تشکل دانشجویی (( انجمن اسلامی )) نیاز امروز دانشجویان پیام نور ...

مدیر فردا

عضو جدید
انجمن اسلامی دانشجویان ایران یکی از قدیمی ترین و ریشه داران ترین تشکلهای دانشجویی و مدنی در تاریخ دانشگاه ایران است که چه قبل و چه بعد از انقلاب به دلیل مشی روشنفکرانه ای که داشته همواره از طلایه داران مبارزات روشنفگرانه و احقاق حق در دانشگاه و حتی سطح جامعه ایرانی بوده ...
اما متاسفانه دانشگاه پیام نور حتی در سطح مراکز بزرگ آن مانند تهران مرکز و... از لحاظ داشتن این تشکل دانشجویی قوی بسیار ضعیف هستند ... در حالی که این تشکل دانشجویی به دلیل ساختاری که دارد میتواند طیف های مختلف دانشجویی در رشته های متنوع تحصیلی را به عضویت خود درآورد و همچنین به دلیل مشی روشنفکرانه و نقادی که دارد میتواند جمع زیادی از دانشجویان را برای هم صدایی و احقاق حق گرد هم جمع آوری نماید...
امروز ما دانشجویان پیام نور میتوانیم با تاسیس یک انجمن اسلامی در سطح حداقل هر مرکز این تشکل دانشجویی را در سراسر کشور گسترش داده و یک مکانیزم قوی برای مطالبه حقوق صنفی و دانشجویی خود ایجاد کنیم وبه همه ثابت کنیم که دانشگاه و دانشجوی پیام نور هم زنده است ...
البته اطلاعات من در این باره خیلی زیاد نیست ولی چون این راه رو برای تشکیل انجمن یک بار طی کردم امیدوارم بتونم به علاقه مندان در این زمینه در همین تاپیک کمک کنم ...

من اگر بنشینم تو اگر بنشینی چه کسی برخیزد ؟
من اگر برخیزم تو اگر برخیزی همه برمیخیزند

بالا