خاطره بسیار جالب از آیت الله بروجردی

mohammad 87 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
منبعشو ندیدم

یعنی هرکی با چمران بوده و تمام حرفاشو قبول داری؟

یا نومن ببعض و نکفر ببعض هستی؟
گفتم ازهمسنگرای چمران بودو رابطه نزدیکی با پسر مرحوم خمینی هم داشت !!
بهرحال شخصیت معتبرو معقولیه!!
تازه نوازنده چیره دست پیانو به سبک ایرانی هم هست;)
ترجمه پلیز!!:surprised:

mohammad 87 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهمون برنامه مردم ایران سلام شبکه 2 بود :
امروز مردم ایران سلام مهمونشون دكتر صادق طباطبایی بود. احتمالا شنبه هم میهمون این برنامه دكتر صادق طباطباییه. دكتر صادق طباطبایی كه از نزدیكترین اشخاص به امام خمینی (ره) و نیز امام موسی صدر می باشد و خاطرات بسیاری از بزرگترین شخصیت های انقلابی دارد. امروز برنامه با ذكر خاطراتی از آیت الله طالقانی آغاز شد و در ادامه به مسئله امام موسی صدر پرداخته شد.
صادق طباطبایی شخصیتی است كه حتی پس از انقلاب توسط برخی در معرض اتهام قرار گرفت، اما امام با وجود این كه در پرونده ی وی هیچ دخالتی نكرد اما هرگز دست از مشورت با وی برنداشت و پس از مدتی اتهام وی رد شد و اثبات شد كه توطئه ای بیش نبوده است. صادق طباطبایی كه سمت های مختلفی مانند سخنگویی دولت موقت (دولت بازرگان)، معاون وزیر كشور (این اقدام به دستور امام خمینی (ره) در راستای اطمینان امام از صحت نتایج انتخابات صورت گرفت) و ... بر عهده داشته است، هم اكنون فقط ریاست شورای بررسی پرونده امام موسی صدر را بر عهده دارد. صادق طباطبایی كه سال ها از رادیو و تلویزیون دور بوده است هم اكنون با شجاعت محمد رضا شهیدی فرد مجری بسیار مودب برنامه مردم ایران سلام به تلویزیون بازگشته و هرازچندگاهی در برنامه ی مردم ایران سلام حاضر می شود و به ترویج افكار امام خمینی و دیگر شخصیت های بزرگ انقلابی می پردازد.

میتا

کاربر بیش فعال
fh di,ndj lohgt kdsjl
با يهوديت مخالف نيستم
ولي به نظرم به نظرم ميگم جون دليل و مدركي پيدا نكردم تا حالا،هيتلر به نوعي پيشبيني با پيشگويي كرده بود كه صهيونيزم به وجود مياد دير يا زود بالاتخره به موجود مياد
به نوعي ميخاست جلوي اون روبگيره

نظرتون برام محترمه،
فقط میخواستم اینا رو هم اضافه کنم....
عکس پایین یه پلیس ss رو نشون میده که چند تا از کارگرای یهودی رو بازداشت کرده

در ضمن نمیشه هلوکاست رو هم نادیده گرفت..

دیدن این صحنه برای من کافیه.... اما میدونید دیکتاتوری همیشه پایان تلخی داره ...

میتا

کاربر بیش فعال
منبعشو ندیدم

به به جناب مستطاب اعظم

ادیب الممالک

خدا بیمرزدشون بتازگی کتاب خاطرات عزت شاهی رو تموم کردم و باز هم اتفاقا راجع به آقای طالقانی مطالب جالبی گفته بود

یعنی هرکی با چمران بوده و تمام حرفاشو قبول داری؟

یا نومن ببعض و نکفر ببعض هستی؟

به نظر بقیه احترام بذارید لطفاٌ؛ ایشون مطمئناٌ براساس منبع معتبرشون صحبت کردن