تکنیک های برتر جهت قبولی در آزمون طراحی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sam architect

عضو جدید
سلام بچه ها خواستم از شما ها کسب تکلیف کنم البته با توجه به پیغام خصوصی هایی که شما عزیزان برام ارسال کردین ، سایت ازمونلاین فایل جدید شابلون هاشو گذاشته برای خرید و برای کسانی که قبلا خرید کردن بصورت رایگان من هم با توجه به اینکه سر گروه شده بودم و از طرف دوستان عزیز این پکیج رو تهیه کردم و بهشون رسوندم حالا با توجه به اینکه وقت کمه و ایمیل دوستان عزیز که تو خرید همکاری کردن و مبلغ رو واریز کردن من ندارم گفتم از شماهایی که تو خرید این شابلون بودین اجازه بگیرم و شابلون رو برای همه دوستان قرار بدم چه اونهایی که پول دادن و انهایی که تو گروه خرید نبودنو پولی پرداخت نکردن.
خواهشا دوستانی که با بنده همکاری کردند و مبلغ رو پرداخت کرده بودند نظر بدند تا من هم خدایی نکرده مدیون شماها نباشم. اگر از جمع 18 نفری که بودیم 9 نفر به من پیغام خصوصی بدن که بگن موردی نداره بنده این فایلو برای دانلود عموم بچه ها قرار میدم. فقط تا ساعت 11 بهم بگید که موافق اینکار هستید یا نه چون وقت خیلی کمه. ممنونم

forough sh

عضو جدید
بچه ها یکی کاربرد (کاتالوگ) تی رول رو گذاشته بود
هر چقدر گشتم ندیدم لطف میکنید دوباره بذارید
ممنون

saraafsoon

عضو جدید
سلام بچه ها خواستم از شما ها کسب تکلیف کنم البته با توجه به پیغام خصوصی هایی که شما عزیزان برام ارسال کردین ، سایت ازمونلاین فایل جدید شابلون هاشو گذاشته برای خرید و برای کسانی که قبلا خرید کردن بصورت رایگان من هم با توجه به اینکه سر گروه شده بودم و از طرف دوستان عزیز این پکیج رو تهیه کردم و بهشون رسوندم حالا با توجه به اینکه وقت کمه و ایمیل دوستان عزیز که تو خرید همکاری کردن و مبلغ رو واریز کردن من ندارم گفتم از شماهایی که تو خرید این شابلون بودین اجازه بگیرم و شابلون رو برای همه دوستان قرار بدم چه اونهایی که پول دادن و انهایی که تو گروه خرید نبودنو پولی پرداخت نکردن.
خواهشا دوستانی که با بنده همکاری کردند و مبلغ رو پرداخت کرده بودند نظر بدند تا من هم خدایی نکرده مدیون شماها نباشم. اگر از جمع 18 نفری که بودیم 9 نفر به من پیغام خصوصی بدن که بگن موردی نداره بنده این فایلو برای دانلود عموم بچه ها قرار میدم. فقط تا ساعت 11 بهم بگید که موافق اینکار هستید یا نه چون وقت خیلی کمه. ممنونم
من راضیم

saeeda1365

عضو جدید
سلام یه سوال دارم من میخوام سقف طبقاطمو 40سانت بگیرم
ایا میشه سقف خرپشته رو 30 سانت بگیرم
یا باید 40 سانت گرفت

nika1361

عضو جدید
سلام
امتحان دیروز چکار کردین
کد زیرزمین -2.7
رمپ از منهتا الیه جنوب شرقی زمین خیابان فرعی به طول 12 متر عقب نشینی 6
باکس پله وآسانسور ضلع غربی ورودی طبقات وفروشگاه از ضلع غربی با جک معلولین
شیب سایت 4٪ بود که برای دسترسی به طول 10 متر من 45 سانت در نظر گرفتم 3 پله دادم برای ورودی

arefe-rad

عضو جدید
سلام
امتحان دیروز چکار کردین
کد زیرزمین -2.7
رمپ از منهتا الیه جنوب شرقی زمین خیابان فرعی به طول 12 متر عقب نشینی 6
باکس پله وآسانسور ضلع غربی ورودی طبقات وفروشگاه از ضلع غربی با جک معلولین
شیب سایت 4٪ بود که برای دسترسی به طول 10 متر من 45 سانت در نظر گرفتم 3 پله دادم برای ورودی

به این تاپیک مراجعه کنید :
بررسی آزمون طراحی 93

فلور

عضو جدید
با کالک درست کن باکس پله رو بکش در بیار تو پله رو خالی کن یعنی 20 تا پله رو هم جدا بکش

فلور

عضو جدید
ول کنید دیگه این چه کاریه واسه خودتون بازار گرمی میکنید همه این جزوه ها هم رایگان هست وقت بذارین دانلود کنید هر کی یک قسمت بذاره کار به اینجا نمی کشه

alikermani

عضو جدید
سلام.خانم مهندس شما جزوه ای دردست دارید؟ میتونید کمکمون کنید؟ممنون میشم؟

mm.ai

عضو جدید
بچه ها یه سوال - بعد از این که برش لیزری بگیریم برای ترسیم از هر دو سمت شابلون ساخته شده می شه استفاده کرد ؟؟؟؟ این برش 0.1 که می گن یعنی اتود 0.5 دهم دقیقا توش راحت حرکت می کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا