به نظرتون كي يه نفر به فكر ازدواج ميوفته

eng_beshak

عضو جدید
سلام به همه دوستان مي خواستم از دوستان در اين مورد كه يه نفر كي به سرش ميزنه كه ازدواج كنه نظرشونو بپرسم . مرسي;)

shamimes

عضو جدید
زماني كه نيمه دوم روح خودش را پيدا كند. زماني كه احساس كند آن شخص از لحاظ روحي و عشق نزديكترين است. زماني كه حس كني بدون او نميتواني زندگي كني.
حرفاتو نميتوني به كسي غير لز او بزني:w33:

gol_bahar

عضو جدید
هر موقع پولم كافي باشه...امكاناتشو داشته باشم...وقتشو داشته باشم.....

از همه ي اينا گذشته خوب عشقو حالمو كرده باشم....بعد شايد اونوقت در موردش فكر كردم...:cool:

منظورت از اینکه عشقو حالمو کرده باشم چیه؟؟؟
یعنی خانم ها نمی گذارند مردا خوش باشند...................

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمانيكه يكي را زا صميم قلب دوست داشته باشي و هيچ كس را به غير از اون نبيني

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
زمانی که تو زندگی به ارامش نسبی برسه .....و همه چی یکنواخت بشه .....;)

eng_beshak

عضو جدید
سلام از همه ممنونم كه نظر دادين از دوستاي ديگه هم خواهش مندم كه بيان نظر بدن تايپيكه جالبي ميشه:w27:

آی پارا

عضو جدید
هروقت احساس کنه بزرگ شده و میتونه مسئولیت پذیر باشه،بیشتر وقتی تنها میمونه
البته در مورد همه صادق نیست

shamimes

عضو جدید
هر موقع پولم كافي باشه...امكاناتشو داشته باشم...وقتشو داشته باشم.....

از همه ي اينا گذشته خوب عشقو حالمو كرده باشم....بعد شايد اونوقت در موردش فكر كردم...:cool:

خوب آخرش كي چي؟
تا كي ميخواهي عشق و حال كني؟ بعدش چي؟:cry:

soheyl_shaghaghi

عضو جدید
خوب یکی از دوستان راجع به عشق و حال کردن گفته بود،هم درست هم نه.
تو جوامع غربی جوانها همین کارو می کنند ولی وقتی زندگی می کنند واقعا پا به پا همدیگه میان.ولی تو فرهنگ ما اینطور نیست.یک پسر عشق و حال می کنه ولی موقع ازدواج که میشه می خواد دختری که روی آفتابو ندیده بگیره......
چرا چون تو این مدت که به قولی عشق وحال کرده بدبین هم شده و..............
اگر این بدبینی رو نداشتی و برای طرف مقابلت هم این رو خواستی بله درسته.
ولی موقعیکه به بلوغ آدم می رسه باید ازدواج کنه.بلوغ عقلی.نه به پول ربطی داره نه به خونه و نه ..........چون میشه با همریگه هم زندگی رو ساخت.که باید این فرهنگ جا بیوفته.
ممکنه همه چی هم راشته باشی ولی تو ازدواجت نا موفق باشی.
!!!!!!!پس قبل از ازدواج چشماتو باز کن و بعد از ازدواج ببند!!!!!!!!!!!

mahroo

عضو جدید
هر وقت که یکی رو از ته قلبت دوست داشته باشی و از درون نیاز داشته باشی که همیشه با هم باشید.البته این حالت رمانتیکه. حالت یکم واقعیش وقتیه که دوستات ازدواج کردن.اونوقت نیاز مبرم میشه

gol_bahar

عضو جدید
منظورت از اینکه عشقو حالمو کرده باشم چیه؟؟؟
یعنی خانم ها نمی گذارند مردا خوش باشند...................[/quote]

يه جورايي....:w12:

چرا شماآقایان این فکر غلط را دارید؟؟؟ چرا فکر می کنید خوشیتان تا قبل از ازدواج؟؟؟؟
خانم ها این طوری هم نیستند...

امیر Amir

عضو جدید
سلام به همه دوستان مي خواستم از دوستان در اين مورد كه يه نفر كي به سرش ميزنه كه ازدواج كنه نظرشونو بپرسم . مرسي;)

وقت گل نی!!!

زمانیکه طرف احساس بکنه که انجام کارهای روزمره ای که داره میکنه هدفی درونش نیست...

درس خواندن برای چی؟
کار برای چی؟

پول در اوردن برای کی؟

رفیق بازی تا کی؟

شب نشینی تا کی؟

shamimes

عضو جدید
چرا شماآقایان این فکر غلط را دارید؟؟؟ چرا فکر می کنید خوشیتان تا قبل از ازدواج؟؟؟؟
خانم ها این طوری هم نیستند...
خانم ها این طوری نیستند - ولي واقعا زندگي خيلي سخت شده هم خانوم ها (خودم به عوان خانمي كه زندگي مشترك دارم) و هم آقايون قبل ازدواج روياهايي در سر ميپرورانند ولي بعد از ازدواج شرايط زندگي سخت ميشه ديگه !

mmg11

عضو جدید
بجز مطالبی که دوستان اشاره کردن مثل بلوغ فکری و ....
به نظر من بستگی به شرایط سنی و فرهنگی هم داره .شرایط سنی رو گفتم برای
اینکه طرز فکر آدم در سنین مختلف فرق می کنه و هر چه پخته تر میشه جور دیگری
فکر می کنه . و در مورد دیگه هم تو اکثر شهرستانها زود ازدواج می کنند

من هر وقت اون کسی که به من بخوره رو پیدا کنم ازدواج می کنم . به چیز دیگه هم
اینه که به قسمت هم کم و بیش اعتقاد دارم.

parsninja

عضو جدید
ازدواج......

ازدواج......

نیاز به ازدواج زمانی خودش رو نشون میده که فرد حس کنه یه نیمه ی گمشده داره.
البته این کتابیشه
احساس واقعی در مورد ازدواج رو واقعا نمیشه گفت.خیلی سخته:heart:

MFN

عضو جدید
شرایط یک ازدواج: 1_بلوغ جسمی.......... 2_بلوغ روانی........... 3_بلوغ اجتماعی........... 4_توان اقتصادی........ 5_انگیزه............ 6_انتخاب درست با توجه به شرایط خود.....................................کسی که قادر به کنترل احساست خود نیست مثل خشم_ ترس _حسادت _محبت _شادمانی........ و با روبه رو شدن با یه شکست کوچیک به قول معروف از کوره در میره :wallbash:و از مکنیزم های مختلف استفاده میکنه ( مکانیزم هایی که فروید نام برده............................. سرکوبی_انکار_واپس روی_فرافکنی_دلیل تراشی و......... :w13::w30:با این که این مکانیزم ها ضروری هستن ولی تحریف کننده هستن........................................ وکسی که قدرت حل مسئله نداره ( در واقعه اجازه نداده رشد کنه) برای ازدواج هنوز آماده نیست..........:w40: