حتما به اینجا سر بزن حرفهای جالبی هست

Spooki

عضو جدید
من نمیخوام که امییت رو از اینترنت یا کامپیوتر شما بگیرم بلکه میخوام امییت را به شما هدیه کنم مثل:

1.اگه من برنامه یا آموزش هک رو آوردم که شما هک یاد بگیرید درست هست اما من بیشتر میخوام که شرکتها یا سایتها یا شما برای نقطه ضعف خود یک فکری بکنید

2. اگه تمام مردم با یک برنامه هک بکنن مطمعن باشید که شرکتها برای نقطه ظعف (باگ) خود یک فکری میکنن تا این نقطه ضعف بر طرف بشه

3.اما هک هم روز به روز پیشرفته تر میشه و شرکتها هم باید هر روز ورژنهای جدیدتری باید بیارن و این رقابتی هست بین هکرها و شرکتها هر کدام پیشرفته تر باشند اون پیروز میشه

4.اما یک امتیاز هکرها دارند چون مثلا ویندوز یا ماکروسافت برنامه جدیدی به بازار مییاره و هکرها هم دنبال نقطه ضعف برنامه یا ویندوز هستن اما ماکروسافت نمیتونه نقطه ضعف از هکرها پیدا بکنه به همین دلیل میگم 1 امتیاز دست هکرها هست

اگه شما در مورد حرفهای من نظری دارید لطف کنید نظرتون رو بگید

علیرضا6

عضو جدید
خیلی جالب بود بازم نظر بده

خیلی جالب بود بازم نظر بده

سلام خیلی جالب بود خوشم اومد بازم بنویس
قربانت علیرضا

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب

عجب

تاحالا ندیده بودم کسی بگه من فلان کار بد رو میکنم تا بقیه متوجه اشتباهشون بشن خداییش حرفت مورد داره پس بیا برو دزدی تا پلیسا بیشتر هواسشون به بانکا باشه یا مثلا از فردا را بیفت هی پشت هم آدم بکش تا همه بدونن نباید بدون لباس ضد گلوله بیان تو خیابون
خداییش حرفت بی معنیه

بالا