دانلود نرم افزار Simulia Abaqus 6.10.1

abarbehi

عضو جدید
Simulia Abaqus 6.10.1 ISO | 2.95 GB

جهت دانلود نرم افزار به فایل ضمیمه رجوع کنید .

Password: www.AvaxHome.ru

پیوست ها

• SMABAQV610LINXSO-TB.txt
    5.1 کیلوبایت · بازدیدها: 6

a_aryanpour

عضو جدید
طریقه نصب

طریقه نصب

استاد طریقه نصب رو هم توضیح می دی؟ در ویندوز 7 هم کار می کنه؟

abarbehi

عضو جدید
راستش رو بخوای من این نرم افزار رو نصبش نکردم نمیدونم تو ویندوز 7 کار می کنه یا نه

smmoosavian

عضو جدید
ضمن تشکر از لینک ها
من 6.9 رو روی ویندوز 7 نصب کردم خیلی راحت نصب میشه و خیلی سریع حل می کنه
شک ندارم این ورژن هم روی 7 به خوبی نصب میشه

arb2211

عضو جدید
نصب آباکوس

نصب آباکوس

با عرض سلام و خسته نباشید
من با نصب لایسنس آباکوس 6.10 مشکل دارم .در حالی که نسخه های قبلی را به راحتی نصب می کردم.اگر کسی این نسخه را نصب کرده یا می تواند کمکی کند متشکر می شوم.
با تشکر

smmoosavian

عضو جدید
به همون روشی که قبلا نصب می کردین جلو برین فقط توی ورژن 6.9 و 6.10 باید به جای
27003 یا 27000 این بار باید عدد 27011 وارد کنید

arb2211

عضو جدید
abaqus

abaqus

سلام
من مورد ذکر شده را انجام دادم ولی باز هم با نصب لایسنس مشکل دارم.در پوشه کرک install abaqus product using 27011@127.0.0.1 as license server نوشته شده که در نسخه های قبلی به جای عبارت دوم نام کامپیوتر را قرار می دادیم !!!!!!
آیا خود موفق به نصب این نسخه شدید؟

smmoosavian

عضو جدید
می تونم بگم بی خود گفته ، شما باید به جای 127.0.0.1 نام کامپیوتر خودتون رو وارد کنید

smmoosavian

عضو جدید
سلام
من مورد ذکر شده را انجام دادم ولی باز هم با نصب لایسنس مشکل دارم.در پوشه کرک install abaqus product using 27011@127.0.0.1 as license server نوشته شده که در نسخه های قبلی به جای عبارت دوم نام کامپیوتر را قرار می دادیم !!!!!!
آیا خود موفق به نصب این نسخه شدید؟

فکر کنم اون عکسی که گذاشتم به اندازه کافی گویا باشه !!!! اون عکس رو خودم از محیط نرم افزار
گرفتم .

arb2211

عضو جدید
نصب

نصب

با سلام
من این نسخه را به راحتی روی windows xp نصب کردم ولی با نصب لایسنس بر روی 7 64 bit مشکل دارم و با پیغام زیر مواجه می شوم.
error getting status:license machine is down or not responding

پیوست ها

• abaqus.jpg
    abaqus.jpg
    16.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

arb2211

عضو جدید
با سلام
آیا کسی این نسخه از آباکوس را روی ویندوز 7 64 بیت نصب کرده؟

smmoosavian

عضو جدید
با سلام
آیا کسی این نسخه از آباکوس را روی ویندوز 7 64 بیت نصب کرده؟

:confused:
داداش مثل اینکه شما اصلا پست های منو نمی خونی !!! :(
خونتون کجاس ؟؟!! وردار بیار من برات نصب می کنم !!! جدی می گم
به خدا سرم گیج رفت ، شما هی سوال می پرسی ما هی جواب می دیم
اما انگار نه انگار !!!
احتمالا شما مراحل نصب رو درست انجام نمی دی

amoor2010

عضو جدید
سلام
دوستان حق دارن این نسخه ی 6.10 نصبش بگیر نگیر داره من روی یک کامپیوتر تونستم نصبش کنم ولی رو یه کامپیوتر دیگه نه. بر خلاف گفته ی شما روی کامپیوتری که نصب شد از راهنمای داخل پوشه ی کرک استفاده کردم. و سرور رو هم 27011@127.0.0.1 قرار دارم.

saeron

کاربر فعال
دوستان من این نسخه رو قبلا گرفته بودم و روی 37 تا سیستم که ویندوز 7 64 بیت هم هستن نصب کردم هیچ مشکلی هم نداشت و فقط نکتش اینه که باید توی ویندوز 7 شما کاربر administrator باشید و منظور من اینه که حتما خود کاربر Administrator باشید تا در نصب به کمترین مشکل بر بخورید و حتما قبل از نصب اون چندتا نرم افزار پیش نیاز رو نصب کنید که تو اتوران بالا میاد

saeron

کاربر فعال
در ضمن برای اجرای صحیح برنامه نصب پس از قرار دادن سی دی چه به صورت مجازی و چه به صورت فیزیکی در درایو باید به مسیر زیر بروید:
X:\win86_64\product\Windows\Disk1\InstData\VM

که در این جا X مسیر درایو سی دی و این مسیر هم برای نصب بر روی ویندوز 64 بیت است

saeron

کاربر فعال
از طرفی همیشه اول license رو نصب کنیدو حتما موقع نصب اون گزینه Just Install the licensing utilities رو انتخاب کنید تا مشکلی در سرور license پیش نیاد
بعد از نصب license و شروع نصب نرم افزار ، زمانی که مسیر و مشخصات licenseاز شما خواسته شد دست نگه دارید و از منوی start به سراغ برنامه مدیریت license برنامه abaqus که اول نصب کردید برید و در اون برنامه در منوی config شروع به دادن مسیر 3 فایل مورد نظر یعنی
lmgrd.exe
license.dat
log.log
کنید و 2 تا تیک پایین اون صفحه رو هم بزنید البته قبل از دادن مسیر لایسنس حتما داخل اونو ویرایش کنید و اسم سیستم خودتونو وارد کنید داخل فایل
بعد هم در برنامه مدیریت لایسنس یکبار لایسنس سروری که ایجاد کردید رو
stop
strat
reread
کنید تا لایسنس خونده بشه
حالا به سراغ برنامه نصب نرم افزار برید و مسیر لایسنس رو به برنامه بدید
یک نکته قابل ذکر وجود داره که اونم اینه
اون عدد 5 رقمی که باید در برنامه برای دادن مسیر لایسنس بدید در اصل پورتی از سیستم شماست که قراره abaqus از اون پورت به لایسنس شما دست رسی پیدا کنه برای فهمیدن این عدد کافیه که به داخل فایل لایسنس نگاه کنید
عددی که در انتهای خط اول لایسنس نوشته شده همون عدد مورد نظره
حالا دیگه فرقی نداره که شما بنویسید
27011@my-pc
یا
27011@127.0.0.1
(البته در تایپ کردن عدد 27011 به اشتباه سمت راست افتاده که صحیح آن در هر دو مورد سمت چپ است)
چون127.0.0.1 ادرس لوپ بک سیستم هست و در هر کامپیوتر
این آدرس به خود سیستم اشاره داره
امیدوارم نوشته هام مفید بوده باشه
برای دانلود هم به این پست مراجعه کنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/216668-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-Abaqus-6.10-%D8%AA%D8%AD%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-%D9%88-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3-32-bit-%D9%88-64-bit?highlight=

آخرین ویرایش:

ebrahimzar

عضو جدید
مشکل در نصب abaqus 6.5

مشکل در نصب abaqus 6.5

سلام من یه بار به راحتی abaqus 6.10 رو win7 نصب کردم. اما حالا که می خوام 6.5 رو نصب کنم در قسمت start/stop /reread وقتی start servero می زنم اون پایین می نویسه start server failed.The Server May Already Be Running!! وقتی هم می خوام نصب product رو شروع کنم error زیر رو میده! چه کار کنم ؟

پیوست ها

• error.jpg
    error.jpg
    72.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

danijan

عضو جدید
استاد طریقه نصب رو هم توضیح می دی؟ در ویندوز 7 هم کار می کنه؟
سلام دوست عزیز
من یک بار توی سایت you tube یدونه فایل آموزش نصب اباکوس روی ویندوز 7 رو دیدم
حالا یادم نیست چه ورژنی بود
سرچ کن How to Install ABAQUS on your Windows7
پیدا میکنی

jenab_timsur

عضو جدید
سلام

لینک part 10 نرم افزار Abacus در قسمت Rapidshare از قلم افتاده است و لینکهای hotfiles حذف شده اند.

alirezavatandous

عضو جدید
سلام
من این رو نصب کردم اما در هنگام اجرا مشکل ایجاد میشه. یه پیغام با عنوان :
GUI detected error while waiting for ipc connection to close
Abaqus error:abaqus/cae kernel exited with an error
بعدش هم با زدن هر دگمه ای ،کل پنجره میره
کسی ایده ای نداره در این مورد

بسیار ممنونم
یا علی

clinch

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
بنده تازه عضو انجمن شدم و دیدم تو این تاپیک بحث نصب و راه اندازی ABAQUS هست گفتم شاید دوستان فایل Abaqus CATIA V5 Associative Interface رو داشته باشن اگه کسی داره یا میدونه از کجا میشه پیدا کرد به من بگه ممنون.

teha_co@yahoo.co

عضو جدید
:confused:
داداش مثل اینکه شما اصلا پست های منو نمی خونی !!! :(
خونتون کجاس ؟؟!! وردار بیار من برات نصب می کنم !!! جدی می گم
به خدا سرم گیج رفت ، شما هی سوال می پرسی ما هی جواب می دیم
اما انگار نه انگار !!!
احتمالا شما مراحل نصب رو درست انجام نمی دی

این موسوسه اصفاهانیه داداش انتظاری از این بیشتر به این نمیره
میخای نصب کنی باید فقط یک تیک بزنی که تو هیچ راهنمای نصبی ازش صحبت نشده
از سی دی دوم
هنگام نصب لایسنس در مرحله ابتدایی نصب ی سوال ازت میپرسه
این از اون سوالاستا
دو تا گزینه هست یکیش با yes یکیش با no
'گزینه دوم یعنی no رو بزن دیگه تا آخرش مثله راهنما برو اگه راهنما رو نیاز داشتی
تو قسمت نظرات
teha-co.com
ی درخاست بده واست میفرستم چون سالی به سالی سر کارم با این سایت مچ میشه
سوال دیگه ای هم داشتین خیلی خیلی خوشحال میشم کمک کنم
اخه چرا جواب ندادی به پست توهین آمیزه این پسره

namdari90

عضو جدید
help

help

aghayoon man hame karharo kardam vali vaghti stop server mikonam mige unable to stop agar momken hast amoozeshe kamelesho post konid badesh file .log ro nemitoonam peida konam ba tatashakor .

karimakbari

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من برای نصب ورژن 10 هر چه 27011@127.0.0.1 یا 27011@my-pc را وارد می کنم باز خطا میده
لطفا راهنمایی بفرمایید

mehdi220

عضو جدید
باید قبل از @ اسم کامپیوتر رو بنویسی. دستورالعمل نصب داری؟

باید قبل از @ اسم کامپیوتر رو بنویسی. دستورالعمل نصب داری؟

سلام
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم
ورژن نرم افزار 6.10 و ویندوز XP
از روی دستورالعمل نصب رفتم اما در این مرحله خطا میده
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

majed-gh

عضو جدید
مشکل در لایسنس سرور اباکوس 6.11.3

مشکل در لایسنس سرور اباکوس 6.11.3

aghayoon man hame karharo kardam vali vaghti stop server mikonam mige unable to stop agar momken hast amoozeshe kamelesho post konid badesh file .log ro nemitoonam peida konam ba tatashakor .
با سلام
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم. در واقع در هنگام نصب یه فایل لاگ توی دسکتاپ ایجاد میشه. وقتی اونو باز کردم در خط ابتدایی آن نوشته "This log is intended for debug purposes only." بود. با استفاده از این فایل هر قدر stop server می زنم unable to stop می زنه. لازم به ذکر است که ورژن اباکوس مورد نظر 6.11PR3 است.
مهندسین محترم نظری ندارین؟؟؟؟
با تشکر

rezajalaly

عضو جدید
از طرفی همیشه اول license رو نصب کنیدو حتما موقع نصب اون گزینه Just Install the licensing utilities رو انتخاب کنید تا مشکلی در سرور license پیش نیاد
بعد از نصب license و شروع نصب نرم افزار ، زمانی که مسیر و مشخصات licenseاز شما خواسته شد دست نگه دارید و از منوی start به سراغ برنامه مدیریت license برنامه abaqus که اول نصب کردید برید و در اون برنامه در منوی config شروع به دادن مسیر 3 فایل مورد نظر یعنی
lmgrd.exe
license.dat
log.log
کنید و 2 تا تیک پایین اون صفحه رو هم بزنید البته قبل از دادن مسیر لایسنس حتما داخل اونو ویرایش کنید و اسم سیستم خودتونو وارد کنید داخل فایل
بعد هم در برنامه مدیریت لایسنس یکبار لایسنس سروری که ایجاد کردید رو
stop
strat
reread
کنید تا لایسنس خونده بشه
حالا به سراغ برنامه نصب نرم افزار برید و مسیر لایسنس رو به برنامه بدید
یک نکته قابل ذکر وجود داره که اونم اینه
اون عدد 5 رقمی که باید در برنامه برای دادن مسیر لایسنس بدید در اصل پورتی از سیستم شماست که قراره abaqus از اون پورت به لایسنس شما دست رسی پیدا کنه برای فهمیدن این عدد کافیه که به داخل فایل لایسنس نگاه کنید
عددی که در انتهای خط اول لایسنس نوشته شده همون عدد مورد نظره
حالا دیگه فرقی نداره که شما بنویسید
27011@my-pc
یا
27011@127.0.0.1
(البته در تایپ کردن عدد 27011 به اشتباه سمت راست افتاده که صحیح آن در هر دو مورد سمت چپ است)
چون127.0.0.1 ادرس لوپ بک سیستم هست و در هر کامپیوتر
این آدرس به خود سیستم اشاره داره
امیدوارم نوشته هام مفید بوده باشه
برای دانلود هم به این پست مراجعه کنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...حت-ویندوز-و-لینوکس-32-bit-و-64-bit?highlight=
خدا امواتتو بیامرزه, دستت درد نکنه, خیر ببینی ایشالا

behnam.s

عضو جدید
اقا یکی به داد من برسه :))))
برای ریزالت های مقالم نیاز به اباکوس دارم
ولی هر دو ورژن 6.10 و 6.12 رو که نصب میکنم وقتی مدول اسمبلی رو اوکی میکنم یهو از نرم افزار میاد بیرون و اخطار GUI میده توی بخش commend . روی ویندوز 7، 64 بیت و 32 بیت هم امتحان کردم نشد .
دیگه کم کم دارم باور میکنم با لپ تاپ من مشکل داره .اخه رو سیستم های دیگه به راحتی نصب و اجرا میشه !!!

بالا