جزوات ارشد طراحی کاربردی

mrz_mich

عضو جدید
سلام به دوست عزیز ممنون از کا ر قشنگی که می کنید لطفا اگه حل مسائل بیشتری از تئوری ورق و پوسته دارید به اشتراک بذارید بینهایت ممنو ن

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوست عزیز ممنون از کا ر قشنگی که می کنید لطفا اگه حل مسائل بیشتری از تئوری ورق و پوسته دارید به اشتراک بذارید بینهایت ممنو ن

درود.حل المسائل برای درس های ارشد خیلی سخت گیر میاد.

koohe energy

عضو جدید
با تشکر از همه دوستان،من نیاز شدیدی به حل مسائل ریاضیات مهندسی پیشرفته کرویزیگ دارم.البته نه اون فایلی که فقط جوابهای آخرو نوشته به صورت کوتاه پاسخ.یه چی میخوام کامل حل کرده باشه.

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با تشکر از همه دوستان،من نیاز شدیدی به حل مسائل ریاضیات مهندسی پیشرفته کرویزیگ دارم.البته نه اون فایلی که فقط جوابهای آخرو نوشته به صورت کوتاه پاسخ.یه چی میخوام کامل حل کرده باشه.

من که این فابل رو که گذاشتم دارم همچینم جواب اخر نیست مسیر رو میگه
حالا همینم میزارم که اگر دوستان اینو ندارن هم ازش استفاده کنن
مشاهده پیوست Kreyszig-9ed-InstructorsManual.pdfمشاهده پیوست Kreyszig-9ed-InstructorsManual.pdf

koohe energy

عضو جدید
حل مسایل مکانیک محیطهای پیوسته لای ویرایش چهارم رو میخوام.فصل 4 و 5 رو میخوام.فصل 2 و 3 رو یه نفر برا فروش گذاشته تو یاهو.اونا رو شاید خریدم ولی 4و 5 رو جایی ندیدم.میگن کتابش هست،کسی اسکنش رو نداره؟راستش پولام دیگه ته کشیده از بس شهریه دانشگاه دادم،دیگه برا کتاب خریدن پول ندارم:cry:

majidlars

عضو جدید
حل مسایل مکانیک محیطهای پیوسته لای ویرایش چهارم رو میخوام.فصل 4 و 5 رو میخوام.فصل 2 و 3 رو یه نفر برا فروش گذاشته تو یاهو.اونا رو شاید خریدم ولی 4و 5 رو جایی ندیدم.میگن کتابش هست،کسی اسکنش رو نداره؟راستش پولام دیگه ته کشیده از بس شهریه دانشگاه دادم،دیگه برا کتاب خریدن پول ندارم:cry:

نخر داداش الان كتابوبا حل كاملش up ميكنم .غصه خوردي ؟ :)

saeedrajaei

عضو جدید
سلام ،بهترین سایت اینجا ،دستتون درد نکنه خیلی ممنون از کتابای که اینجا قرار دادین
یک خواهشی دارم کسی کتاب از طراحی اجراء پیشرفته داره
ممنون میشم بزاره برای دانلود

saeedrajaei

عضو جدید
سلام به بهترین های علم

سلام به بهترین های علم

لطف میکنید کتاب
numerical methods for engineers
steven c.chapra ,raymond p.canale
را بزارید برای دانلود البته اگر امکانش هست به سایت دیگه ای ارجاع ندهید و صورت مستقیم برای دانلود بگذارید
ممنونم ازتون:)

shilla

عضو جدید
جزوه ای در مورد درس نظریه خمیری در مکانیک خاک.....

ممنونم

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان لطف کنند لینک دانلودهای جدیدی رو بزارن چون اکثرا باز نمیکنن مخصوصا کتاب دینامیک پیشرفته

koohe energy

عضو جدید
دوستان کسی مسایل حل شده درس کامپوزیت نداره؟نمونه سوال یا هر چیز دیگه برا درس مکانیم مواد مرکب؟؟؟

kimia63

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک ,
ممنون عالی بود خدا خیرتون بده!

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
سلام
یعنی کارتون درسته درحد تیم ملی!
من کتاب ریاضیات مهندسی پیشرفته (جلد اول و دوم)
کلارنس ری وایلی، لوئیس سی. برت، ترجمه: سیامک کاظمی، موسسه انتشارات علمی دانشگاه صنعتی شریف را نیاز دارم میتونین واسم پیداش کنین؟

و همینطور کتاب
لای و دیگران، "مقدمه‌ای بر مکانیک محیط‌های پیوسته"، ترجمه غلامحسین رحیمی، انتشارات دانشگاه تربیت مدرس

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
راهنمای حل مسایل ریاضیات مهندسی پیشرفته
اروین کرویت سیگ، مولف: ماهرخ مقصودی نیاز دارم ممنون