خواندن زیارت جامعه کبیره در 21 دسامبر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fmosif

عضو جدید
با سلام. به گفته ی برخی محققان روز 21 دسامبر روز قدرت یافتن شیطان بوده و بیشترین احضار جن در این روز صورت می گیرد.
http://21122012.blogfa.com/post-8.aspx
http://21122012.blogfa.com/post-4.aspx

http://21122012.blogfa.com/post-40.aspx

لذا خوب است که با توجه به مصادف بودن این روز با روز جمعه با زیارت جامعه کبیره به اهل بیت علیهم السلام متوسل شده و برای ظهور حجت خداوند دست به دعا شویم.
کسانی که مایلند در این مسیر همراه باشند با اضافه کردن به عدد اعلام شده در پست قبلی آمادگیشون رو اعلام کنند. مثلا من یکبار مطالعه می کنم

1

و فرد بعدی اگر یکبار زیارت جامعه کبیره را مطالعه می کند اعلام کند :

1+1 =2

و نفر بعد

2+1=3

التماس دعا

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
با کمال میل دلم می خواد همیشه این زیبا ترین زیارت رو بخونم

ولی هیچ ربطی به 21 دسامبر نداره !

شیطان روزی خوشحال تره که ما کمتر به خدا پناه ببریم

تاریخی که خدا در مورد قدرت شیاطین تعیین کرده ماه رمضان و به ویژه شب های قدر هست که قدرتشون کمتر میشه نه بیشتر

فکر نمی کنم خدا تاریخی رو برای دادن قدرت بیشتر به شیاطین اعلام کرده باشه !

شما واقعا جملات نوشته شده در اون وبلاگ اعتقاد دارین ؟ اگر جوابتون مثبته بهتره تجدید نظری در پذیرفتن اولین اصل دین یعنی
توحید داشته باشن دوست عزیز !

" در زمانی که بیشترین جنیان تاریخ (بنابه پیش بینی و حدس نگارنده) در لوژهای فراماسونری احضار شده اند، کعبه، مرکز اصلی انتشار انرژی های الهی در زیر سایه شیطان پنهان شده است ( !!!!!!!!! )، زمان مناسبی برای تحویل جهان می باشد، تحویل جهان قبل و دریافت جهان جدید، جهانی بر مبنای نظم نوین جهانی، تفکر فراماسونری، تفکری که خواهان اجبار دین خود (شیطان پرستی) به جهانیان است، مورد انتظار این گروه هاست. "

با این موافقم که طراحان برج ساعت به احتمال زیاد افکار فراماسونری داشتن

ولی اگر حتی اونا با شکوه ترین ساختمونی که نماد شیطان باشه رو بسازن حتی ذره ای از قدرت خدا و معنویت کعبه کم نمی کنه !

کعبه فقط 1400 ساله که از بت ها و نمادهای شیطانی پاک سازی شده ولی از روز اول هم کعبه بوده !

حتی اگر روزی ساختمان کعبه به دست شیطان پرستان تخریب بشه بازم هیچ خطشه ای به جایگاه خداوند وارد نمی کنه چون اینا فقط مقداری آجره و نفوذ و حاکمیت الهی نیازمند این ها نیست

هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست

الله اکبر

لا اله الا الله

پذیرفتن مطالب اون وبلاگ ، خودش
عین تسلیم در برابر شیطانه !

آخرین ویرایش:

fmosif

عضو جدید
با کمال میل دلم می خواد همیشه این زیبا ترین زیارت رو بخونم

ولی هیچ ربطی به 21 دسامبر نداره !

شیطان روزی خوشحال تره که ما کمتر به خدا پناه ببریم

تاریخی که خدا در مورد قدرت شیاطین تعیین کرده ماه رمضان و به ویژه شب های قدر هست که قدرتشون کمتر میشه نه بیشتر

فکر نمی کنم خدا تاریخی رو برای دادن قدرت بیشتر به شیاطین اعلام کرده باشه !

شما واقعا جملات نوشته شده در اون وبلاگ اعتقاد دارین ؟ اگر جوابتون مثبته بهتره تجدید نظری در پذیرفتن اولین اصل دین یعنی
توحی داشته باشن دوست عزیز !

" در زمانی که بیشترین جنیان تاریخ (بنابه پیش بینی و حدس نگارنده) در لوژهای فراماسونری احضار شده اند، کعبه، مرکز اصلی انتشار انرژی های الهی در زیر سایه شیطان پنهان شده است ( !!!!!!!!! )، زمان مناسبی برای تحویل جهان می باشد، تحویل جهان قبل و دریافت جهان جدید، جهانی بر مبنای نظم نوین جهانی، تفکر فراماسونری، تفکری که خواهان اجبار دین خود (شیطان پرستی) به جهانیان است، مورد انتظار این گروه هاست. "

با این موافقم که طراحان برج ساعت به احتمال زیاد افکار فراماسونری داشتن

ولی اگر حتی اونا با شکوه ترین ساختمونی که نماد شیطان باشه رو بسازن حتی ذره ای از قدرت خدا و معنویت کعبه کم نمی کنه !

کعبه فقط 1400 ساله که از بت ها و نمادهای شیطانی پاک سازی شده ولی از روز اول هم کعبه بوده !

حتی اگر روزی ساختمان کعبه به دست شیطان پرستان تخریب بشه بازم هیچ خطشه ای به جایگاه خداوند وارد نمی کنه چون اینا فقط مقداری آجره و نفوذ و حاکمیت الهی نیازمند این ها نیست

هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست

الله اکبر

لا اله الا الله

پذیرفتن مطالب اون وبلاگ ، خودش
عین تسلیم در برابر شیطانه !

سلام دوست عزیز.ممنون از حضورتون و شرکت در این طرح.من این تاپیک رو صرفا برای تقرب به اهل بیت علیهم السلام ایجاد کردم و قصد بحث ندارم، در ضمن اینکه از حرف کسی به طور قطع دفاع نمی کنم. ولی اراده خدا فوق اراده هاست و تسلط شیاطین در آخرالزمان و قدرت یافتن جنیان از اراده های خدا در عصر قبل ظهور است. اگر فیلم ملک سلیمان رو دیده باشید ، به صحنه ی کوچکی از آخرالزمان با قدرت یافتن جنیان توسط خداوند به نمایش گذاشته شد و ایمان مردم به بوته آزمایش گذاشته شد. توسل به اهل بیت علیهم السلام از وظایف هر شیعه است و این تاپیک هم صرفا برای توسل ایجاد شده.

التماس دعا

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان یه خورده دیگه مطالب اون وبلاگ رو خوندم

همش حرف مفته

این شخص یه آدم سادست که داره مغلطه های نجومی و تاریخی ساخته دست غربی ها رو ترجمه می کنه و به مردم ایران القا می کنه

دقیقا همون چیزی که آمریکا و اسرائیل می خوان

حتی اگر آمریکا ( منشأ فراماسونری مدرن ) با برنامه ریزی قبلی ، اون برج رو ساخته و برنامش این باشه که یه روزی مثل امروز برای انتقام از اسلام ، این برج رو مثل سناریوی برجای دو قلوی خودش منهدم کنه تا به ظاهر از ابهت و معنویت کم کنه و تا مدت ها با خبر اون حادثه بازی کنه برای تضعیف اسلام ...

بازم هیچ اهمیتی نداره !

چون با خدا طرفه

و از اون مهم تر ...

ایمان ما به خدامون باید اونقدری باشه که نیازی به روشن گری اونا نداشته باشیم

اونا هر بازی در بیارن برای ایجاد شک و شبهه در قلب ما ....

باز هم قدرت خدا بالاتره

" و مكروا و مکر الله و الله خير الماكرين "

یاد فیلم مختارنامه افتادم که وقتی یزید ، به سمت خانه کعبه ، گلوله های آتش پرتاب می کرد ، عده ای که ایمانشون ضعیف تر بود پرسیدند : چرا خدا از خودش دفاع نمی کنه ؟ آیا این خانه صاحب نداره ؟

این خانه صاحب داره

و به قول معروف چهار دیواری اختیاری

اگر بخواد ، مثل روزی که ابرهه حمله کرد ، از حریم این خانه دفاع می کنه

و اگر هم نخواست اجازه می ده تا دشمنانش ، نهایت عقدشون رو تخلیه کنند

بذار تا جایی که قدرت دارن نابود کنن

این قدرت هر چی باشه در برابر قدرت خدا هیچه

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز.ممنون از حضورتون و شرکت در این طرح.من این تاپیک رو صرفا برای تقرب به اهل بیت علیهم السلام ایجاد کردم و قصد بحث ندارم، در ضمن اینکه از حرف کسی به طور قطع دفاع نمی کنم. ولی اراده خدا فوق اراده هاست و تسلط شیاطین در آخرالزمان و قدرت یافتن جنیان از اراده های خدا در عصر قبل ظهور است. اگر فیلم ملک سلیمان رو دیده باشید ، به صحنه ی کوچکی از آخرالزمان با قدرت یافتن جنیان توسط خداوند به نمایش گذاشته شد و ایمان مردم به بوته آزمایش گذاشته شد. توسل به اهل بیت علیهم السلام از وظایف هر شیعه است و این تاپیک هم صرفا برای توسل ایجاد شده.

التماس دعا

آفرین

معلومه که جای بحث نداره

در مورد فیلم ملک سلیمان هم اگر یک آیت الله و مرجع عالیقدر و معتبر رو پیدا کردی که این فیلم مملو از تخیلات رو تأیید کنه و منطبق با عقائد اسلامی بدونه حتما اون آیت الله رو به ما هم معرفی کن

محتاجیم به دعا

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتره عنوان تاپیکتون رو به

خوندن زیارت جامعه برای تجدید بیعت با امام زمان ( عجل الله تعلی فرجه الشریف )

تغییر بدین

برای ما بچه شیعه ها خیلی زشته که اصلا کلمه ای در مورد چرندیات 21 دسامبر حرف بزنیم

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی جناب آقا یا خانم fmosif عزیز

در مورد جمله ای که برای محل سکونتتون نوشتین یه عرضی داشتم

" گم شدم ولي مي گن قبلا تو عالم ذر بودم "

لطفا گم نشید !

دنیا یا عالم ذر مهم نیست کجا باشی

مهم اینه که همیشه با خدا باشی

تا وقتی خدا پیشته ، شاد و سرمست و مطمئن باش

موفق باشی و التماس دعا :gol:

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی جناب آقا یا خانم fmosif عزیز

در مورد جمله ای که برای محل سکونتتون نوشتین یه عرضی داشتم

" گم شدم ولي مي گن قبلا تو عالم ذر بودم "

لطفا گم نشید !

دنیا یا عالم ذر مهم نیست کجا باشی

مهم اینه که همیشه با خدا باشی

تا وقتی خدا پیشته ، شاد و سرمست و مطمئن باش

موفق باشی و التماس دعا :gol:

یک وقت سوء تفاهم نشه قصد جسارت نداشتم

ظاهرا جناب استارتر هیچ کدوم از یادداشتهای این حقیر در تاپیکشون رو تأیید نکردن خیلی برام جالبه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا