دانلود نمونه فايل هاي مربوط به:SKETCH UP

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
اینم فایلای فضای دلخلی ANDO-house.
اینو تو فایل قبلی Import کنید . :)

پیوست ها

• ando house ferniture.zip
    150 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Like
واکنش ها: nino

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
خوبه !

خوبه !

بسیار خوبه ولی تم کلی فضای رندر ابهامه که نمیدونم تعمدیه یا جهت کنکاش . ولی خوبه .
اگه یه تعدادی به صورت جدی با su کار کنن حتما جاشو پیدا میکنه .
اولا اینو ببینید . آخرین کار منه :)
http://www.kerkythea.net/phpBB2/viewtopic.php?p=41027#41027
ثانیا این فایلهای ضمیمه رو تو فولدر plugin باز کنید و بریزید و ازین به بعد به منوی راست کلیکتون mirror هم اضافه میشه :)
label stray ولسه وقتی فایل cad آوردید بهتون میگه کجاها خطا به هم نرسیده . make face تا اونجا که بتونه بیت خطای هم صفحه ، صفحه میزنه ( واسه impotr cad خوبه) . stair پله درست میکنه و ... باقیشو خودتون کشف میکنید.

پیوست ها

• makefaces11.zip
    29 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Like

nino

مدیر بازنشسته
آیا کسی از plugin ها استفاده کرده؟ نظر plz
ضمنا این آخرین کار مدلسازی من با SU رو میتونید اینجا ببینید:
http://www.kerkythea.net/joomla/index.php?option=com_wrapper&Itemid=76
مرسی از plugin
من چون تازه ویندوز عوض کردم sku نصب نداشتم . امروز نصب کردم و اینها رو هم اضافه میکنم . ممنون از اینکه اینجا گذاشتید

راستی به سئوال در مورد rubyدارم آیا میشه باهاش حجم های پیچیده تعریف کرد ؟

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
سلام به همه

راستی به سئوال در مورد rubyدارم آیا میشه باهاش حجم های پیچیده تعریف کرد ؟[/quote]

بله اگر با این زبان برنامه نویسی ساده و قدرتمند آشنا باشید و یه مقدارم ریاضی بدونید . میشه هم از ruby هایی که دیگران می سازن استفاده کنید.

• Like

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
yes

yes

مرسی از plugin
من چون تازه ویندوز عوض کردم sku نصب نداشتم . امروز نصب کردم و اینها رو هم اضافه میکنم . ممنون از اینکه اینجا گذاشتید

راستی به سئوال در مورد rubyدارم آیا میشه باهاش حجم های پیچیده تعریف کرد ؟

بله اگه با زبان rubyآشنا باشید خیلی کارا میشه باهاش کرد . ضمنا میتونید از ruby های دیگران استفاده کنید

• Like

nino

مدیر بازنشسته
بله اگر با این زبان برنامه نویسی ساده و قدرتمند آشنا باشید و یه مقدارم ریاضی بدونید . میشه هم از ruby هایی که دیگران می سازن استفاده کنید.
ممنون . این زبان رو میشه از یه مهندس کامپیوتر یاد گرفت ؟
راستی من plug in ها رو نصب کردم . mirror آیا در فضایه 3بعدی کار میکنه و حول چی میچرخه ؟

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
از اینترنت راحتتر میتونید یاد بگیرید ruby یه زبان "شیئ گراست" .
mirror هم نسبت به یه صفحه انعکاس میده. میتونید فایلای ruby رو با ntepad باز کنید و توضیحات اولشو بخونید.

• Like

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
قسمت بعد از 37 رو پاک کنید و امتحان کنید . با این پلاگین تبدیل اطلاعات 2بعدی به دنیای 3ی رو امتحان میکنید.

• Like

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
متریالای ایرانی

متریالای ایرانی

این یه نظرخواهیه : بنا شده که چندتا شرکت لوازم بهداشتی ایرانی مجموعه متریالشون رو به صورت skm ( پک مخصوص متریالای su) تهیه و روی سایتهاشون بگذارن ولی به دلایلی هم مردد هستند . به نظر شما آیا ازین پک ها استقبال خواهد شد؟ فکر میکنید اصلا مشکلی ممکنه واسه این شرکتها درست بشه؟ لطفا نظر بدید ، واسم خیلی مهمه

• Like

nino

مدیر بازنشسته
این یه نظرخواهیه : بنا شده که چندتا شرکت لوازم بهداشتی ایرانی مجموعه متریالشون رو به صورت skm ( پک مخصوص متریالای su) تهیه و روی سایتهاشون بگذارن ولی به دلایلی هم مردد هستند . به نظر شما آیا ازین پک ها استقبال خواهد شد؟ فکر میکنید اصلا مشکلی ممکنه واسه این شرکتها درست بشه؟ لطفا نظر بدید ، واسم خیلی مهمه
میشه لطفا یکم بیشتر توضیح بدید ؟:w20:
شرکت لوازم بهداشتی چطور متریالهایی دارند که بصورت پک sku دربیارن ؟
راستش به نظر من که این کار خیلی خوب میتونه باشه . البته برای استقبال نیاز به اطلاع رسانی هست و من فکر میکنم میتونه قدم خوبی برای همگانی تر شدن این نرم افزار بشه . از نظر مشکل فکر میکنم خود شرکتها باید اونو بررسی کنند چون اونها مجری کار هستند و الان نمیشه گفت آیا مشکلی پیش میاد یا نه . شاید نیاز به یک تست محدود باشه

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
اوه ببخشید... متریالا شامل تایلای سرامیکا و کاشی و طرحهای مختلف سنگ میشه که تو ایران موجوده . فکر میکنم خصوصا واسه طراحان داخلی و دکور خوب باشه

• Like

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
نمونه فایلهای su

نمونه فایلهای su

به عنوان تمرین میشه هر چیز دور و برتون رو با su درست کنید . مثل فایلای ضمیمه :)

پیوست ها

• ivy4.zip
    148 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • key2.zip
    205.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
نمونه مبلمان

نمونه مبلمان

چند تا مبلمان در فایل ضمیمه هست . امیدوارم بدرد بخورن

پیوست ها

• FRITZ_LISSONI_LOUNGE.zip
    594.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Like

nino

مدیر بازنشسته
مدل ادمهای مدولار ;)

پیوست ها

• modulor variations.rar
    18.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
معرفی suبا su

معرفی suبا su

اگه scene tab ها رو نمبینید از منوی view اونو فعال کنید و روی لبه اونها کلیک کنید. وقتی به tab امامزاده رسیدید دکمه وسط ماوس رو فشار بدید و دستتون رو حرکت بدید . !! شاید واسطون جالبه نه! این یه نمونه از قابلیتای NPR rendering نرم افزار su . ضمنا این style هم کار خودمه ;) شاید به ارائه پروژه های شما هم کمک کنه . ( امضای منو با فتوشاپ از گوشه پایین پاک کنید !!!!!!! M.Y ( majid yeganegi)
( واسه ذخیره style به تصویر مراجعه کنید) اینجا نمیتونم بیشتر توضیح بدم.

پیوست ها

• moarefi for web.zip
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 0
  • zakhire.JPG
    zakhire.JPG
    37.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
درختان اسکیسی

درختان اسکیسی

trees

پیوست ها

• 2DStyleTrees.rar
    157.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Like

nino

مدیر بازنشسته
مبلمان ( چراغ ،صندلی )

پیوست ها

• furniture.rar
    937.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

nino

مدیر بازنشسته
مبلمان wc (سرویسهای بهداشتی و شیرآلات) و آشپزخانه

پیوست ها

• wc. kitchen.rar
    47.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

m2e

عضو
از خودت کار نمیذاری ؟ راستی با vrayتوی sketch کار میکنی ؟

ببخشید که خودم رو انداختم وسط من با V-ray sketchup و خود sketchup خیلی کار می کنم دنبال یک سری material آماده برای V-ray می گردم اگه میشه بهم بگین که از کجا میتونم download کنم.:smile:

ghale_rostam

عضو جدید
سلام اولین باره امدم اینجا کارتون عالی منم max کار میکنم اما هروقت یه کار خوب می بینم احساس میکنم من هیچ بلد نیستم.

از همه چيز گذشتن و به همه چيز رسيدن مهم نيست . مهم از چه گذشتن و به چه رسيدن است.

دلا ياران سه قسم اند گر بداني زباني اند و ناني انـدو جـاني به نـاني نان بده از در برانـش تو نيـکي کن يه ياران زبـاني وليـکن يـارجـاني را نگهدار به پـايش جـان بده تا مي تواني.

nino

مدیر بازنشسته
object skrtch up تخت خواب ;)

پیوست ها

• bed1.rar
    250.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • bed002.rar
    96.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Like
واکنش ها: leon

yeganegi

متخصص sketchup