تولد آبجی آنا و ویدایی! دعوت رسمی از همه ی بچه های تالار!

s.matavos

عضو جدید
سلام. فردا 13 آبان تولد دو تا از گل های باشگاه هست! دو مهندس ارشد! آبجی آنای گلم و آبجی ویدایی! چه روز خوبی، همزمان با عید غدیر!
ایشالا که مبارکشون باشه.
ای زیبا ترین ترانه ی هستی ،
بدان که شب میلادت
برایم
ارمغان خوبی ها و زیبایی هاست
پس ای سر کرده ی خوبی ها میلادت مبارک . . .
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
سوسوی ستارگان آسمان در التهاب آمدن توست
آمدی و آسمان و زمین را برایم بهشت کردی
ای تنها ستاره ی آسمانیم، تولدت مبارک . . .

یه هدیه کوچیک هم براتون دارم! تقدیم:
http://www.mediafire.com/?srjnfc5n3mrdl12
از نواخت هایی هست که خیلی روش تمرین کردم! مختص این روز!

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. فردا 13 آبان تولد دو تا از گل های باشگاه هست! دو مهندس ارشد! آبجی آنای گلم و آبجی ویدایی! چه روز خوبی، همزمان با عید غدیر!
ایشالا که مبارکشون باشه.
ای زیبا ترین ترانه ی هستی ،
بدان که شب میلادت
برایم
ارمغان خوبی ها و زیبایی هاست
پس ای سر کرده ی خوبی ها میلادت مبارک . . .
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
سوسوی ستارگان آسمان در التهاب آمدن توست
آمدی و آسمان و زمین را برایم بهشت کردی
ای تنها ستاره ی آسمانیم، تولدت مبارک . . .

یه هدیه کوچیک هم براتون دارم! تقدیم:
http://www.mediafire.com/?srjnfc5n3mrdl12
از نواخت هایی هست که خیلی روش تمرین کردم! مختص این روز!
سینایی غافلگیرم کردی
مرسی عزیز
الان داره دانلود میشه
ازدست تو .....مرسی.........................هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

s.matavos

عضو جدید
سینایی غافلگیرم کردی
مرسی عزیز
الان داره دانلود میشه
ازدست تو .....مرسی.........................هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نکنه فکر کردی یادم رفته؟!
ایشالا که با سلامتی و دل خوش همراه باشه.

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
نکنه فکر کردی یادم رفته؟!
ایشالا که با سلامتی و دل خوش همراه باشه.
آره فکرنمیکردم یادت مونده باشه
............
من تولد تورو آخه یادم نیست که جبران کنم
..........
به هرحال این کارت خیلی باارزش بود....حتی اگرم یادکسی نبود بازم هیچ ایرادی نداشت که............
سینایی بلدی برقصی؟
هه هه ....ببخشید

s.matavos

عضو جدید
آره فکرنمیکردم یادت مونده باشه
............
من تولد تورو آخه یادم نیست که جبران کنم
..........
به هرحال این کارت خیلی باارزش بود....حتی اگرم یادکسی نبود بازم هیچ ایرادی نداشت که............
سینایی بلدی برقصی؟
هه هه ....ببخشید
اختیار داری.
وظیفه بود.
نه بابا، رقص...بلدم ولی عمرا روم بشه! :D

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ازهمه ی دوستیا که تبریک گفتید
.....
من برم شام بخولم
...........
یه تشکر مخصوص هم ازسینایی

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانلود همگی
ویدایی آنایی تفلــــــــــــــــــ
ـــــــدتون مبالک

بازم شادی و بوســــــــــ
ــــــــــــــــــــه گلای سرخ و میخک
می گن کهنه نمی شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ـــــــــــه تولدت مبارک
تو این روز طلایی تو اومــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــدی به دنیا
وجود پاکت اومد تو جمــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــــــــــــع خلوت ما
تو تقویما نوشتیم تو این مــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــاه و تو این روز
از آسمون فرستـــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد خدا یه ماه زیبا
بازم شادی و بوســــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــه گلای سرخ و میخک
می گن کهنه نمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــی شه تولدت مبارک
یه کیک خیلی خوش طعـــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــم با چند تا شمع روشن
یکی به نیت تو یکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ـــــــــــــــــــی از طرف من
الهی که هزار سال همیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــــــن جشنو بگیریم
به خاطر وجودت بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه افتخار بودن
بازم شادی و بوســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــه گلای سرخ و میخک
می گن کهنه نمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــی شه تولدت مبارک
تو این روز پر از عشــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــق تو با خنده شکفتی
با یه گریه ی ساده بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــه یه دنیا بله گفتی
الهی تا همیشه عزیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــز همه باشی
از اون چشمی که میـــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــخوای الهی که نیافتی

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرغ و خروس و اردک تفلدت مبارک.

با هفتا آسمون پر از گلای یاس و میخک با صد تا دریا پر از اشتیاق و پولک
یه قلب عاشق با یه حس بی قرارو کوچک فقط میخواد بهتون بگن تولدتون مبارک کوچولوهای
دوس داشتنی

اینجا چقدر ساکته؟
چرا بیصدا نشستین؟
تولد دوستیامونه ها

دست بزنین

سوت بزنین

جیغ بکشین

آهان حالا شد

ایوووووووول

هرکی کادو آورده با رقص روش آورده

حالا همه بیان وسط

دوستیا ایشالا هرچی عمرتونه با عزت باشه.

s.matavos

عضو جدید
دانلود همگی
ویدایی آنایی تفلــــــــــــــــــ
ـــــــدتون مبالک

بازم شادی و بوســــــــــ
ــــــــــــــــــــه گلای سرخ و میخک
می گن کهنه نمی شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ـــــــــــه تولدت مبارک
تو این روز طلایی تو اومــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــدی به دنیا
وجود پاکت اومد تو جمــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــــــــــــع خلوت ما
تو تقویما نوشتیم تو این مــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــاه و تو این روز
از آسمون فرستـــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد خدا یه ماه زیبا
بازم شادی و بوســــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــه گلای سرخ و میخک
می گن کهنه نمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــی شه تولدت مبارک
یه کیک خیلی خوش طعـــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــم با چند تا شمع روشن
یکی به نیت تو یکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ـــــــــــــــــــی از طرف من
الهی که هزار سال همیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــــــن جشنو بگیریم
به خاطر وجودت بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه افتخار بودن
بازم شادی و بوســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــه گلای سرخ و میخک
می گن کهنه نمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــی شه تولدت مبارک
تو این روز پر از عشــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــق تو با خنده شکفتی
با یه گریه ی ساده بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــه یه دنیا بله گفتی
الهی تا همیشه عزیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــز همه باشی
از اون چشمی که میـــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــخوای الهی که نیافتی
سلام! مرسی تشریف آوردین! چه با سلیقه!
خداروشکر یه نفر بالاخره انرژی مثبت داد!

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا که عجله ای هست! کیک هم همون اول تقدیم شد که! نکنه یه برش دیگه هم می خوای؟!

آره:redface:لطفا:D

بچه ها اینم پسرای باشگاه

از راست به چپ نام ببرید!!!

از سینا خان هم جدا فیلم گرفته شده
الان براتون میذارم:D