مخازن کوچیک PVElite رو دانلود کنی که کرکش هم اجرا می شه . اینجوری انتقامت رو هم از COAdE می گیری!!! واسه طراحی مخازن بزرگ هم پیشنهاد من اینه که یه نقشه اجرا شده رو گیر بیار و با مقایسه شرایط خودت و شرایط اون پروژه تغییرات لازم رو اعمال کن . من با همین روش یه مخزن 250 متر مکعبی گازوییل طراحی کردم و ساختم که الان داره کار می کنه . تنها کاری که باید بکنی یه کم دقت تو تیپ کردن کاره . موفق باشی.

--------------------------
آرمان

pouyaparsaie

عضو جدید
Download PDMS 11.6 sp3 with crack

The process and power industries continually work to bring high-quality plant on line earlier, with minimum risk. This requires powerful design applications that can be used effectively across globally distributed project teams. AVEVA PDMS delivers this capability and is proven on projects ranging from the smallest refit to the largest green field projects.
PDMS 11.6 is a major new release of this world-leading product. Its upgraded technology and data structures provide a strong, extensible platform for its enhanced applications, increasing productivity, providing simple upgrade paths and making PDMS even easier to adopt.

http://rapidshare.com/files/80879404/PDMS_11.6.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/80879443/PDMS_11.6.part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/80881494/PDMS_11.6.part3.rar.html
http://rapidshare.com/files/80880991/PDMS_11.6.part4.rar.html
http://rapidshare.com/files/80881453/PDMS_11.6.part5.rar.html
http://rapidshare.com/files/80882359/PDMS_11.6.part6.rar.html

crack : http://rapidshare.com/files/82739633/aveva_crack.rar.html
http://rapidshare.com/files/83748978/pdms.11.6carck.rar.html

پسورد : www.pdms.ir
دوستان گرامی متاسفانه تمامی نرم افزار های www.pdms.ir غیر قابل استفاده می باشند.
احتمالا تعمدی در کار است !

من شخصا تمامی نرم افزار ها را دالود کردم
یا قفل ندارد با اینکه قفل گذاشته شده مربوط به این نسخه نیست.
ظاهرا برای بالا بردن تعداد ویزیت از این حقه استفاده شده!

pouyaparsaie

عضو جدید
دوستان گرامی متاسفانه تمامی نرم افزار های www.pdms.ir غیر قابل استفاده می باشند.

من شخصا تمامی نرم افزار ها را دالود کردم

pouyaparsaie

عضو جدید
علت کار نکردن pdms 11.6!!!!

علت کار نکردن pdms 11.6!!!!

نرم افزاری که در سایت pdms.ir قرار دارد نسخه 11.6 است اما کرکی که گذاشته جهت نرم افزار 11.6sp3 می باشد!!!!
کاملا سر کاریه!!!!!!
بقیه نرم افزار های این سایت هم کار نمی کنه!!

599

عضو جدید
فرترن

فرترن

دوستان سلام،
ممنون میشم اگه لینک دانلود FORTRAN 8.0 یا 6.0 و یا 7.0 تو سایت بذارین، برای آباکوس می خواستم.:smile:

mansurdeha

عضو جدید
دنبالش ميگردم

دنبالش ميگردم

بچه ها هر کی نرم افزار مکانیک واسه دانلود می خاد بگه براش بذارم

خوب برام cadworx isogen 2008 يا coade caesar ii v5 آخرين ورشن هاش رو بزار من خودم چندتا sotware توپ براى piping دارم خواستى بگو بفرستم البته بايد کمکم کنى چون من جديدم و نميدونم چجورى بايد فرستاد.

omidghafuori

عضو جدید
در خواست جزوه نرم افزار inventor

در خواست جزوه نرم افزار inventor

با سلام:

نياز مبرم به جزوه فارسي نرم افزار inventor را دارم در صورت امكان راهنمايي فرماييد

با نهايت تشكر

pdms.ir

عضو جدید

:que:من شخصا تمامی نرم افزار ها را دانلود کردم
دوست عزیز سلام
لازم دونستم تا در اینجا مطلبی رو خدمت شما دوست عزیز عرض کنم.
اول اینکه اگر کامل صفحه دانلو د رو ملاحظه می کردید می دیدی که نوشته شده: سایت هیچ مسئولیتی در قبال نسخه های دانلود شده ندارد!
دوم اینکه تا جایی که امکان داشته کرک برنامهها قرار داده شده.اون هم برنامه هایی که تهیه هر کدام چند ده هزار تومان هزینه دارد.
سوم اینکه کرک ها برای دوستانی که احیانا مشکلی داشتند دوباره ارسال شده.
کافی هست یه سری به فروم های هندی و تایلندی بزنید(که پیدا کردنش چندان هم مشکل نیست) تا ببینید حتی اون ها هم با برنامه مشکلی نداشتند.
چهارم اینکه هدف سایت ما دانلود برنامه نیست و نیازی هم به چند 10 ویزیتوری که از این بابت عاید سایت می شه نیست.لازم به ذکر هست از همین لینک ها تا الان حدود 10 هزار بار دانلود شده و ظاهرا فقط شما مشکل داشتید.چون خیلی ها از سرتا سر دنیا نامه تشکر فرستاند نه اینکه مثل شما....
پنجم اینکه سعی کنید تا ضعف علمی خودتون رو با ترور شخصیت دیگران جبران نکنید شما دوست عزیز ظاهرا هدفتون از پست دادن ترور شخصیتی هست.چون اگر می خواستید انتقاد کنید همین یک جا کافی بود. نه اینکه توی تمام تاپیک ها پست بزنیدواین رو هم یادتون باشه طرز صحبت نشان دهنده شخصیت والای شما دوست عزیزه!
در آخر خواهش می کنم کمی محترمانه تر برخورد کنید تا ما هم برای ادامه کار دلگرم باشیم.
خودتون هم می دونید آپلود برنامه با این سرعت افتضاح اینترنت اون هم با حجم بالا چه درد سر هایی داره!

pouyaparsaie

عضو جدید
بسیار خوشحالم که توانستم کاری برای هموطنانم انجام دهم!

تا وقتشون را صرف دانلود نرم افزار های مشکل دار نکنند.
به شما هم توصيه می کنم به جای حساسیت نشان دادن به اعتراض من پاسخ فنی کاربرانی را که نرم افزار های سایت www.pdms.ir را دانلود کردند بدهید!!!!

netspyking

عضو جدید
تا وقتشون را صرف دانلود نرم افزار های مشکل دار نکنند.
به شما هم توصيه می کنم به جای حساسیت نشان دادن به اعتراض من پاسخ فنی کاربرانی را که نرم افزار های سایت www.pdms.ir را دانلود کردند بدهید!!!!

پویا جان ،

ولش کن و اصلا بیخیال این جور آدما شو ..... اصلا نرم افزار تخصصی مفتی همینه دیگه .... طرف وقتی خودش گفته "مسوولیت ندارم".... قضیه مشخصه .... ضمنا همچین آدمایی و همچین نرم افزارهایی باید باشند تا قدر فروشنده مسوولیت پذیر و نرم افزار گارانتی دار مشخص بشه (بابا ما هم باید نون دربیاریم....خودشم نون کره ای :biggrin:) ... خودتو بی جهت درگیر نکن ...ارزش اعصاب و وقتت بیشتر از این می ارزه .....

hessamsh

عضو جدید
پویا جان ،

ولش کن و اصلا بیخیال این جور آدما شو ..... اصلا نرم افزار تخصصی مفتی همینه دیگه .... طرف وقتی خودش گفته "مسوولیت ندارم".... قضیه مشخصه .... ضمنا همچین آدمایی و همچین نرم افزارهایی باید باشند تا قدر فروشنده مسوولیت پذیر و نرم افزار گارانتی دار مشخص بشه (بابا ما هم باید نون دربیاریم....خودشم نون کره ای :biggrin:) ... خودتو بی جهت درگیر نکن ...ارزش اعصاب و وقتت بیشتر از این می ارزه .....

وقتی مسئولیت معنی پیدا میکنه که شما هزینه پرداخت کنی ؟:evil:
نرم افزار گارانتی دار یعنی چی ؟ یعنی اینکه شما بیای نرم افزار یکی دیگه را کرک کنی بعد روش قفل بزاری و بفروشی ؟ تازه گارانتی هم بکنی ؟ کاری که متاسفانه ما ملت پررو انجام میدیم و زیرش هم مینویسیم کلیه حقوق برای تهیه کننده محفوظ است !!!!!!!!!!
من توی سایت www.pdms.ir جایی ندیدم که برای دانلود این برنامه ها و لینک آنها پول بخواد ؟
شما هزینه ای پرداخت کردی که ناراحتی ؟ اگر به جای این لینک که توی این سایت داده شده یکی بیاد و یک لینک اینجا بده و بعد از دانلود متوجه بشی که کارتون پلنگ صورتیه چی ؟ آیا توقع داری که هر لینکی که معرفی میشه لینک فایل اصلی با کرک توپ و گارانتی 100% باشه . تازه خوبه این آقا اول همه چیزو رو کرده و گفته من مسئولیت قبول نمیکنم .
در ضمن اینم بگم که من برنامه TANK را از روی لینک سایت www.pdms.ir دانلود کردم وبا آنتی ویروس McAfee آخرین آپدیت که دارم سالی 2500000 چوق بالاش پول میدم تست کردم و ویروسی نداشت .
واقعا فکر میکنم این سایت و مخصوصا این تالار جای این کارا نیست .

netspyking

عضو جدید
tank

tank

نرم افزار گارانتی دار یعنی چی ؟ یعنی اینکه شما بیای نرم افزار یکی دیگه را کرک کنی بعد روش قفل بزاری و بفروشی ؟ تازه گارانتی هم بکنی ؟ کاری که متاسفانه ما ملت پررو انجام میدیم و زیرش هم مینویسیم کلیه حقوق برای تهیه کننده محفوظ است !!!!!!!!!!
من توی سایت www.pdms.ir جایی ندیدم که برای دانلود این برنامه ها و لینک آنها پول بخواد ؟
شما هزینه ای پرداخت کردی که ناراحتی ؟ اگر به جای این لینک که توی این سایت داده شده یکی بیاد و یک لینک اینجا بده و بعد از دانلود متوجه بشی که کارتون پلنگ صورتیه چی ؟ آیا توقع داری که هر لینکی که معرفی میشه لینک فایل اصلی با کرک توپ و گارانتی 100% باشه . تازه خوبه این آقا اول همه چیزو رو کرده و گفته من مسئولیت قبول نمیکنم .
در ضمن اینم بگم که من برنامه TANK را از روی لینک سایت www.pdms.ir دانلود کردم وبا آنتی ویروس McAfee آخرین آپدیت که دارم سالی 2500000 چوق بالاش پول میدم تست کردم و ویروسی نداشت .

ای بابا اشتباه گرفتی .... من دانلود نکردم که استفاده کنم ....من دانلود کردم که ببینم مشکل کار کجاست ...من 3 ساله که Tank 2.5 رو دارم .....الان هم نسخه 2.55 و 3.0 رو هم دارم .... ضمنا شما عمرااااااااا بتونین نرم افزار اورجینال اسفاده کنین بخاطر قیمت بالا .... خوب ما هم داریم روی نسخه های خودمون قفل میذاریم که پخش نشه و قیمت آنچنان بالایی هم نداره...

netspyking

عضو جدید

ضمنا عزیز دل برادر

شما که با پول دادن به نرم افزار تخصصی مثل Tank مشکل داری (که پروژه های چند صد میلیونی با آن کار میکنند ....) چطوری بابت نرم افزار آنتی ویروس McAfee (که همه جا ریخته ...) آنقدر !!!!!!!!! پول می دی ؟؟؟؟:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

hessamsh

عضو جدید
عزیز دل برادر من کی گفتم میخوام دانلود کنم که استفاده کنم ؟
مطمئن باش اگر لازم داشته باشم و بدونم که اصلش را باید استفاده بکنم حتما همین کارو میکنم ( چون پولشو خودم نمیدم :tooth:) فعلا همش بابت یادگیریه .
در ضمن به قدر کافی تا به حال پول بابت برنامه های اوریجینال دادم که بدونم طعم اوریجینال چیه .
راستی الان هم متوجه شدم چرا شما مخالفتتو با فونت بزرگ و به اون درشتی داری نوشتی ، چوت خودتم داری میفروشی این برنامه رو . بفروش نوش جانت. گوارای وجودت . من با فروختن برنامه کرک شده خارجی مشکلی ندارم ، با اون قسمتش مشکل دارم که روی برنامه خارجی قفل بزاری . این دیگه از دزدی رده ، میشه پرروبازی ( شرمنده کلمه بهتری سراغ نداشتم )
راستی شما هم اگر ایمنی سیستمت برات مهمه برو سروقت نسخه های اوریجینال آنتی ویروسها . ( اینم قیمت نسخه تحت شبکه بود که من گفتن نه یوزر . نسخه یوزر حداکثر 400000 ریال ). وقتی کارت گیر کرد حاضری 10 برابر این مبلغو بدی و پشتیبانی اصلی یکی از آنتی ویروسها را داشته باشی .

netspyking

عضو جدید
وقتی که نرم افزار رو خودم کرک میکنم تا از کارکدش مطمئن بشم , باید قفل بذارم وگرنه افرادی مثل شماها در 2 ساعت توی کل ایران ...نه ....توی کل اینترنت پخش میکنید.... ضمنا خودت گفتی که """" دارم سالی 2500000 چوق بالاش پول میدم """"" پس وقتی تایپ میکنی درست بنویس تا کاربران اشتباهی نخونند که شما از جیب خودت میدی :biggrin:;) موفق باشید !

pouyaparsaie

عضو جدید
بابا صلوات بفرستید کل کل حرامه