به نظرتون دلیل اینکه جوانان امروزی میل کمتری برا ازدواج دارن چیه؟

alirad

عضو جدید
من فقط یه دلیل برا ازدواج نکردنم دارم.نمی خوام جزو قشر فقیر جامعه باشم!

atimehr

عضو جدید
وقتی خونه نداشته باشی،ماشین نباشه،درامدت کافی نباشه و... نتیجه ازدواجت میشه فقر.
ااگرم بخوای اینا رو بدست بیاری و ازدواج کنی 50 سال رو رد کردی رفته!
نه مشکل اینجاس که ما جوونا زندگی رو سخت گرفتیم.

yasna68

کاربر بیش فعال
وقتی خونه نداشته باشی،ماشین نباشه،درامدت کافی نباشه و... نتیجه ازدواجت میشه فقر.
ااگرم بخوای اینا رو بدست بیاری و ازدواج کنی 50 سال رو رد کردی رفته!

کاملا با علی موافقم ولی علی نصف دین چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ماشین و خونه با باباست موند یه درامد خوب که تا 50 طول نمیکشه نهایتش 5سال زمان میبره سخ نگیر

drippy*

عضو جدید
من هیچ کدوم از حرفهاتونو قبول ندارم
من میگم تنها یک دلیل اساسی وجود داره

هدفمون از ازدواج نمیدونیم چیه!!

کی میدونه هدف از ازدواج چیه؟

میگن رسیدن به آرامش
والا ما هرچی اطرافیانمونو نگاه میکنیم به آرامش نرسیدن هیچی همون یه ذره آرامشی که داشتنم از دست دادن

ازدواج موفق خیلییییییییییییییییییی کمه

atimehr

عضو جدید

میگن رسیدن به آرامش
والا ما هرچی اطرافیانمونو نگاه میکنیم به آرامش نرسیدن هیچی همون یه ذره آرامشی که داشتنم از دست دادن

اوووووووووه چرا همتون اینقد سخت میگیرید؟اخه مگه زندگی بدون مشکل میشه.مهم اینکه ادم یکیو کنار خودش احساس میکنه که قراره باهم مشکلاتشونو حل کنن و این خیلی خوبه.مخصوصا وقتی تلاششون نتیجه میده.

alirad

عضو جدید
کاملا با علی موافقم ولی علی نصف دین چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ماشین و خونه با باباست موند یه درامد خوب که تا 50 طول نمیکشه نهایتش 5سال زمان میبره سخ نگیر
ماکه چیمون کامله دینمون باشه؟؟؟؟؟؟:D
اگه قراره از بابا باشه که درامدم هست.اما مساله اینه که چی برا خودته و براش زحمت کشیدی تا بدستش بیاری.راس میگی از بابا هست اما من که هیچوقت چیزی رو که از بابا برسه حتی اگه سندشم به اسمم باشه برا خودم نمیدونم.چون مفتی اومده دستم قدرشم نخواهم دونست.

haniyeh65

عضو جدید
سلام به همگی من خیلی وقته که سر نزدم حدود 6 ماه اخه با اجازتون رفتم تو همیم
قضیه که الان بحثه :D
دوستای گلم مبحث خیلی خوبیه ولی فقط به عنوان یه متاهل می تونم بهتون بگم اونقدارا
هم که میگین ازدواج یه غوله بی شاخ و دم نیست که همه ازش فراری اند
فقط و فقط هم شرط داره اینکه :
اول از همه فقط از خود خدا بخواهی
دوم اینکه ما دخترای گل از توقعات وحشتناک و انتظارات بی جا دست برداریم مخصوصا خانواده هامون
سوم اینکه اقا پسرهای گل توکل به خدا و داشتن هدف واقعی را از سن های کم داشته باشن و برای بدست اوردن این هدف از
همون سن کم تلاش کنن چون لذتشو بعدا می چشن و :razz: دیگه اینکه برای بدست اوردن هر چیزی باید تلاش کنی
سختی بکشی تا لذت داشتنش را از ته دل احساس کنی

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله که هست!!!

میگن رسیدن به آرامش

دلیلش اینه که تو انتخاب اشتباه کرده اند

atimehr

عضو جدید
سخت نمیگیریم.زندگی واقعا سخته.الان و تو این وضع جامعه زندگی شبیه یه جنگه حتی بدتر از اون.
باور کن اینطوری نیست.اگه ادما توقعاتشون در حد داشته هاشون باشه همه چیز درست میشه.فقط باید از زندگی لذت برد از همون چیزایی که داریشون.و تلاش برای بدست اوردن چیزایی که نداری.

haniyeh65

عضو جدید
اگه قراره از بابا باشه که درامدم هست.اما مساله اینه که چی برا خودته و براش زحمت کشیدی تا بدستش بیاری.راس میگی از بابا هست اما من که هیچوقت چیزی رو که از بابا برسه حتی اگه سندشم به اسمم باشه برا خودم نمیدونم.چون مفتی اومده دستم قدرشم نخواهم دونست.

افرین ای نشون می ده شماا اسقلال فکری خوبی داری و ادم موفقی هستی

alirad

عضو جدید
باور کن اینطوری نیست.اگه ادما توقعاتشون در حد داشته هاشون باشه همه چیز درست میشه.فقط باید از زندگی لذت برد از همون چیزایی که داریشون.و تلاش برای بدست اوردن چیزایی که نداری.
یه سوال.اگه شما الان یکی بیاد خواستگاریتون و همه چیز تموم بشه،مهریه چقدر میگین؟

yasna68

کاربر بیش فعال

علی دهنم بستی با این حرفات خدا وکیلی خوب اومدی ;)قبولت دارم