تعداد مسلمان به سه چهارم مسیحیان رسید

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخرین گزارش‌های جمعیت‌شناختی نشان می‌دهد كه جمعیت مسلمانان جهان به ۱ میلیارد و ۵۷۰ میلیون نفر رسیده است،
مؤسسه‌ی تحقیقاتی «پیو»، در واشینگتن، در گزارشی كه برآمده از داده‌های گردآوری شده از ۲۳۲ كشور جهان است آورده است كه تقریباً از هر چهار نفری كه بر روی كره زمین زندگی می‌كنند، یك نفر مسلمان است.
بر پایه‌ی این گزارش اسلام پس از مسیحیت كه از ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون پیرو برخوردار است، دومین دین پر پیرو جهان است.​

Mohsen_1111

عضو جدید
سلام
بالا بودن کمیت زمانی که کیفیت پایین باشه فایده ای نداره
نتیجه بی ارزش بودن مکتب اکثریت مسلمونها(اهل ...) اینه که مسلمونها در حال حاضر خارترین مردم جهان هستند

------------------------------------------------------------------------
عکس شهدا را می بینیم
عکس شهدا عمل می کنیم

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمالا کشوری مثل ایران رو 70 میلیون مسلمان در نظر گرفتن !
یا عربستان رو ...
یا لبنان رو ...
یا ...

کشورهای آزاد طرف میگه مسیحی نیستم و تمام
ولی کشورهایی که دین اجباریه همه رو یکی میدونن.
درحالی که واقعیت چیز دیگه ایه
و آمار واقعی هم ...

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
اين آمار شايد از نظر ظاهر راضي كننده باشه.اما خودمون كه نمي تونيم گول بزنيم
به نظرتون اگه تو همين كشور خودمون آزاديه كامل باشه يعني حجاب معنايي نداشته باشه.چقدر مسلمون داريم؟؟؟؟چند روز پيش توي يكي از تاپيكا ديدم يكي از كاربرا گفته من خيلي دوست دارم دينم عوض كنم و مسيحي بشم اما شوهرم نميذاره.خب اين يعني چي؟
واقعا تاسف نداره؟؟؟
تازه از اين تعداد مسلموني كه آمار دادين چند درصدش شيعه س؟
تازه شيعه واقعي هم منظورم نيست.
من خودم به شخصه كه اهل تسنن رو قبول ندارم.فقط آمارو ميبرن بالا
پس بهتره كمي واقع بين باشيم

آخرین ویرایش:

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
نتیجه بی ارزش بودن مکتب اکثریت مسلمونها(اهل ...) اینه که مسلمونها در حال حاضر خارترین مردم جهان هستند

عکس شهدا را می بینیم
عکس شهدا عمل می کنیم

و شما اهل تشیع بهترین و عزیزترین مخلوق خداوند .... ؟

عجب....

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام

عکس شهدا را می بینیم
عکس شهدا عمل می کنیم
اين آمار شايد از نظر ظاهر راضي كننده باشه.اما خودمون كه نمي تونيم گول بزنيم
به نظرتون اگه تو همين كشور خودمون آزاديه كامل باشه يعني حجاب معنايي نداشته باشه.چقدر مسلمون داريم؟؟؟؟چند روز پيش توي يكي از تاپيكا ديدم يكي از كاربرا گفته من خيلي دوست دارم دينم عوض كنم و مسيحي بشم اما شوهرم نميذاره.خب اين يعني چي؟
واقعا تاسف نداره؟؟؟
تازه از اين تعداد مسلموني كه آمار دادين چند درصدش شيعه س؟
تازه شيعه واقعي هم منظورم نيست.
من خودم به شخصه كه اهل تسنن رو قبول ندارم.فقط آمارو ميبرن بالا
پس بهتره كمي واقع بين باشيم

خواهش ميكنم تو اين تالار رعايت مذاهب ديگه رو كنيد. كه خداي نكرده باعث ناراحتي و تفرقه نشيد.
همه مسلمانيم. و تو اين اوضاع و احوال دنيا بايد وحدت مذاهب وجود داشته باشه.

كربلايي حسام

اخراجی موقت
اینطورا هم که شما میگید نیست

اگه مسمونایی هستن که میخوان مسیحی بشن

عوضش برعکسشم هست

یارو خواننده زن روسیه ای بود امش یادم رفته
چطور مسلمون شد؟؟؟

کی گفته اگه ما حجاب رو ازاد کنیم همه برمیگردن؟؟؟

چقد نظریه های چرتی میدیدید

اینکه خیلیا اسمی مسلمونن درست
ولی دلیل جمع بودن نمیشه

PPF

عضو جدید
همونطور که خیلی ها، اسما" مسلمون هستن، خیلی ها هم از این آمار اسما" مسیحی هستن...

البته به نظر من که کثرت دلیل بر حق بودن نیست... اگر اسلام، مسیحیت یا یهودیت بیشترین پیرو را هم داشته باشند، فرقی در ماهیت و حقانیتشان ندارد...

اما به چیزی که عمیقا باید اندیشید این است که: چرا تمایل برای مسلمان شدن و به خصوص مذهب شیعه اینقدر کم است... البته من که اصلا نشنیدم... به جز کسایی که به خاطر مذهبشون منع ازدواج داشته اند... از جمله دو بازیکن ابومسلم که بعد از مدت کوتاهی ازدواج کردند...
من خیلی ها رو می شناسم که شیعه متولد شدن، همیشه در مراسمات مذهبی شرکت می کردند ولی دیگه الآن حتی خدا رو هم نمی پرستن... اتفاقا امشب در جمعی، ساعت ها با دو نفر از این افراد بحث می کردم...

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
اینطورا هم که شما میگید نیست

اگه مسمونایی هستن که میخوان مسیحی بشن

عوضش برعکسشم هست

یارو خواننده زن روسیه ای بود امش یادم رفته
چطور مسلمون شد؟؟؟

کی گفته اگه ما حجاب رو ازاد کنیم همه برمیگردن؟؟؟

چقد نظریه های چرتی میدیدید

اینکه خیلیا اسمی مسلمونن درست
ولی دلیل جمع بودن نمیشه
وقتي ميگم خودمونو گول ميزنيم اينه ديگه......
شما مثل اينكه در جامعه زندگي نميكني!!!اولا كه من جمع نبستم شما اگه پسته منو دقيق ميخوندي متوجه منظور ميشدي...
نگفتم همه بر ميگردن!!!!
به نظرتون كساني كه به عنوان بد حجاب در جامعه ميشناسيم،( توجه كنيد لطفا گفتم بد حجاب نه بي حجاب !!!) از دين بر نميگردن؟؟؟؟
اين تازه خودشو داره توي جامعه ي اسلامي خودشو نشون ميده...... اگه آزادي باشه كه غير از اين افراد مطمئنا كسانه ديگه هم به جرگه ي اينا ميپيوندن.
اينقدر كوته فكر نباشين و به قضايا با ديده بازتري نگاه كنين
در مورد مسلمونا هم باز من جمع نبستم لطفا باز پستو بخونيد
گفتم از اين تعداد مسلموني كه ميگيد چند درصد شيعه س؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شيعه ي واقعي هم منظورم نيست
متوجه منظور شديد؟؟؟؟
منظور اينه كه از اين آماري كه دارين ميدين درصد خيلي زياديش اهل تسنن هستن.........
شيعه ي واقعي يعني شيعه ي علي يعني منش علي....
انشالله كه زياد هستن

hamid1661363

کاربر فعال
واقعا متاسفم

واقعا متاسفم

خدمت بعضي ها كه ميگن اهل سنت را قبول ندارند فكر مي كنين خودت مسلمون هستي به نظر من شما يهودي هستي

ghasem56

عضو جدید
جواب

جواب

با سلام
به احتمال خیلی خیلی زیاد این آمار اشتباه هستش
1. ایران
2. عراق
3. عربستان و کشورهای هاشیه نشین خلیج همیش فارس
4. لبنان و فلسطین
5.ترکیه و آذربایجان و روسیه و افغانستان و پاکستان و فلیپین
و .......................................................................
باز فکر میکنی حرف آمار شما درست است
هند و چین که دارای جمعیت بیشتر جهان هستن دارای چندین مذهب و مسلمان هستن
در جهان دینهای هستن درست قانونی نیستن ولی تعدادی گمراه شدن و به دین آنها گرویدن ما نند بابیت وبهایت و وهابیت این دین ها ساخته ای انگلستان هستش و هیچ جایگاهی در دینهای جهان ندارد که تعدادی گمراه شدن و به این دینها گرویدن
یهود تعداد پراکنده در جهان دارد که بیشتر انها در خاک اشغالی فلسطین و آمریکا هستند وجمعیت زیادی در جهان ندارد
مسیحیات که در ارروپا وآمریکا .آسیا هستند که اگر آماد آنها دقیقن گرفته شود حتما به پای مسلمانها نمی رسند
دین اسلام بر دو پایه هستند که شیعه واهل سنت هستند که حتی در کشور آمریکا وجود دارد
دین اسلام در قارهای آسیا آفریقا جمعیت بسیاری دارند حالا در اروپا و استرالیا هم وجود دارد
قابل ذکر است این آماری که پخش میشه بیشتر برای تضعف روهیه مسلمین هستش که به حق آقا مام زمان (عج) روحیه ها عالیه وگول حرفهای وهابیت وضد دین اسلام را نمی خوریم
لازم به زکر است دینهای وهابت بابت وبهایت دینهای پول هستن که افرای که به این دینهای ضاله رو می آورند بخواتر اینکه از اسرائیل و آمریکا و انگلیس پول و پناهندگی و....
بگیرن تعویض دین می کنند که آخرت خوبی ندارن
وسلام