ختم صلوات برای شادی روح پدر احسان عزیز

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
سپاسگزاری . . .

سپاسگزاری . . .

سلام و درود بر همه ی شما ، دوستان ِ خوب و عزیزم .:gol:

در طول ِ این دو هفته ی اخیر شاهد ِ تلخ ترین اتفاق ِ زندگی م بودم ؛ اتفاقی که از خداوند میخوام ، هیچکس تلخی ِ مزه ی اون رو نچشه !
از طرف ِ دیگه واقعا حس و حالی که الآن بعد از دیدن ِ این همه محبت و بزرگواری ِ شما عزیزان دارم ، قابل ِ وصف نیست ، شاید باورش سخت باشه ، اما تک تک ِ حروف و کلماتی که نوشته بودید ، باعث ِ تسلّی ِ خاطرم شد و از داشتن ِ دوستان ِ خوبی چون شما ، به خودم بالیدم .
از صمیم ِ قلبم ، از این همه لطف و بزرگواری ِ شما عزیزان ،تشکر و قدردانی میکنم و امیدوارم که در شادی های شما جبران کنم .
همیشه شاد و سلامت و خوب باشید و بمانید .
التماس دعا . . .:gol:

پ . ن : همچنین از دوست ِ خوبم خانوم مهندس ستایش ِ عزیز ، و محسن جان ِ عزیزم ، بابت ِ زحمتی که کشیدن ، تشکر ِ ویژه میکنم و امیدوارم بتونم گوشه ای از محبت هاتون رو پاسخ بدم .:gol:

V A N D A

عضو جدید
کاربر ممتاز
احسان جان صبور باش مثل همیشه

اللّهُمَ صَلِّ علی سَیِّدِنا و نَبیِّنا مُحَمَّدٍ وَ آلِه مَا اختُلِفَ المَلَوان وَ تَعاقُب العَصران وَ کرَّ الجَدیدان وَ استَقبَلَ الفَرقَدان وَ بَلِّغ روحَهُ وَ اَرواحِ اَهلِ بَیتِهِ مِنِّی التَّحیَّة و السّلام

t.askari

عضو جدید
اللّهُمَ صَلِّ علی سَیِّدِنا و نَبیِّنا مُحَمَّدٍ وَ آلِه مَا اختُلِفَ المَلَوان وَ تَعاقُب العَصران وَ کرَّ الجَدیدان وَ استَقبَلَ الفَرقَدان وَ بَلِّغ روحَهُ وَ اَرواحِ اَهلِ بَیتِهِ مِنِّی التَّحیَّة و السّلام

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم بینهایت تسلیت میگم.....

اللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم

امشب سوره یاسین رو به نیت پدر بزرگوارتون میخونم.....
امیدوارم که خدا قبول کنه.....
خدا رحمتشون کنه و جایگاهشون رو بهشت قرار بده......

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا