"جهان"، هم رفت و جهانی از اندوه بجا ماند

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

"جهان"، هم رفت و جهانی از اندوه بجا ماند

با کمال تاسف باخبر شدیم باز هم جامعه هنری ما یکی از بهترین ها را از دست داد و "جهان" خواننده ی محبوب و مردمی ساعاتی پیش درگذشت.

جهان قشقایی معروف به(جهان) خواننده موسیقی پاپ و یکی از خوش صداترین خوانندگان موسیقی پاپ حدود ساعت 21 شب 22 فروردین به وقت تهران بر اثر سکته قلبی درگذشت.
جهان که در سن 55 سالگی درگذشت، در طول بیش از 40 سال فعالیت هنری خود ترانه های زیبایی را با آن صدای محزون خود خواند و آلبوم های زیبایی را روانه بازار موسیقی ایرانی کرد.
جهان هر چند در غربت از دنیا رفت ولی همیشه به ایران عشق می ورزید.

از جهان آلبوم هایی به یادگار مانده که هیچکدام را نمی توان به دیگران برتری داد چرا که صدای گرم و دلنشین او در تمام آنها طنین انداز است. آلبوم های شهر عشق، به یاد بزرگان، طلوع فردا، خبر تازه، از دست عشق، سرگذشت، پرنده و پرواز و لحظه های عاشقی ...


متاسفانه امسال که در حال سپری نمودن اولین ماه از سال 89 هستیم تا به امروز شاهد درگذشت و خزان عمر
4 تن از هنرمندان محبوب و قدیمی کشور عزیزمان ایران در عرصه ی سینما، تلویزیون، تئاتر و موسیقی بودیم که ضمن عرض تسلیت مجدد به جامعه ی هنری ایران و همچنین گرامیداشت فقدان این عزیزان از دست رفته در اینجا جا دارد با ذکر نامی از آنان باز هم یادشان را گرامی بداریم ...

- زنده یاد جهان قشقایی (جهان) خواننده پاپ موسیقی ایران که حدود ساعت 21 شب 22 فروردین بر اثر سکته قلبی به جهانی دیگر شتافت.
- زنده یاد كیومرث ملك‌مطیعی از هنرمندان پیشكسوت در عرصه تلویزیون، تئاتر و سینما که در عصر 21 فروردین ماه به علت ایست قلبی درگذشت.
- زنده یاد محمود بنفشه‌خواه، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران که در روز چهارشنبه 18 فروردین‌ بدلیل ایست قلبی در منزلش از دنیا رفت.
- زنده یاد رضا کرم ‌رضایی، بازیگر قدیمی تئاتر و سینمای ایران که در روز شنبه 14 فروردین بر اثر ایست قلبی در بیمارستان مهر تهران به دیار باقی شتافت
.

روانشان شاد و یاد و خاطراتشان جاودانه باد

برای شادی روح این بزرگواران فاتحه ای بخوانیم ...

 

Ali Talash

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون .
منم شب فهمیدم خیلی ناراحت شدم.
دیگه هنرمندا کم کم دارن میرن.
همیشه شاد و موفق باشی.
 
بالا