برگزاری دوره های آموزشی آنلاین رایگان توسط دانشگاه استنفورد

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه استنفورد یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دنیا است که در استنفورد، در نزدیکی شهر سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا در کشور آمریکا قرار دارد.
این دانشگاه دارای دانشکده‌های علوم، بازرگانی، حقوق، پزشکی و مهندسی است.


از برجسته‌ترین چهره‌های ایرانی تحصیل کرده در این دانشگاه می‌توان سیمین دانشور نویسنده مشهور، علی حاجی‌میری استاد دانشگاه کلتک، امید کردستانی مدیر مالی شرکت گوگل، وارتان گریگوریان مدیر بنیاد کارنگی، و محمدرضا عارف معاون اوّل سیدمحمد خاتمی را نام برد.


همچنین، می‌توان در بین استادان ایرانی این دانشگاه، به دکتر مریم میرزاخانی، نخستین بانوی برنده مدال فیلدز در ریاضیات، اشاره کرد.


دانشگاه استنفورد یکی از دانشگاه های مطرح در زمینه برگزاری دوره های آموزشی آنلاین است و در فواصل زمانی مشخص، دوره های آموزشی آنلاین را به صورت رایگان برای تمامی کشورها برگزار می کند. سیستم آموزشی این دوره ها حالت تعاملی داشته و بسیار مفید است. سری جدید این دوره ها که توسط آزمایشگاه Venture برگزار می شود، از ۱۵ اکتبر ۲۰۱۲ آغاز می گردد. در حال حاضر دوره های آموزشی زیر تعریف شده اند:


Instructor: Chuck Eesley: Assistant Professor, Management Science & Engineering, Stanford University

Instructor: Tina Seelig: Executive Director, Stanford Technology Ventures Program

Instructor: Kay Giesecke: Associate Professor, Management Science & Engineering, Stanford University

Instructor: Paul Kim: Chief Technology Officer and Assistant Dean, School of Education, Stanford UniversityInstructor: Clint Korver: Adjunct Professor, Stanford University, Partner at Ulu Ventures
برای اطلاع از کلیه دوره های آموزشی آنلاین و رایگان دانشگاه استنفورد اینجا کلیک کنید.
 
بالا