تمرین گروهی آزمون طراحی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ukabeh

عضو جدید
دوست گرامی مگه فقط خودت باورت شده باشه و مشخصاتتو وارد کرده باشی !!! این یارو اصلا تو باغ نیست !! :Dاشکال نداره واسه سری بعد عادت میکنیین که به هر حرف بی پایه و توهمی گوش ندین .
دوست گرامي تر.....من فقط تجسم اينو كردم كه خودش و امثال اون وارد سايت شدن ...نگفتم خودم اين كارو كردم...
اين محيط ديگه داره ازحالت گفتگو به محيط مسخره كردن همديگه تبديل ميشه...ديگه رغبتي ندارم بيام :mad:

architect963

عضو جدید
این چرا درز انقطاع ضلع غربی رو تا انتها ( 22 متتر) داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باید تا اونجا که همسایگی هست درز بده....
خداا خسته شدم دیگه...:w00::crying::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
منظورت از کجاست؟
باید سراسر 22 متر درز انقطاع داشته باشد.(فاصله از همسایه)
اینقدر هم خود زنی نکن بده:biggrin:

افروغ

عضو جدید
میخواستم بدونم اندازه موتورخانه در پلان بام مساحتش چقدره وباتوجه به اینکه تو بعضی از طرح ها فاصله ستونها از آسانسور زیاده ایستایی سقف موتورخانه چطوره.

چهار طرف باکس آسانسور ستون میخواد؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نمیدونم اینو درست میگم یا نه طبق استنباط خودم برای اسانسور نیازی نیست ک ستون دورش باشه برای راه پله هم دو طرف پاگرد کافیه اگر با گذاشتن 4ستون ممکنه مشکلی توی طراحی پیش بیاد....
اسانسور اگه ستون باهاش فاصله ای هم داشته باشه میتونیم با دال اجرا کنیم.....
اقا فرزاد مهندس اجرایی لطفا درستشو بهمون بگید

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
نمیدونم اینو درست میگم یا نه طبق استنباط خودم برای اسانسور نیازی نیست ک ستون دورش باشه برای راه پله هم دو طرف پاگرد کافیه اگر با گذاشتن 4ستون ممکنه مشکلی توی طراحی پیش بیاد....
اسانسور اگه ستون باهاش فاصله ای هم داشته باشه میتونیم با دال اجرا کنیم.....
اقا فرزاد مهندس اجرایی لطفا درستشو بهمون بگید

سلامم.
واسه اسانسور نیازی نیست.

واسه راه پله سمت پاگرد نیم طبقه 2 تا ستون لازمه(البته مثلا اگه راه پله عمود به دیوار جانبی ساختمان باشه در اون صورت لوزمی نداره سمت پاگرد نیم طبقه هم حتما دو تاستون باشه.
خودتون میتونید تیر ریزیش رو تجسم کنید و اینکه شمشیری ها بار خودشون رو چطور میخوان انتقال بدن.

elnazsadeghi

عضو جدید
دوستان من آکس بندی طرحم برهم عمود ولی زاویه داره به سمت شرق...به نظرشما ایراد میگیرن؟

bagher66

عضو جدید
شروع ثبتنام از 8 شهریور برای آزمون آبان ماه

پیوست ها

• 1.JPG
    1.JPG
    43 کیلوبایت · بازدیدها: 0

alikermani

عضو جدید
سلام.4 طرف اسانسور نیازی به ستون نداره چون سازش جداگانه نبشی کشی میشود.

simai

عضو جدید
بی خود تمرین نکنین هیچ کس قبول نمیشه.اینا فقط پولارو می خوان

gima

عضو جدید
سلام بچه ها شما کسی سراغ دارین که فقط با کشیدن پلان ها قبول بشه؟

بانوبانو

عضو جدید
از کارم عکس نگرفتم . امیدوارم برسم کارم رو کدی کنم - البته تا جایی که یادم مونده- اگر کدی کردم حتما می ذارم.
یه سری نکات هست که اگر رعایت کنید حتما قبول می شید. وقتی تمرین جدید تاپیک شروع شد هر سوالی داشتید در خدمتم.
در این آزمون لزوما قبولی افراد نشان دهنده بهتر بودن طراحی اونها از بقیه نیست و عدم قبولی دوستان نشان از بلد نبودن طراحی نیست.

امیدوار به تمرینات ادامه دهید.
موفق باشید.

sepideh art

عضو جدید
سلام به سایت خوب و مفیدتون، دوستان و مهندسین عزیز من امسالم تو آزمون طراحی قبول نشدم میشه کمکم کنید و بگید چه جوری باید تمرین کنم ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

bahar-spring

کاربر بیش فعال
از کارم عکس نگرفتم . امیدوارم برسم کارم رو کدی کنم - البته تا جایی که یادم مونده- اگر کدی کردم حتما می ذارم.
یه سری نکات هست که اگر رعایت کنید حتما قبول می شید. وقتی تمرین جدید تاپیک شروع شد هر سوالی داشتید در خدمتم.
در این آزمون لزوما قبولی افراد نشان دهنده بهتر بودن طراحی اونها از بقیه نیست و عدم قبولی دوستان نشان از بلد نبودن طراحی نیست.

امیدوار به تمرینات ادامه دهید.
موفق باشید.
منم تبریک میگم قبولیتونو،
فقط گفتید نکات، اگر امکانش هست شما و بقیه دوستان این نکاتو مطرح کنند
ممنون
شما هم موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.