[ تجربیات ] - بهترین کتاب های کنکور ارشـــد مهندسی شیمی

saharmohamadi

عضو جدید
بعله فعلا که همین کارو میکنیم و راهیان میخونیم

وای تو رو خدا اسم راهیانو نیار
من اصلا نمیفهمم چی میگه باز جرم پارسه بهتر بود ولی اونم خیلی ناقصه.
بچه ها اگه کسی شماره بابایی رو داره میشه بهش زنگ بزنه بگه پس جرمش چی شد؟

fairygirl

عضو جدید
ریاضی پارسه خیلی خوب و جامع هستش بنظرم . تستای سراسری و آزاد مهندسی شیمی ، بیو ، پلیمر ، نفت و مخازن هیدرو کربنی رو هم داره . کلاً ازش خیلی راضیم . من این کتاب رو از تهران خریدم ولی اگه شما شهرستان هستید میتونید به نمایندگیه پارسه شهرستانتون مراجعه کنید و سفارش بدید براتون بیارن .

engineer1986

عضو جدید
با سلام به تموم دوستان عزیز.یه سوالی داشتم از دوستان اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنید.من سال 89 فارغ التحصیل شدم و بعد به علت خدمت سربازی و رفتن سر کار از درس دور شدم.الان تصمیم دارم واسه ارشد ادامه بدم.می خواستم ببینم تهران استادی رو می شناسید کلاس خصوصی بگیره.اخه من به خاطر شرایط اقماری نمی تونم کلاسای پارسه رو شرکت کنم

saharmohamadi

عضو جدید
پس ریاضی اگه نخایم از رو دو تاشون بخونیم چ کتابی بهتره؟؟من میخام بخرم لطفا راهنمایی کنیین پولم هدر نره

پارسه ا کجا گیر بیارم؟؟
ریاضی پارسه نسبت به راهیان خیلی بهتره . من فکر کنم بهترین کتاب موجود ریاضی ماله پارسه هستش . ولی اینم مثل کتاب جرم پارسه ناقصه . مثلا روش لاپلاس PDE رو اصلا نداره در صورتی که تو این چند سال چند بار تست بوده یا یکسری از قسمت های عددیش کامل نیست . ولی در مجموع کتابه خوبیه . به نظر من بهترین کتابه پارسه هستش.

623

عضو جدید
سلام دوستان ببخشید که بی ربط صحبت میکنم. کسی آزمون پارسه شرکت کرده؟من همین ازمون اولی کلی نا امید شدم و انرژیمو از دست دادم:(

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
من به استاد بابایی ایمیل دادم و در مورد کتاب جرم و اینکه آیا کتاب های دیگری هم در دست انتشار دارند سوال پرسیدم و این پاسخ ایشان :

کتاب انتقال جرم به امید خدا و پس از دو سال کار مداوم در همین ماه(مهر ماه) منتشر خواهد شد.

در حال آماده کردن کتاب ترمودینامیک هستم و فکر می کنم به امید خدا تا پایان پاییز منتشر شود.
کتاب عملیات واحد به احتمال فراوان به کنکور امسال نمی رسد.
امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشید

saharmohamadi

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من به استاد بابایی ایمیل دادم و در مورد کتاب جرم و اینکه آیا کتاب های دیگری هم در دست انتشار دارند سوال پرسیدم و این پاسخ ایشان :

کتاب انتقال جرم به امید خدا و پس از دو سال کار مداوم در همین ماه(مهر ماه) منتشر خواهد شد.

در حال آماده کردن کتاب ترمودینامیک هستم و فکر می کنم به امید خدا تا پایان پاییز منتشر شود.
کتاب عملیات واحد به احتمال فراوان به کنکور امسال نمی رسد.
امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشید

از همین می ترسیدم که عملیاتش نرسه
حالا خدا کنه اون دو تا زودتر بیاد
دستت درد نکنه از این که ازش پرسیدی و به بقیه هم خبر دادی
مرسی

ئدز

عضو جدید
از همین می ترسیدم که عملیاتش نرسه
حالا خدا کنه اون دو تا زودتر بیاد
دستت درد نکنه از این که ازش پرسیدی و به بقیه هم خبر دادی
مرسی

مهم عملیات خوندن جرمو به طور کامل خوندن اضافه کاریه در حالی که من خودم درصد این درسا رو از عملیات آوردم نسبت سوالای عمل به جرم 70 به 30 شاید باشه حالا یه ذره کمتر و بیشتر کلا به دوستان هم توصیه میکنم عملیات رو بها بدن چون اکثرا تو دانشگاه ها تقطیر واستخراج و خیلی کم رطوبت سنجی و خشک کن درس میدن اما سوالای حداقل سه سال اخیر از عملیات مربوط به غیر تقطیر و استخراج هست یعنی شاید اکثراً فکرشون برای عمل تقطیر و استخراج اما واقعا فرق کرده تو این سالها.....من خودم این کتاب رو فقط برای اینکه فکر میکردم بلاخره یه کتاب خوب برای عمل در میاد توصیه می کردم.... امیدوارم مثل حرارت حجیم نباشه و اگه یه کتاب کم حجم در حد 400 صفحه و بیشتر مفهومی باشه به جای فرمولی عالیه البتهههههه اگه بانک تستش مثل حرارت کامل و به جا باشه خوبه و کارایی داره

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
ریاضی پارسه نسبت به راهیان خیلی بهتره . من فکر کنم بهترین کتاب موجود ریاضی ماله پارسه هستش . ولی اینم مثل کتاب جرم پارسه ناقصه . مثلا روش لاپلاس PDE رو اصلا نداره در صورتی که تو این چند سال چند بار تست بوده یا یکسری از قسمت های عددیش کامل نیست . ولی در مجموع کتابه خوبیه . به نظر من بهترین کتابه پارسه هستش.

پس واس قسمتای ناقصش چکار کنیم؟
کدوم کتاب اونا رو بهتر گفته؟

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
ریاضی پارسه خیلی خوب و جامع هستش بنظرم . تستای سراسری و آزاد مهندسی شیمی ، بیو ، پلیمر ، نفت و مخازن هیدرو کربنی رو هم داره . کلاً ازش خیلی راضیم . من این کتاب رو از تهران خریدم ولی اگه شما شهرستان هستید میتونید به نمایندگیه پارسه شهرستانتون مراجعه کنید و سفارش بدید براتون بیارن .

این کتاب با جزوات تایپی پارسه چ فرقی دارن و اگه فرقی داره قیمتش چنده

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

بچه ها من کتاب راهیان جرم دارم...الانم دارم جزوه دستنویس پارسه رو میخونم...
بنظرتون برم کتاب پارسه یا جهش واس جرم بگیرم؟
یا همون راهیانو بخونم اگه فرصت شد برم سراغ چیز دیگه؟

REZA1597

عضو جدید
سلام

مگه جهش اومد؟

saharmohamadi

عضو جدید
سلام

من که قطعا جهش رو می خونم (البته اگه بیاد). اصلا از کتاب جرم خداکرمی خوشم نمیاد.
پارسه از راهیان بهتره ولی خیلی ناقصه

rotbebartar

عضو جدید
سلام

فکر کنم بهتره وایستیم کتابه جرم بابایی بیاد بعد ببینیم چقدر با خداکرمی یا میرزازاده فرق داره بعد تصمیم بگیریم.
اگه جرمش مثه حرارتش باشه که فکر کنم میرزه بگیریمش.

rotbebartar

عضو جدید
با سلام به تموم دوستان عزیز.یه سوالی داشتم از دوستان اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنید.من سال 89 فارغ التحصیل شدم و بعد به علت خدمت سربازی و رفتن سر کار از درس دور شدم.الان تصمیم دارم واسه ارشد ادامه بدم.می خواستم ببینم تهران استادی رو می شناسید کلاس خصوصی بگیره.اخه من به خاطر شرایط اقماری نمی تونم کلاسای پارسه رو شرکت کنم
همه استادا خصوصی هم کار می کنن. هم سمیعی پور هم صفری هم بابایی. سمیعی پور رو که مطمئنم.

rotbebartar

عضو جدید
سلام دوستان ببخشید که بی ربط صحبت میکنم. کسی آزمون پارسه شرکت کرده؟من همین ازمون اولی کلی نا امید شدم و انرژیمو از دست دادم:(

من آزمون های پارسال پارسه رو دارم به نظرم خیلی غیر استاندارده. البته این نظر منه شاید بعضی از دوستان مخالف باشن.

REZA1597

عضو جدید
ببین کلا جریان اینه که کتاب راهیان مثل یه خلاصه میمونه باید درسو بلد باشی که بعد از روی اون بخونی خصوصا برای جرم
اگه بازم سوالی بود در خدمتم
البته بد برداشت نکنید یه وقت من فقط برای جرم که نسبت به بقیه درسا یه خورده مفهومی تره گفتم وگرنه کتاب راهیان برای خیلی از درسا مثل ترمو یا راکتور یا ریاضی یا ....کامل کامله
اینا رو گفتم چون احساس کردم بعضی از بچه ها با حرفم استرس گرفتن

REZA1597

عضو جدید
ممنون دوست عزیز.به نظرتون یه درسی مثل ترمودینامیک هزینه ی کلاس خصوصی چه قدر میشه؟
سلام ترمو1 کلاس نیاز نداره خودت میتونی راحت بخونی فقط روابط ترمودینامیکی و ترمودینامیک محلول هاا کلاس بگر

ch.sh

عضو جدید
بچه ها این کتاب حرارت اقای بابایی جریانش چیه؟فقط تهران هست؟

saharmohamadi

عضو جدید

واقعا بهترین کتابیه که تا حالا دیدم . با همه کتابای ارشد فرق می کنه . پیشنهاد می کنم حتما بگیرید.
بهتره از خود انتشارات جهش بپرسید چه جوری می تو نید کتابو بخرید.

jommok

عضو جدید

از سایت جهش می تونی بخریش
http://www.jaheshbook.com/
کتاب جرم بابایی هم اومده
بچه ها کسی کتاب بانک سوالات مهندسی شیمی خداکرمی رو داره؟
مثل اکثر کتاباش خوبه یا نه؟

آخرین ویرایش:
بالا