جذب جدید پرستاران از ۱۰ روز آینده

love.1982

عضو جدید
کاربر ممتاز
معاون وزیر بهداشت خبر داد [h=1] جذب جدید پرستاران از ۱۰ روز آینده [/h] [h=2] خبرگزاری تسنیم: معاون پرستاری وزیر بهداشت با اشاره به کمبود ۲۰۰ هزار پرستار در کشور و اینکه اگر به فرض محال دولت مجوز استخدام ۲۰ هزار نفر را هم صادر کند، افاقه نمی‌کند، از جذب جدید پرستاران از ۱۰ روز آینده خبر داد. [/h]
به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم، محمد میرزابیگی در حاشیه دومین همایش مرجعیت علمی در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) اظهار داشت: موسسه ای که از چندی پیش قول آن را داده بودیم که در زیرمجموعه هیئت امنای ارزی وزارت بهداشت برای استخدام کادر پرستاری تشکیل می‌شود، تشکیل شد و از این پس به صورت متمرکز کار جذب پرستار را برای تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور انجام می‌دهد.

معاون پرستاری وزیر بهداشت با اشاره به کمبود 200 هزار پرستار در کشور افزود: اگر به فرض محال دولت مجوز استخدام 20 هزار نفر را هم صادر کند، افاقه نمی‌کند.
میرزابیگی گفت: برای جبران این کمبود، قرار بود حدود 16 هزار نفر پرستار سال گذشته به صورت شرکتی در مراکز بهداشتی- درمانی وزارت بهداشت جذب شوند و به علت این‌که در گذشته شرکت‌ها حقوق پرستاران را به درستی رعایت نمی‌کردند، از آن استقبال نشد.
وی خاطرنشان کرد: این موسسه اکنون تشکیل شده است و در مرحله عقد قرارداد با دانشگاه‌های علوم پزشکی است و پس از آن طی 10 روز آینده آگهی و فراخوان جذب نیرو در همه رده‌های پرستاری اعم از کارشناس پرستاری و سطوح بالاتر مانند کارشناس ارشد و پایین تر مانند کاردان و بهیار را منتشر می‌کند.
 

Similar threads

بالا