توهین به ترک‌ها در سایت گل + سند

magnet

عضو جدید
سایت گل با انتشار نظرات متعددی خارج از دایره ادب و قانون، توهین بی سابقه ای به هواداران تراکتورسازی و در یک گام فراتر، ترک های کشور انجام داد.
در حالی که بسیاری از سایت های اینترنتی به واسطه درج سهوی یک کامنت در ذیل خبر به صورت سهوی، با برخورد مواجه شده اند، بخش فارسی سایت گل که تاکنون در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی نیز ثبت نشده، اقدامی بی سابقه انجام داد.

این سایت که دفتر اصلی اش در آمریکاست و شاید به همین دلیل برخلاف پایگاه های خبری نیاز به ثبت در سیستم ساماندهی پایگاه های اینترنتی ندارد(!) در ذیل خبری تحت عنوان "کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی سرباز تراکتور می شوند" اقدام به درج نظراتی کرده که به جز بحث تحقیر هوداران تراکتورسازی، حاوی شنیع ترین فحش ها به ترک های کشور است.
این توهین ها که برای عدم اشاعه شان، بخش اعظمی از عبارات را پوشانده، با واکنش آذری زبانان همراه شده و ایشان نیز متقابلاً توهین هایی را به فارس ها انجام داده اند که رقم زدن چنین رفتاری با انتشار کامنت های دارای فحش های ..، مصداق "اخلال در وحدت ملی و ایجاد اختلاف مابین اقشار جامعه است.
اگرچه شاید این تصور پیش آید که شاید این یک اشتباه سهوی بوده و مضمون یک کامنت با چنین مضامینی از دید ادیتورهای نظرات این سایت دور مانده و تایید شده اما مگر می شود سهواً تعداد زیادی کامنت با این ادبیات تایید شود و البته با گذشت مدتی، این کامنت ها برداشته نشود؟ آیا در زمان فعلی قانون برای همه مساوی است اما برای آنها که خرجشان از آمریکا می رسد، مساوی تر است؟!

منبع

:gol:

متأسفانه این مورد قدیمی یه ، من خیلی وقته گل رو می بینم. فقط کامنت های یه خبر خاص نیس، تو اکثر اخبار تراکتور هست.
یه بارم بهشون میل زدم که کنترل کنید که .....
جالب اینه که هنوزم این کامنت ها سر جاشونه.

Sarp

مدیر بازنشسته
اوهوم
بهتر که ثبت نشده
اینجوری بهتر تر میشه

nazanin67.9

عضو جدید
بعضیا با بعضی حرفا دلشونو خوش میکنن ..مثل بعضی جوکا... کاش فرق تو هینو با مزاح می دونستیم......

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
همین ادم های نادان هستند که باعث ایجاد تفرقه تو کشورمون میشن

کاپتا

اخراجی موقت
ان اکرمکم عندالله اتقیکم-من خودم کردم واقعا"متاسفم که بعضیها اینقد کوته فکرن انسانیت ملاک برتری است نه زبان و نژاد و....__ولی کاش بابک مدیر محترم تالار درمورد کردها هم چیزی تو امضاش مینوشت

lo30

عضو جدید
کاربر ممتاز
آن که خوشی خود را در رنج دیگران بجوید ، هر گز روی خوشی نمی بیند .

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
توهین به هر نژاد و آیینی محکومه
فرقی بین آریایی و ترک و لر نداره...........

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینایی که این کامنتا رو میذارن شاید به فرهنگ آریاییشون مینازن
ما به فرهنگ آریایی مون افتخار میکنیم
اما به دیگر برادرانمان هم چه ترک، چه لر ،چه کرد چه........توهین نمیکنیم
شما چرا یه ملت رو بخاطر یه نفر سر می بری؟