بررسی سوالات آزمون کارشناسی ارشد آزاد 94

araghon

عضو جدید
دوستان عزیز ضمن تبریک به همه عزیزانی که قبول شدن خواستم بدونم این رتبه قبولی در واحد مذکور کجای کارنامه هستش؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها من هرچی میزنم میگه همچین داوطلبی نداریم چکار کنم؟؟
با هر دو روشش امتحان کردین؟

دوستان عزیز ضمن تبریک به همه عزیزانی که قبول شدن خواستم بدونم این رتبه قبولی در واحد مذکور کجای کارنامه هستش؟
رتبه ی کل نوشته..جلوی واحد ..سومین ستون

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من مهندس معماری واحد تهران شمال قبول شدم !.
ثبت نام و شروع تحصيل درنيمسال دوم-بهمن ماه
یعنی چی ؟!
بچه ها کسی میدونی ثبت نام کی و کجا ؟!
اصلا دانشگاه تهران شمال کجا ؟!:D
چرا هیچ جا هیچی درباره ثبت نام نزده است ؟!
یاری برسانید ... :)

pendasht

عضو جدید
بچه ها من مهندس معماری واحد تهران شمال قبول شدم !.
ثبت نام و شروع تحصيل درنيمسال دوم-بهمن ماه
یعنی چی ؟!
بچه ها کسی میدونی ثبت نام کی و کجا ؟!
اصلا دانشگاه تهران شمال کجا ؟!:D
چرا هیچ جا هیچی درباره ثبت نام نزده است ؟!
یاری برسانید ... :)

طبق گفته مرکز آزمون ثبت نام روز دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 شهریور ما است ولی برای اطمینان باید به سایت دانشگاه برید و یا به آموزش اونجا تلفن بزنی چون که دانشگاه ها جدیدا یک پیش ثبت نام اینترنتی دارن و بعد طبق زمانبندی خودشون باید مراجعه کنید.

ثبت نام بهمن هم باید تا ماه بهمن صبر کنید و از اون موقع کلاس ها شروع میشه ولی ممکنه بعضی دانشگاه ها بتونین همون مهر ماه به کلاس برید....

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
طبق گفته مرکز آزمون ثبت نام روز دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 شهریور ما است ولی برای اطمینان باید به سایت دانشگاه برید و یا به آموزش اونجا تلفن بزنی چون که دانشگاه ها جدیدا یک پیش ثبت نام اینترنتی دارن و بعد طبق زمانبندی خودشون باید مراجعه کنید.

ثبت نام بهمن هم باید تا ماه بهمن صبر کنید و از اون موقع کلاس ها شروع میشه ولی ممکنه بعضی دانشگاه ها بتونین همون مهر ماه به کلاس برید....
میشه لینکشو بدین؟
ببینم کجا نوشته که 24 و 23 هستش

sara_arch65

عضو جدید
سلام دوستان ...منم قبول شدم ...مهندسی معماری واحد شیراز ...و ثبت نام ترم بهمن ...:razz:

baris25akarsu

عضو جدید
سلام دوستان ...منم قبول شدم ...مهندسی معماری واحد شیراز ...و ثبت نام ترم بهمن ...:razz:

بچه ها از کجا میشه فهمید که من نفر چندم تو دانشگاه قبولیم شدم ؟؟؟
60202101 - مهندسي معماري / واحد تهران مركزي
6710
6677
271
295
قبول
ویا اصلا چند نفر تهران مرکزی برداشته؟؟؟

pendasht

عضو جدید
آخرین ویرایش:

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

pendasht

عضو جدید
تلفن گویا که اشغال
کجا کد ملی وارد کنم؟؟؟

چند بار بگیر تا وصل بشه ......بعد یه خانمی شروع میکنه به صحبت و میگه برای اطلاع از نتیجه آزمون کلید 1 .... ........همینطور میرسه به اطلاع از شماره پرونده و داوطلبی ....بعد نوع آزمون رو میپرسه . بعد کد ملی رو میخواد ازتون ......توی هر مرحله عدد مورد نظر را شماره گیری کنید تا به نتیجه برسی

آخرین ویرایش:

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
چند بار بگیر تا وصل بشه ......بعد یه خانمی شروع میکنه به صحبت و میگه برای اطلاع از نتیجه آزمون کلید 1 .... ........همینطور میرسه به اطلاع از شماره پرونده و داوطلبی ....بعد نوع آزمون رو میپرسه . بعد کد ملی رو میخواد ازتون ......توی هر مرحله عدد مورد نظر شماره گیری کنید تا به نتیجه برسی
واقعاااااا ممنونننننننننننننننننننن

Rozita9197

عضو جدید
سلام
تبریک میگم به بچه هایی ک قبول شدن
منم آزاد نجف آباد اصفهان قبول شدم