تا حالا دقت کردین ؟! (قانون های نانوشته دنیا )

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام این تاپیکو میزنم تا قانونهای نانوشته ای رو که از حتما باید اتفاق بیفتن تا ما کلافه بشیمو بنویسیم ...

لطفا شمام چیزی به ذهنتون رسید یا جایی خوندین بگین ، خواهشا اسپم هم نکنید . :redface:

اولیشو خودم میگم :

[h=6]1- تا حالا دقت کردین وقتی دعواتون با یکی تموم میشه تازه جواب های بهتری به ذهنتون میرسه؟! :cry: :razz:[/h]

neegahin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام این تاپیکو میزنم تا قانونهای نانوشته ای رو که از حتما باید اتفاق بیفتن تا ما کلافه بشیمو بنویسیم ...

لطفا شمام چیزی به ذهنتون رسید یا جایی خوندین بگین ، خواهشا اسپم هم نکنید . :redface:

اولیشو خودم میگم :

1- تا حالا دقت کردین وقتی دعواتون با یکی تموم میشه تازه جواب های بهتری به ذهنتون میرسه؟! :cry: :razz:
آدم موقع عصبانیت کمتر فکر میکنه و بیشتر دنبال دلیل میگرده

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاحالا دقت کردین ما به بانک اعتماد میکنیم و پولامونو میذاریم اونجا ولی بانک به ما اعتماد نداره حتی خودکارم زنجیر کرده

تا حالا دقت کردین کافیه یه روز اتفاقی یه جوراب سوراخ بپوشین اگه شده اتوبان رو موکت کنن یه جوری میشه که تو مجبور شی کفشتو دربیاری!!!

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز

اولیشو خودم میگم :

1- تا حالا دقت کردین وقتی دعواتون با یکی تموم میشه تازه جواب های بهتری به ذهنتون میرسه؟! :cry: :razz:

تازه یادم یماد چکار می تونستم انجام بدم که حالش بیشتر گرفته شه