بهترين آموزشكده براي مكانيك؟؟

RN-Tuning

عضو جدید
سلام به همه مهندسین

راستش یکی از دوستام قراره امسال (اگه برگزار بشه) کنکور فنی و حرفه ای بده تو رشته مکانیک ازم یکی دوتا سوال پرسید که تا اونجایی که میدونستم بهش جواب دادم ولی میخوام در ایب باره با شما هم مشورت کنم.

سوال اولش این بود که بهترین آموزشکده در ایران برای رشته مکانیک (فنی و حرفه ای) کدومه ؟

و سوال دومش هم این که برای این آقا چه پیشنهاد هایی برای ادامه تحصل در این رشته دارید؟

این نکته ذو هم اضافه کنم که وضع درسیش خوبه یعنی نفر اول استان آ.ش در مسابقات علمی و عملی هست در رشته مکانیک

ممنون

farsarr

عضو جدید
سلام به همه مهندسین

راستش یکی از دوستام قراره امسال (اگه برگزار بشه) کنکور فنی و حرفه ای بده تو رشته مکانیک ازم یکی دوتا سوال پرسید که تا اونجایی که میدونستم بهش جواب دادم ولی میخوام در ایب باره با شما هم مشورت کنم.

سوال اولش این بود که بهترین آموزشکده در ایران برای رشته مکانیک (فنی و حرفه ای) کدومه ؟

و سوال دومش هم این که برای این آقا چه پیشنهاد هایی برای ادامه تحصل در این رشته دارید؟

این نکته ذو هم اضافه کنم که وضع درسیش خوبه یعنی نفر اول استان آ.ش در مسابقات علمی و عملی هست در رشته مکانیک

ممنون

فقط اموزشکده فنی 2 تبریز

jkhl

عضو جدید
فکر کنم از لحاظ امکانات دانشگاه امام حسین(ع) از همه بهتر باشه اما از لحاظ استادها ممکنه نسبت به دانشگاهای دیگه ضعیف تر باشه.(البته استادهای خیلی خوب هم داره)
انتخاب رشته هم به خودش بستگی داره که از چه درسی و از چه بخشی بیشتر خوشش میاد.:smile:

RN-Tuning

عضو جدید
منظورتون رو كامل متوجه نميشم

خودش ميگفت ميخواد انقلاب اسلامي تهران رو بزنه

نظرتون در بارش چيه؟

بالا