به به آجی معصومه هم داره به دنیا میاد

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدجنسسسسسسسس!!! چرا اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دخمل ژون اون دی تهش یعنی شی ها؟؟؟؟؟یعنی شوخی بود حفم..

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااااااااای تازه امروز دخملمون به دنیا اومد..معصومه ژونی تفلدت مبارکا..اونا همش پیشاپیش بودن..در لحظه تولدت مبارک..نی نی بیا بغل خواهر

masoomeh.bnv

عضو جدید
دوستان عزیز, مرسی!! نمیدونم چرا اما شکلکام از کار افتادن!!!! مرسی عزیزان بابت این همه لطف!!!! مخصوصا از دردونه ی عزیزم, خواهر گلم!!! تشکر ویزه میکنم

masoomeh.bnv

عضو جدید
:gol: بازم شادی و بوسه ، گلای سرخ و میخک :gol: میگن کهنه نمی شه تولدت مبارک :gol: تو این روز طلایی تو اومدی به دنیا :gol: وجود پاکت اومد تو جمع خلوت ما :gol: تو تقویما نوشتیم تو این ماه و تو این روز :gol: از آسمون فرستاد خدا یه ماه زیبا :gol: یه کیک خیلی خوش طعم ، با چند تا شمع روشن :gol: یکی به نیت تو یکی از طرف من :gol: الهی که هزارسال همین جشنو بگیریم :gol: تو این روز پر از عشق تو با خنده شکفتی :gol: با یه گریه ی ساده به دنیا بله گفتی ببین تو آسمونا پر از نور و پرندس :gol: تو قلبا پرعشقه رو لبا پرخندس :gol: اینا یه یادگاری توی خاطره هاته :gol: ولی به شوق امروز می شه کلی قسم خورد :gol: تولدت عزیزم پر از ستاره بارون :gol: پر از باد کنک و شوق ، پر از آینه و شمعدون :gol: الهی که همیشه واسه تبریک امروز :gol: معصومه جون بهت تبریک میگم و امیدوارم همیشه به بهترین ها برسی :w30:
مرسی داداش کاظم

masoomeh.bnv

عضو جدید
اره منم اسفدن!!!!!!!!!!!!!! اسفند بهترین ماهه از نظرم!!! البته همه ی روز ها و ماه ها قشنگه!!!

masoomeh.bnv

عضو جدید
فكر كردي يادم رفته:razz: نخير اينقد كه ميزونه كارام روز تولدت اومدم تبريك بگم! تازه قبلش كه تو ايـ دنيا نبودي كه! 121 ساله شي(همه ميگن 120 ساله ولي من ميگم يه سالم بيشتر!) در كنار همسر مهربانت.دندوناتم سر پيري نريزه ايشاالله بچه ها بگيد آمين عكس جديد نداشت گوگل.كه بزارم واست.ميدوني كه بچه ها همشو سرچيدندو فرستادند.:Dشرمنده فقط يه عكس بود كه...
مرسی ارش عزیز, لطف کردی!!! عکستم عالی بود

masoomeh.bnv

عضو جدید
واااااااااااای تازه امروز دخملمون به دنیا اومد..معصومه ژونی تفلدت مبارکا..اونا همش پیشاپیش بودن..در لحظه تولدت مبارک..نی نی بیا بغل خواهر
باشه بذار دستمو از قنداق بیارم بیرون!!! الن میام( وای من چرا شکلک ندارم؟؟؟؟)))

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تولدت مبارک عزیزدلممممممممم
خیلیییییی دوست دارمممممممممم

sajede_sh

عضو جدید
وااااااااااااای خاله جونم تفلدت مباررررررررررررررک

ایشالااااا 100000000000000000 سال زنده باشی و به همه ی ارزوهات برسی