حجم مصرفی در اینترنت از نوع adsl ?

hot849

عضو جدید
سلام دوستان
من می خواهم بزودی از شر دیال آپ خلاص بشوم و adsl بگیرم. اما چیزی در رابطه با حجم مصرفی خودم در ماه نمی دانم. می خواستم ببینم که آیا 3 گیگ برای کار های روزمره در یک ماه کفاف می دهد یا نه؟( روزی 3 یا 4 ساعت در اینترنت هستم - فیلم دانلود نمی کنم- ولی کتاب زیاد می گیرم)

در ضمن آیا اینترنت adsl مخابرات نیاز به منتطر بودن برای اشتراک بودن دارد یا اینکه بزودی وصل می شود.( نمی خواهد که زنبیل بگذاریم؟)
اگر ممکن است تجربه خودتان را بفرمایید.

آخرین ویرایش:

mahmood-en

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من می خواهم بزودی از شر دیال آپ خلاص بشوم و adsl بگیرم. اما چیزی در رابطه با حجم مصرفی خودم در ماه نمی دانم. می خواستم ببینم که آیا 3 گیگ برای کار های روزمره در یک ماه کفاف می دهد یا نه؟( روزی 3 یا 4 ساعت در اینترنت هستم - فیلم دانلود نمی کنم- ولی کتاب زیاد می گیرم)

در ضمن آیا اینترنت adsl مخابرات نیاز به منتطر بودن برای اشتراک بودن دارد یا اینکه بزودی وصل می شود.( نمی خواهد که زنبیل بگذاریم؟)
اگر ممکن است تجربه خودتان را بفرمایید.
اره خيلي خوبه كه از شر ديال آپ خلاص شي
اولا ديگه خطت اشغال نيست
دوما اينكه هزينتم كمتره
براي مصرف معمولي شما 1 تا 2 گيگ در ماه كافيه البته زياد هم هست
انتتظار براي اي دي اس ال بستگي به منطقه مخابراتي شما داره
يعني ميري به سايت شركت ها ارائه كننده و 4 رقم اول شماره تلفنتو ميدي بعد خودشون ميگين كه بايد منتظر باشي يا نه
در تمام شركت هاي ارائه كننده اين نوع سرويس آسيا تك از همه بهتره. از ساعت 1 تا 7 صبح ازاده و هزينشم خيلي نسبت به شركت هاي ديگه كمتره

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای دی اس ال خوبه
زیادم نمیخاد منتظر بمونی،فوقش دو روز
1 تا 2 گیگم خوبه،کفایت میکنه واسه کارای روزمره

Sarp

مدیر بازنشسته
اگه زیاد کتاب دانلود میکنی فکر کنم 3 گیگ رو تموم کنی تا آخر ماه
حتی ممکنه کم هم بیاری

بالا