تکنیک های برتر جهت قبولی در آزمون طراحی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sam architect

عضو جدید
عزیزم الان 14 نفر شدیم....البته با خودم 15 نفر....فقط به نمایندگی یکی بیاد اعلام حاضری کنه ک پولامونو به حساب اون بریزیم ک اون بخره...اینو بگم البته داریم ریسک میکنیم...
اصلا معلوم نی واقعا خوب باشه یا نه....
حالا از بین خودتون یکی رو انتخاب کنید ک زحمتشو بکشه....
خودت بشو سرگروه دیگه ما که قبولت داریم.

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اتوکد پلانشو بکش بعدش با برش لیزری بده برات در میارن.بشون توضیح بده که میخای شابلون بشه.خودش دیگه میدونه(البته بهتره ببری این برش لیزری هایی که ماکت معماری میسازن چون واردترن)
من فایلشو ندارم. دوستم کشیده بود که اونم به همونجا داد که برش بزنن وگرنه برات میذاشتم
دوستان تو تهران کجا میشه این شابلونو سفارش داد؟

Architect Abbas

عضو جدید
عزیزم الان 14 نفر شدیم....البته با خودم 15 نفر....فقط به نمایندگی یکی بیاد اعلام حاضری کنه ک پولامونو به حساب اون بریزیم ک اون بخره...اینو بگم البته داریم ریسک میکنیم...

اگه عارفه قبول كنه بهتره ولي اگه نه من مشكلي براي اين كار ندارم.فقط تنها مشكل اينه كه به فرض اگر از 10 نفر از بچه ها پول واريز كنن بايد نفري 3500 واريز كنن چون من الان قيمت رو نگه كردم 35000 تومن بود.به اين آدرس
http://www.civilhouse.eshraghco.ir/pages.php?page_id=42
ولي اگر تعداد بچه ها بيشتر شد قاعدتا بايستي پول كمتري بدن و يا اگه تعداد كمتر شه بايد پول بيشتري پرداخت بشه در نتيجه برگردوندن پول و يا واريز مجدد مشكل ميشه.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

عارفه خودت خریدو قبول کن، منم هستم هرچند که مطمئن نیستم جزوه اش خوبه یانه می ترسم بدتر گیج بشم هرچند که پولش مهم نیست، الان شدیم 16 نفر، نفری 2200 :redface: البته تو عارفه 2000 بده

arefeh

کاربر ممتاز
توجه توجه

توجه توجه

برای اینکه دقیق تعداد مشخص بشه ک بگیم چقدر دوستان واریز کنن...:
مسلما کسی ک پیگیر جزوه باشه تا فردا شب بازم اینجا سر میزنه و این داستان رو دنبال میکنه.....
تا فردا شب هر کسی ک این جزوه رو میخواد برای من یا آقای عباس اصفهانی پیام خصوصی بزنه....
اگه به من پیام زدید لطفا یه شماره تماس و ایمیل معتبر از خودتون بزارید ک اگه مشکلی پیش اومد راحتتر باهاتون تماس بگیرم...یا به من بگید من شماره تماس میدم...چون خیلی از دوستان دائما به نت دسترسی نداره...
هر تعداد ک تا فردا شب پیام خصوصی گذاشت جزء دریافت کنندگان این جزوه میشن...و 100% اطمینان داشته باشن چون میخوایم محاسبه هزینه کنیم ک حق خوری نشه....اگر 14 نفر بشید رند 2500 میریزد...
بعد خرید اگر دوستان راضی بودن ک جزوه رو تو تاپیک میگذاریم در غیر اینصورت مجدد گروه چند نفر جمع میشن و میخرند...اون دیگه با رای اکثریته....:smile:

پس مهلت درخواست شما برای خرید جزوه تا فرداشب : 4شنبه ساعت 12 بامداد
در ضمن برای اینکه یه وقت سوء تفاهمی برای دوستان پیش نیاد بنده قبل خرید اسامیه دوستان رو توی تاپیک میزارم ک یه وقت خدایی نکرده مشکلی پیش نیااااد....

arefeh

کاربر ممتاز
10 صفحه اول جزوه آزمون طراحی معماری نظام مهندسی

10 صفحه اول جزوه آزمون طراحی معماری نظام مهندسی

مشاهده پیوست 1-10.pdf
این ده صفحه اول....
من خودم نخوندم...چون اول مباحثی ک خوندم رو دسته بندی میکنم ک با این جزوه مقایسه کنم....اما برای دوستان گذاشتم ک راحتتر تصمیم بگیرند...
موفق باشید;)

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 202848
این ده صفحه اول....
من خودم نخوندم...چون اول مباحثی ک خوندم رو دسته بندی میکنم ک با این جزوه مقایسه کنم....اما برای دوستان گذاشتم ک راحتتر تصمیم بگیرند...
موفق باشید;)
ده صفحه اولش که خوبه عارفه جان خودت عهده دار این قضیه شو و همگی خودتو قبول داریم

arefeh

کاربر ممتاز
ده صفحه اولش که خوبه عارفه جان خودت عهده دار این قضیه شو و همگی خودتو قبول داریم

لطف دارید شما دوستان...محبت کن فقط اگر تمایل داری زحمت بکش ایمیل و شماره تماستونو برام پیام خصوصی کنید...تا این ساعت استقبال خوب بوده:
خودم
hoolllooo
saeedyavari
بهارک
من 4 نفر خرید قطعی هستیم...دوستان سریعتر جمع بشید:)

noonooche

عضو جدید
لطف دارید شما دوستان...محبت کن فقط اگر تمایل داری زحمت بکش ایمیل و شماره تماستونو برام پیام خصوصی کنید...تا این ساعت استقبال خوب بوده:
خودم
hoolllooo
saeedyavari
بهارک

منم قطعی هستم.
فقط جزورو نذارین تو سایت که همه استفادش کنن. بهمون ایمیلش میکنین. چون کار درستی نیست بذاریم سایت:cry:

faiteh

عضو جدید
خودم
hoolllooo
saeedyavari
بهارک

مرسی عارفه جان برای هماهنگی جزوه:w10::gol::w17:.من هم قطعی میخوام .‍‍ایمیلم رو هم برات تو ‍‍پیام خصوصی گذاشتم ولی نمیدونم رسید پیامم یا نه!:smile:

sheida1363

عضو جدید
خودم
hoolllooo
saeedyavari
بهارک
عارفه جان منم جزوه رو میخوام...برات پیغام خصوصی گذاشتم.

NazZari

عضو جدید
سلام من خوندم خوب بود...ایمیل و شماره گذاشتم براتون.حتما جزوه رو میخام...ممنون عارفه جون

ehsan arch

عضو جدید
فکر کنم همینجوری پیش بره برا خرید گروهی باید پول خورد جمع کنیم..... به نظرم کافیه، هرکی میخواد فقط امروز وقت داره که اعلام امادگی کنه....

arefeh

کاربر ممتاز
خرید جزوه

خرید جزوه

دوستان عزیز ما اومدیم....ببخشید تاخیرمو سرکار بودم...
ماشالله تعداد زیاد شده من نمیدونم حالا چیکار میخوایم بکنیم.... اسامیه دوستان رو مجدد میزارم...کسایی ک تا الان برای خرید جزوه پیام دادن...

foton
delava
naZzari
holoooooo
saeedyavari
ehsan arch
بهارک
و البته خودم:D
عباس اصفهانی
amin1234
arch eng
arefe rad
آذرهانا
ha@sa
m444
مهدیه مقدم
saraafsoon
sheid1363
respina

فقط ببخشید تعداد زیاد شد و من اشتباها یکی رو به نام خودش شمارشو یادداشت کردم آآآقای رضا زمانی ...لطفا شما یه پیام بدید و ک بدونم اسم توی باشگاهتون چی بوده....
و دوستانی ک تنها ایمیل برای من فرستاده بودن...(حتما شماره تماسهاتونو بزارید تو پیام...):
faiteh

فقط الان ک تعداد اینقدر زیاد شده و خیلی ها هم تووی تاپیک گفته بودن ک هنوز برای من پیامک نزدن...یه تصمیمی بگیریم ک چ کنیم...از طرفی همه ما این جزوه رو میخوایم از طرفی تعداد زیاد شده و به قول دوستان اگه بخوایم هزینه رو تقسیم کنیم میشه پوله خورد و یکم ضایعه این حرکت....
3تا راه داریم:
1-همه باشن و همون پول خورد رو بچه ها پرداخت کنن(ک البته ممکنه تا شب تعداد بازم بیشتر بشه...)
2-براساس پیامی ک دوستان برای من زدن به ترتیب تا 14 نفر رو قبول کنیم و بقیه رو عذرشونو بخوایم (ک نامردی میشه)
3-یا اینکه دوستان تا 14 نفر اوکی باشن و بقیه رو یه گروه 2 تشکیل بدیم براشون...(ک البته معلوم نی به 14 نفر برسن)
4-یا اینکه هر تعدادی ک تا شب شدیم به دو گروه تقسیم کنیم (ک هزینه اش یکم برای هر فرد زیاد میشه)
حالا رای با اکثریت...شما هر چی بگید من همون کار رو میکنم...فقط عادلانه باشه رای دادنتون....;)

آخرین ویرایش:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
صبح همگی شما بخیر عزیزان...ببخشید ک دیگه دیشب نبودم ک زودتر جواب پیامهاتونو بدم...ماشالله تا ساعت 4 صبح من دریافتی پیام خصوصی داشتم:D

خوب اول از همه تا یادم نرفته یه سری دوستان ک حالا اسمشونو میگم فقط ایمیل برای من گذاشته بودن...من فردا بعد از مشخص شدن تعداد بهتون اس ام اس میدم و اونهایی ک شماره نزاشتن واقعا سخته ک بخوام یکی یکی پیام خصوصی بدم و تازه منتظر بمونم ک جواب بدن...آیا دسترسی به نت داشته باشن یا نه...اینجوری ممکنه یکی از قلم بیوفته اونوقت منم ک شرمنده میشم...
پس لطفا افرادی ک ایمیل برای من گذاشتم مجدد شماره تماس به همراه ایمیل رو برای من پیام کنند

تا الان دوستانی ک ازشون پیام دریافت کردم اسمشونو اینجا میزارم لطف کنید ببینید همتون پیامهاتون رسیده یا خیر....اگه اسمتون تووو این لیست نیس حتما مجدد پیام بزنید.

مرسی از محبت دوستانی ک به من اعتماد کردن و همه تلاشمو میکنم ک از من راضی باشند..;):gol::heart:
این دوستان ثبت نامشون قطعیه یعنی هم شماره تماس دارند هم ایمیل
foton
delava
naZzari
holoooooo
saeedyavari
بهارک

و دوستانی ک تنها ایمیل برای من فرستاده بودن...(حتما شماره تماسهاتونو بزارید تو پیام...):
faiteh
amin1234
m444
sheida1363

تا 14 نفر ک بخواد نفری 2500 بیوفته فقط 3 نفر مونده....پس عجله کنید...(البته اگه میخواید ارزونتر بیوفته ک تعداد رو بیشتر کنیم؟؟؟؟؟؟:cool:)
اینجوری خوبه مهندس بزار دردسرش واسه شما هم بیشتر نشه

arefe-rad

عضو جدید
صبح همگی شما بخیر عزیزان...ببخشید ک دیگه دیشب نبودم ک زودتر جواب پیامهاتونو بدم...ماشالله تا ساعت 4 صبح من دریافتی پیام خصوصی داشتم:D

خوب اول از همه تا یادم نرفته یه سری دوستان ک حالا اسمشونو میگم فقط ایمیل برای من گذاشته بودن...من فردا بعد از مشخص شدن تعداد بهتون اس ام اس میدم و اونهایی ک شماره نزاشتن واقعا سخته ک بخوام یکی یکی پیام خصوصی بدم و تازه منتظر بمونم ک جواب بدن...آیا دسترسی به نت داشته باشن یا نه...اینجوری ممکنه یکی از قلم بیوفته اونوقت منم ک شرمنده میشم...
پس لطفا افرادی ک ایمیل برای من گذاشتم مجدد شماره تماس به همراه ایمیل رو برای من پیام کنند

تا الان دوستانی ک ازشون پیام دریافت کردم اسمشونو اینجا میزارم لطف کنید ببینید همتون پیامهاتون رسیده یا خیر....اگه اسمتون تووو این لیست نیس حتما مجدد پیام بزنید.

مرسی از محبت دوستانی ک به من اعتماد کردن و همه تلاشمو میکنم ک از من راضی باشند..;):gol::heart:
foton
delava
naZzari
holoooooo
saeedyavari
بهارک

faiteh
amin1234
m444
sheida1363

تا 14 نفر ک بخواد نفری 2500 بیوفته فقط 3 نفر مونده....پس عجله کنید...(البته اگه میخواید ارزونتر بیوفته ک تعداد رو بیشتر کنیم؟؟؟؟؟؟:cool:)

من الان پیشنهاداتونو دیدم.برات پیام فرستادم امیدوارم رسیده باشه

arc eng

عضو جدید

foton
delava
naZzari
holoooooo
saeedyavari
بهارک

faiteh
amin1234
m444
sheida1363

چه حرکت بزرگی... منم اومدم:D

respina

عضو جدید

foton
delava
naZzari
holoooooo
saeedyavari
بهارک

faiteh
amin1234
m444
sheida1363

من هم براتون پیام فرستادم، امیدوارم رسیده باشه

bahar-spring

کاربر بیش فعال
اگر نورگیری باکس پله از سقف باشه در اینصورت برای چشم پله حداقلی وجود داره؟ بعضیها میگن توی این حالت باید چشم پله حداقل 60 سانت باشه؛ درسته این؟

ehsan arch

عضو جدید

foton
delava
naZzari
holoooooo
saeedyavari
بهارک

faiteh
amin1234
m444
sheida1363

عارفه جان فکر کنم من از قلم افتادم... چون جواب پیامم رو دادی با این حال دوباره میفرستم ممنون....

ha@sa

عضو جدید
عارفه جان من براتون فرستادم واستون اگه چک کنید و دوباره بگین که ایمیل کیا رسیده ممنون میشم

ehsan arch

عضو جدید
اگر نورگیری باکس پله از سقف باشه در اینصورت برای چشم پله حداقلی وجود داره؟ بعضیها میگن توی این حالت باید چشم پله حداقل 60 سانت باشه؛ درسته این؟

بهارک اینو تو مباحث خواندی یا از کسی شنیدی....چون من تا حالا نشنیده بودم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا