دانشجویان پیام نور اصفهان

m.zohreh

عضو جدید
تقديم به تمامي زناني كه قطعا" قابل احترامند و مرداني كه زن را اينگونه مي بينند:
من دلم مي خواهد يك زن باشم...
يك زن آزاد يك زن آزاده...
من متولد مي شوم، رشد مي كنم تصميم مي گيرم و بالا مي روم. من گياه وحيوان نيستم. جنس دوم هم نيستم. من يك روح متعالي هستم؛ تبلوري از مقدس ترين ها! من را با باورهايت تعريف نكن ! بهتر بگويم تحقيرنكن!
من آنطور كه خود مي پسندم لباس مي پوشم –قرمز، زرد، نارنجي ، براي خودم آرايش مي كنم- گاهي غليظ،
مي رقصم- گاه آرام ، گاه تند!
مي خندم بلند بلند بي اعتنا به اينكه بگويند جلف است يا هر چيز ديگر...
براي خودم آواز مي خوانم حتي اگر صدايم بد باشد و فالش بخوانم، آهنگ ميزنم و شاد ترين آهنگ ها را گوش مي دهم.ـ
،مسافرت ميروم حتي تنهاي تنها...
حرف مي زنم، ياوه مي گويم و گاهي شعر، اشك مي ريزم! من عشق مي ورزم.....
من مي انديشم... من نظرم را ابراز مي كنم حتي اگر بي ادبانه باشد و مخالف ميل تو، فرياد مي كشم و اگر عصباني شوم دعوا مي كنم...ـ
حتي اگر تمام اين ها با آنچه تو از مفهوم يك زن خوب در ذهن داري مغاير باشد.ـ
زن من يك موجود مقدس است؛ نه از آن ها كه تو در گنجه مي گذاريشان يا درپستو قايم ميكني تا مباداچشم.چشم كسي به آن بيفتد. نه بدنش و نه روحش را نميفروشد حتي اگر گران بخرنداما هر دو را هر وقت دوست داشته باشد هديه ميدهدبه هر كه بخواهد، هر جا .ـ
زن من يك موجود آزاد است. اما به هرزه نمي رود. نه براي خاطر تو يا حرف ديگري؛ به احترام ارزش و شأن خودش. با دوستانش، زن و مرد، هر جايي بخواهد مي رود، حتي به جهنم!ـ
زن من يك موجود مستقل است. نه به دنبال تكيه گاه مي گردد كه آويزش شود، نه صندلي كه رويش خستگي در كند و نه نردبان كه از آن بالا برود. زن من به دنبال يك همسفر است، يك همراه، شانه به شانه. گاه من تكيه گاه باشم گاه او. گاه من نردبان باشم ، گاه او. مهر بورزد و مهر دريافت كند.ـ

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به بچه های یونی خودمون :gol:

خُبید دادا ؟ ;)

خوش به حالتون تو کهن دژ همه چی دارین حالشو میبرین قدر واحدتون بدونین ما خیلی بیچاره و مستضعفیم

هنو اول ترمه اشکم در اومده وای به حال ما بقی :cry:

دعا کنید جون سالم به در ببرم :confused:

m.zohreh

عضو جدید
سلام به بچه های یونی خودمون :gol: خُبید دادا ؟ ;) خوش به حالتون تو کهن دژ همه چی دارین حالشو میبرین قدر واحدتون بدونین ما خیلی بیچاره و مستضعفیم هنو اول ترمه اشکم در اومده وای به حال ما بقی :cry: دعا کنید جون سالم به در ببرم :confused:
سلام.گریه نکن ابجی جون.مگه چطوریه؟واحد ما هم داغونه.فک کنم فقط دانشکده اب وبرق باحاله

water.87

کاربر بیش فعال
به دانش آموزان مناطق محروم عشقمان را هدیه دهیم
جمعیت امام علی (ع) برای چهارمین دوره متوالی طرح تدریس عشق با هدف برقراری عدالت آموزشی برای دانش آموزان مناطق محروم برگزار می کند. در این طرح دانشجویان و داوطلبان در ایام امتحانات به صورت رایگان در مدارس مناطق محروم شهر اصفهان به یاری دانش آموزان می شتابند

همایش معرفی طرح و ثبت نام داوطلبان روز دوشنبه 30 آبان ساعت 13 در کلاس روح الامین دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان(طبقه زیرین دانشکده) برگزار می شود
لازم به تذکر است با توجه هماهنگی های به عمل آمده حضور فقط برای دانشجوبان دانشگاه اصفهان و علوم پزشکی اصفهان امکان پذیر است
دوستانی که از دانشگاه های دیگر داوطلب به همکاری هستند با شماره روابط عمومی طرح تماس بگیرند
09388630837
www.imamali-esf.blogfa.com

mahifouladi

عضو جدید
مشتاق ( تحصیلات تکمیلی )

البته جدیدا چندتا کیک و آب میوه زیر پله ها میفروشن :biggrin: خیلی پیشرفت کردیم ! باید تا تکمیل ساختمان صبور باشیم
اشکالی نداره. انشااله و به امید خدا یه روزی وضع دانشگاهتون خوب میشه. حالا دانشگاه ما رو ندیدید یه چاله اسکندرونی داره. تازه سلفش هم کانکسه.:biggrin:

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. منم پیام نور دولت آباد اصفهان درس می خونم. خوشحالم می بینمتون.:biggrin:
سلام خوش اومدید
دانشگاشما اومدم
کلا خداباید به پیام نوری جماعت صبر بده
مشتاق ( تحصیلات تکمیلی )

البته جدیدا چندتا کیک و آب میوه زیر پله ها میفروشن :biggrin: خیلی پیشرفت کردیم ! باید تا تکمیل ساختمان صبور باشیم

اشکالی نداره. انشااله و به امید خدا یه روزی وضع دانشگاهتون خوب میشه. حالا دانشگاه ما رو ندیدید یه چاله اسکندرونی داره. تازه سلفش هم کانکسه.:biggrin:

این پیام نور نیز بگذرد دوستان......

water.87

کاربر بیش فعال
بهار را در دست هایمان می گیریم

و سخاوتمندانه هدیه می کنیم
به ساکنان خزان زده گوشه های خاکستری شهر

مثل هر سال، جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی (ع) طرح بوی عید را در بیمارستان ها و مراکز درمانی کودکان برگزار می کند تا ساعاتی لبخند را میهمان رخوت لحظه های کودکانی کند که هفت سینشان "سلامتی" ندارد
شما هم در کنار ما باشید تا بهار را آسمانی آغاز کنیم

: مراکز هماهنگ شده

خانه سالمندان غدیر

زمان : 21 اسفند ساعت 15:30

مرکز کودکان معلول ذهنی فردوس

زمان : 22اسفند

مرکز کودکان معلول ذهنی مریم

زمان : 23 اسفند ساعت 10:30 تا 11:30

بازدید از بخش کودکان الزهرا

زمان : 25 اسفند

تعداد برای افراد محدود است

شماره تماس برای ثبت نام : 09388630837

http://imamali-esf.blogfa.com/

mozhgan_joooooon

عضو جدید
سلام دوست عزیز من از دانشگاه پیام نور مرکز اصفهانم...........
تازه عضو این باشگاه شدم ،خوشحال شدم که بچه های پیام نور اصفهان را دور هم جمع کردی..........

mohandes rahimi

عضو جدید
;)سلام به همگی
من واحد تیران درس می خونم اما خداییش از نظر امکانات نسبت به توصیفات شما از دانشگاههاتون خیلی خوبه .
آدم با ید با همکلاسیاش و درساش حال کنه بقیه اش خودش حله:biggrin:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پيام نور زرين شهر درس ميخونم...
واقعا عجيبه برام كه چرا دانشجوياي پيام نور با اينكه تعدادشون زياده ولي كم تر اينجا ميبينمشون

اول مهر پارسال ما يه تاپيك زديم واسه زرين شهريا...به زور سه نفر جواب دادن...فك كن!!!

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
من از پیام نور اصفهانم در خدمتم.

سلام دوست عزیز من از دانشگاه پیام نور مرکز اصفهانم...........
تازه عضو این باشگاه شدم ،خوشحال شدم که بچه های پیام نور اصفهان را دور هم جمع کردی..........

مقدم دوستان جدیدمون رو گرامی میداریم

همگی خوش اومدید :gol:

بنده از مرکز آب و برق در خدمتم

;)سلام به همگی
من واحد تیران درس می خونم اما خداییش از نظر امکانات نسبت به توصیفات شما از دانشگاههاتون خیلی خوبه .
آدم با ید با همکلاسیاش و درساش حال کنه بقیه اش خودش حله:biggrin:

سلام
منم مجتمع فنی مهندسی و هنر واقع در بختیار دشت درس میخونم

من پيام نور زرين شهر درس ميخونم...
واقعا عجيبه برام كه چرا دانشجوياي پيام نور با اينكه تعدادشون زياده ولي كم تر اينجا ميبينمشون

اول مهر پارسال ما يه تاپيك زديم واسه زرين شهريا...به زور سه نفر جواب دادن...فك كن!!!

خب دوستان درسته من دیگه اینورا نمیام اما یه معرفی میکردید بد نبودا
رشتتون ؟
ورودی چند؟و.....

بالا