بررسی سوالات آزمون کارشناسی ارشد آزاد 94

erfan4877

عضو جدید
بررسی سوالات آزمون کارشناسی ارشد آزاد 94

منم که نیمسال اولی شدم...!!:D:)
امروز رفتم دانشگاه گفتن موردی نداره برو ثبت نام کن واسه مهر..:cool:
خوشبحالت. کاش به منم میگفتن مهر برو سر کلاس. حوصله ندارم تا بهمن صبر کنم. زود تموم بشه بره ه ه ه :(

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سلام من ترم اولی ام اما هنوز ثبت نام نکردم منتظر تکمیل ظرفیت ام. کسی میدونه زمان ثبت نام تا کی هست؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
خوشبحالت. کاش به منم میگفتن مهر برو سر کلاس. حوصله ندارم تا بهمن صبر کنم. زود تموم بشه بره ه ه ه :(

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
ممنون مگه شما مهر ثبت نام نكردين.؟
الان همه واحدها بهمن و مهر ماه ثبت نام ميكنند.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
بچه ها سلام من ترم اولی ام اما هنوز ثبت نام نکردم منتظر تکمیل ظرفیت ام. کسی میدونه زمان ثبت نام تا کی هست؟
سلام بايد با دانشگاه محل قبولي تون تماس بگيريد
والا من امروز رفتم دانشگاه همچنان ثبت نام ادامه داشت
دانشگاه آزاد از پول نميگذره كه...!!!

*green*

عضو جدید
خبر فووووری

خبر فووووری

بچه ها یکی از دوستام تهران رفته مرکز دانشگاه آزاد. برای کسایی که میخوان جابجایی داشته باشن الان و قبل از تکمیل ظرفیت میتونن برن تو سایت azmoon.net و درخواستشونو ثبت کنن. ممکنه رسیدگی بشه یا نشه. اما تهران نمیشه. شهرای دیگه رو میتونین بزنین. اما این کار تا آخر ساعت اداری امروز شنیدم امکان پذیره. سریییییییییع :biggrin: بدوییییید. من ثبت کردم.

pendasht

عضو جدید
آخرین خبر از تکمیل ظرفیت :
ثبت نام انتخاب رشته مرحله تكميل ظرفيت مقاطع كارشناسي ارشد ، دكتري تخصصي و
رشته هاي با آزمون سراسري دانشگاه آزاد اسلامي از روز دوشنبه ، ششم مهر ماه آغاز خواهد شد .
لینک خبر:

http://sanjesh.iau.ac.ir/Index.aspx...snewsetools_sample_main_block46&isPopUp=false

.....فقط نمیدونم که کسانی که ثبت نام کردن هم میتونن توی تکمیل ظرفیت شرکت کنن یا خیر؟

آخرین ویرایش:

*green*

عضو جدید

رشته هاي با آزمون سراسري دانشگاه آزاد اسلامي از روز دوشنبه ، ششم مهر ماه آغاز خواهد شد .

لینک خبر:

http://sanjesh.iau.ac.ir/Index.aspx...snewsetools_sample_main_block46&isPopUp=false

.....فقط نمیدونم که کسانی که ثبت نام کردن هم میتونن توی تکمیل ظرفیت شرکت کنن یا خیر؟
بله میتونن. ولی اگه تکمیل ظرفیت قبول شن فکککک کنم باید همونو برن. قبلی میپره. یه نفرم میگفت میمونه!

sara_arch65

عضو جدید
سلام دوستان. کسی ایا از دانشگاه ازاد شیراز خبری داره؟ آدرسی چیزی. من شنیدم دو تا دانشگاه ازاد داره. یکی تقریبا خارج شهره. یکی هم شهرک صدرا. واسه ما احتمالا همون شهرک صدراس.

دانشکده هنر و معماری شیراز شهرک صدرا هست ولی برای ثبت نام باید به پردیس مراجعه کنید که توی جاده همون صدرا هست ...من رفتم و ثبت نام کردم

araghon

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان عزیز
بنده ترم بهمن قبول شدم از طریق سایت دانشگاه ثبت نام کردم و شماره دانشجویی گرفتم ولی هیچ پولی واریز نکردم و اصلا به صورت حضوری دانشگاه نرفتم به نظرتون دیگه مشکلی واسه ثبت نام ندارم؟همون بهمن برم واسه ثبت نام؟

مسجد جامع

کاربر فعال
من امروز رفتم پول ریختم و ثبت نام کردم.الانم که تکمیل ظرفیت شرکت میکنم دیگه ایشالا هر چی قسمت باشه میریم .

مسجد جامع

کاربر فعال
تشکر از دوستانی که دلسوزانه همراهی میکنند و همفکری و اطلاع رسانی مینمایند.اجرکم عندالله.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

لینک خبر:

میتونن
نه نمیپره، قبولم بشن،هرکدومو ک بخوان میرن

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نسبت به انتخاب حداكثر بيست رشته محل دانشگاهي به غير از شهر تهران و مراكز استان اقدام نمايند.
این ینی چی بچه ها؟ ینی تهران نداره؟؟؟

pendasht

عضو جدید
نسبت به انتخاب حداكثر بيست رشته محل دانشگاهي به غير از شهر تهران و مراكز استان اقدام نمايند.
این ینی چی بچه ها؟ ینی تهران نداره؟؟؟

بله خیلی عجیبه ...! خب رشته محل ها رو خودشون اعلام میکنن و شما میتونین از توی اونها 20 تا انتخاب کنین........ حالا اگه نخوان که کسی تهران و مراکز استان رو انتخاب کنه خب اصلا نباید این رشته محل ها رو ارائه بدن ........ البته فردا معلوم میشه..

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
وای بچه ها تکمیل ظرفیت اومد!!
برا معماری همین 5 تا دانشگاس؟؟؟ همشم که واحد بین الملله!!!!

efel2000

عضو جدید
ببخشید هم دانشگاهی ، شما ثبت نام کردی انتخاب واحد چی میشه برنامه کلاسی رو از کجا بگیریم توی سایت انتخاب واحد نمیدونم چه جوری باید انجام بدم.خودشون انتخاب واحد میکنند..........:cry::w20:
سلام منم نفهمیدم و فقط رفتم قسمت اتوماسیون :امور اموزشی:دروس ارائه شده : لیست دروس ارائه شده رو دیدم .زمان ثبت نام هم بهم گفتن مدیر گروه انتخاب واحد انجام میده .الانم قسمت انتخاب واحد رفتم هیچ خبری نبود , شما به دانشگاه زنگ نزدید؟