برنامه نویسی یا ریاضی مهندسی

hanifzade

عضو جدید
به نظرتون برای ترم 3 باتوجه به اینکه دینامیک و مقاومت 1 وترمودینامیک دارم.....بین ریاضی مهندسی و برنامه نویسی کدوم رو بردارم؟...لطفا کمکم کنید:cry:

آخرین ویرایش:

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهندسی انتخاب بهتریه چون بعدش ارتعاشات و آز اونو و کنترل رو داری ولی بعد برنامه نویسی محاسبات میمونه فقط.
ولی باز ببیبن استادایی که ارائه میدن کی هستند و کدومش به برنامه ات میخوره؟

تو علم وصنعت بهزادی تو برنامه نویسی خوبه قاسمی و عزیزجلالی اصلا برندار , تو مهندسی هم جذبی پوست میکنه ولی خیلی خوب درس میده بدون اگه با اون برداری یه کم اذیت میشی

hanifzade

عضو جدید
مهندسی انتخاب بهتریه چون بعدش ارتعاشات و آز اونو و کنترل رو داری ولی بعد برنامه نویسی محاسبات میمونه فقط.
ولی باز ببیبن استادایی که ارائه میدن کی هستند و کدومش به برنامه ات میخوره؟

تو علم وصنعت بهزادی تو برنامه نویسی خوبه قاسمی و عزیزجلالی اصلا برندار , تو مهندسی هم جذبی پوست میکنه ولی خیلی خوب درس میده بدون اگه با اون برداری یه کم اذیت میشی

غیر از جذبی کی خوبه ؟..آخه میگن اصلا خوب نمره نمیده....این ترم انگار بهزادی مبانی ارائه نمی ده ...عزیز جلالی و قاسمی هستن...

ولی میگن مهندسی سخته..حتما میدونید که ترم 3 دینامیکم دارم ...وقت میکنم به همه تخصصیام خوب برسم؟؟؟؟

link_mech

عضو جدید
دوست عزیز بستگی داره شما چه مقدار از وقتتونو در روز صرف درس خوندن میکنید،اگر این زمان از حد معمول بیشتره مهندسی بردار اما اگه حد نرمال یا کمتره برنامه نویسی انتخاب ارجحیه (البته به نظر بنده)،
موفق باشید ;)

بالا