جوووووووووووووووووووووک جدید

_koohyar

عضو جدید

دیگه کم کم هوا داره سرد میشهازدست دعوا با بابامون سر کولر راحت میشیماما باید خودمونو واسه مسابقات کم و زیاد کردن بخاری آماده کنیم !...خلاصه ی شرایط و ضوابط گارانتی اجناس در ایرانبه هر دلیلی اگر خراب بشود شامل گارانتی نمی شود !...جملات طنزامروز تو خیابون یکی گول ظاهرمو خورد
من الان دیگه گول ظاهر ندارم
...بچه که بودیم وقتی یه نفر میگفت “عزیزم”سریع میگفتیم برات پشکل بریزم؟بعدشم هار هار میخندیدیم غافل از اینکه رسما خودمون رو به بُز تشبیه کردیم!یه همچین بچه های داغونی بودیم
...مطالب جدید طنزدیدین بعضیها عادتشونه رو چمن که نشستنهمینجوری چمن هارو میکنناینا یه بز درونم دارن !...امروز به مامانم گفتم ناهار چی داریم؟گفت مروری بر رویدادهای هفته
...این همه درس خوندیم بالاخره نفهمیدیم رابطه ی فیثاغورس با کی بودقضیه اش چی بوده اصلابالاخره چی شد !؟...مطالب خنده دار جدیدیه خردادی هیچ وقت پشت سرشو نگاه نمیکنهچون طاقت دیدن غش و ضعف خاطرخواهاشو ندارهکه بعد از رد شدنش حالشون بحرانی میشه !...به سلامتی همه کسایی که یه روزی یه حلقه ای رو خریدن برای تعهدولی حلقه شون موند و آدمش نموند :|...خاطرات خنده داریکی از بهترین سرگرمی های ما در دوران کودکیاین بود که یه متر آهنی برداریم سعی کنیم بیشتر ببریمش بالا طوری که نشکنه !به اندازه متراژی که بالا رفته رکورد ثبت میشدلذتی داشت در حد PES 2013 !...جملات خنده دار جدیدزنبوره اومده نزدیک داداشم که 10 سالشهبرگشته میگه تورو خدا منو نیش نزن من محصولات شمارو خیلی دوست دارم
...هیچی به اندازه داشتن یک رفیق تنبل تر ازخودتبه ادمیزاد اعتماد به نفس نمیده !