بررسی آزمون کارشناسی ارشد معماری 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Negar-A

عضو جدید
یعنی با workshop 420 تومنه؟؟ مطمئنی؟؟ تازه مگه این قیمت برای اعضای ایوان خانه نیست؟ یرا افراد دیگه 492 تومنه.
کلاس راندو و پلان رو نداره عکسی که بچه ها گذاشتن رو نگاه کن قسمت پایین صفحه ،اونو نداره برا همین 70 تومن ارزونتره

mmmahsa

عضو جدید
دوستان کلاس c4تکمیل شد منم نتونستم بنویسمb4نوشتم:cry:ساعت 3 زنگ زدم بهشون گفتم c4 بکننش اما الان زنگ زدن گفتن جانداریم!!!:eek: کسی نمیتونه کاری بکنه من تنها موندم
negar jan kelase c4 baste shod ,takmil shod vase bachehaye bashga inja
yani rasool vase 21 nafar rezerv kard
negaran nabashin
shoma esmetoon mahfooze too c4
yani alan harki zang bezane dg c4 nemitooone bere

mmmahsa

عضو جدید
بچه ها اگر 100 % یعنی 100% میاین اسم و فامیلتونو بفرستین واسم زودتر که فردا بدیم اونجا
فقط اگه حتما میاین اسمتونو به من بدین
مرسی

Negar-A

عضو جدید
negar jan kelase c4 baste shod ,takmil shod vase bachehaye bashga inja
yani rasool vase 21 nafar rezerv kard
negaran nabashin
shoma esmetoon mahfooze too c4
yani alan harki zang bezane dg c4 nemitooone bere
حالا باید چی کار کنیم ؟ من 2شنبه بیام یا 3شنبه ؟ رزرو یعنی چی ؟ زنگ بزنم ایوان خانه بگم دوستم برام رزرو کرده؟

mmmahsa

عضو جدید
حالا باید چی کار کنیم ؟ من 2شنبه بیام یا 3شنبه ؟ رزرو یعنی چی ؟ زنگ بزنم ایوان خانه بگم دوستم برام رزرو کرده؟
منظورم اینه که رسول واسه 21 نفر جا گرفته که شمام حساب شدی
فک کنم بگی عضو باشگاه مهندسانی درست میکنن ،یا اصلا همون روز بیا درست میکنیم
راستش نمیدونم کی شروع میشه هنوز

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما اینترنتی ثبت نام کردی؟ تو قسمت ثبت فیش بانکی باید ثبت نام کنیم؟ چطور باید بگم کدوم گروه رو میخوام؟ تو قسمت توضیحات باید کد رو بنویسم؟

Negar-A

عضو جدید
من می ترسم 3شنبه برم بگن شما تو 2شنبه نوشتی عوض نمی کنیم
حالا بگذریم. امیدوارم رسول که اومد جواب کامل رو بده من فعلا می خوام برم خیلی خسته ام همیشه الکی برا کارام حرص می خورم .می دونمم که اینم درست میشه.خییییییییلی کار دارم الان.

mmmahsa

عضو جدید
شما اینترنتی ثبت نام کردی؟ تو قسمت ثبت فیش بانکی باید ثبت نام کنیم؟ چطور باید بگم کدوم گروه رو میخوام؟ تو قسمت توضیحات باید کد رو بنویسم؟
بله من پولو ریختم بعد ثبت فیش زدم
همون جا نوشتم c4
بنویس یه گوشه از بر و بچ باشگاه :p

ولی نمیدونم چرا از 21 نفر فقط یه نفر اسمشو واسم فرستاده ..؟

rasoulll

عضو جدید
چقدر پايتخت نشين بودن با شهرستاني بودن تفاوت داره ما حتي نميتونيم خودمونو بروسونيم اين كلاسارو ثبت نام كنيم:(
سلااااااااااام، من اومددددددددددددددددددمممممممممممم............ 21نفر جا رزرو کردم واسه بچه های باشگاه... البته اونایی که اومدن دیدن که اصلا رزروی نبود و تا فیش پول نمیدادی اسمت ثبت نمیشد ، اما دیدم کلاسا وقتای خوبش داره پر میشه زنگ زدم به شقاقی و 1کد رو تقریبا کامل گرفتم واسه بچه های خودمون.دوستان نگران نباشید حتی اگه شهرستانید و نتونستید خودتون رو برسونید واسه ثبت نام تا 10شب اسمتون رو بگید که من بنویسم تا فیشتون رو یا فکس کنید یا خودتون بیاریدش...:);)

آخرین ویرایش:

mmmahsa

عضو جدید
سلام، من 21نفر جا رزرو کردم واسه بچه های باشگاه... البته اونایی که اومدن دیدن که اصلا رزروی نبود و تا فیش پول نمیدادی اسمت ثبت نمیشد ، اما دیدم کلاسا وقتای خوبش داره پر میشه زنگ زدم به شقاقی و 1کد رو تقریبا کامل گرفتم واسه بچه های خودمون...
مرسی رسول
خیلی زحمت کشیدی

rasoulll

عضو جدید
دوستان کلاس c4تکمیل شد منم نتونستم بنویسمb4نوشتم:cry:ساعت 3 زنگ زدم بهشون گفتم c4 بکننش اما الان زنگ زدن گفتن جانداریم!!!:eek: کسی نمیتونه کاری بکنه من تنها موندم
بابا جان خب c4 رو من پر کردم دیگه نگران نباشید، حتی صحبت کردم باشقاقی که اگه احیانا کسی از بچه های باشگاه مهندسان این جریان رو نمیدونسته و ثبت نام کرده میتونه کدش رو عوض کنه و بیاد تو کد بچه های خودمون

آخرین ویرایش:

saeed_r261

عضو جدید
زمان خیلی کم بود
کلا سخت بود.من زبانو گذاشتم آخر سر بزنم .وقت کم اووردم...نزدم
کسی میدونه پاسخنامه هارو از کجا میشه گیر اوورد

rasoulll

عضو جدید
هیچ کاری نمیخواد بکنید... فقط در قبال این همه زنگو نگرانی 1خواهش دارم ازتون، هر کی مطمئنه که 100% میاد اسمش رو بگه ،این واقعا 1 خواهشه.. نمیخواد زنگ بزنید ایوان خانه

rasoulll

عضو جدید
اگه میخوایید همین کلاس تهرانی هارو بیایید هیچ کاری نمیخواد بکنید...اصلا نمیخواد برید ثبت فیشو غیره کنید... من الان نزدیک 17تا اسم دارم... فقط 4_5نفر دیگه میتونیم اسم بدیم...

nina_20mark

عضو جدید
اگه میخوایید همین کلاس تهرانی هارو بیایید هیچ کاری نمیخواد بکنید...اصلا نمیخواد برید ثبت فیشو غیره کنید... من الان نزدیک 17تا اسم دارم... فقط 4_5نفر دیگه میتونیم اسم بدیم...
مرسی رسول جان خیلی به زحمت افتادی. البته نیدونم اسم منم نوشتی یا نه چون ظهر به مهسا گفتم ولی چون قطعی نبود احتملا ننوشتی. قبلش میخواستم ببینم این کلاس 3 روز تو همته است؟ آخه من اونو نمیتونم بیام؟ اون موقع ما کلاسمون جدا میافته؟:cry:

rasoulll

عضو جدید
مرسی رسول جان خیلی به زحمت افتادی. البته نیدونم اسم منم نوشتی یا نه چون ظهر به مهسا گفتم ولی چون قطعی نبود احتملا ننوشتی. قبلش میخواستم ببینم این کلاس 3 روز تو همته است؟ آخه من اونو نمیتونم بیام؟ اون موقع ما کلاسمون جدا میافته؟:cry:
مرسی، کاری نکردم...
اما من به مهسا گفتم که من فقط دارم به حرف بچه ها اعتماد میکنمو این تعدادو رزرو میکنم... چون حتی آرتمیس هم اونجا بود که فروزان فر گفت که اگه این تعدادی که میگی نیان به عهده ی خودته ها... واسه همین به مهسا گفتم خواهش کن از بچه ها که اگه قطعا میدونن میان بگن که هستیم... وگرنه اسم هیچکس رو ننوشتم که بخوام شمارو ننوشته باشم... الان 21 نفر به اسم منه و فردا صبح قراره 21 اسم از بچه هامون بدم و بگم که ایناییم... حالا هرکی میخواد بیاد نهایتا تا 10 امشب اسمش رو بگه چون خیلی از بچه ها میخوان دوستاشون رو هم بیارن اما گفتم تا 10 صبر کنن اگه جا موند باشه...

nina_20mark

عضو جدید
مرسی، کاری نکردم...
اما من به مهسا گفتم که من فقط دارم به حرف بچه ها اعتماد میکنمو این تعدادو رزرو میکنم... چون حتی آرتمیس هم اونجا بود که فروزان فر گفت که اگه این تعدادی که میگی نیان به عهده ی خودته ها... واسه همین به مهسا گفتم خواهش کن از بچه ها که اگه قطعا میدونن میان بگن که هستیم... وگرنه اسم هیچکس رو ننوشتم که بخوام شمارو ننوشته باشم... الان 21 نفر به اسم منه و فردا صبح قراره 21 اسم از بچه هامون بدم و بگم که ایناییم... حالا هرکی میخواد بیاد نهایتا تا 10 امشب اسمش رو بگه چون خیلی از بچه ها میخوان دوستاشون رو هم بیارن اما گفتم تا 10 صبر کنن اگه جا موند باشه...
بازم مرسی و شرمنده . درسته که تو باشگاه تازه واردم ولی خییییییییییلی خییییییییلی دلم میخواست با بچه های باشگاه تو یه کلاس باشم :cry:

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چرا واسه آزاد داره که از الان شروع می شه تا کنکور آزاد می رسونه بچه هارو.
صدیق واسه آزاد جواب میده. کلاً معلم نقاشی دبستان هم واسه آزاد جواب میده.

خیلی حرفت زشت بود . ما دانشگاه ازادیا خیلی زحمت میکشیم .

Negar-A

عضو جدید
مرسی، کاری نکردم...

سلام رسول جان اسم منم تو لیستت هست دیگه

jon_sina

عضو جدید
سلام دوستان
من از كجا سوالات گروه ب رو پيدا كنم؟ پشت شماره داوطلبيم پاسخها رو برداشتم فقط منتظر كليد سوالات هستم
اينم درصد ها
40 زبان
25 فن
55 تاريخ
45 درك
25 منظر
با اين درصد ها رتبم زير 600 ميشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.