بررسی آزمون طراحی -بهمن 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان با لطف و عنایت پروردگار ! ازمون طراحی رو قبول شدم! انشالله قبولی تمامی دوستان و کسانی که وقت میزارن و تلاش می کنند برای قبولی در این ازمون

hamedzjg

عضو جدید
منم بالاخره با 26 قبول شدم بعد از چندین دوره
به دوستایی که قبول نشدن میگم که صبور و امیدوار باشید و سعی کنید از مسیر این امتحان لذت ببرید..آموختن و یاد گرفتن مباحث برای شخص من جالب و خوب بود..ناامید نشید هرگز و هرگز..بالاخره شما هم سوار قطار قبولیا میشید..امیدوارم اول سلامت باشید و بعد هم هرچه زودتر قبول بشید

از مجتبی تاجی عزیزم ویژه تشکر میکنم..صداقتی توی کلام و راهنماییهاش هست که هیچ حاشیه ای نمیتونه خدشه ای به این صداقت وارد کنه..خیلی ممنونم مجتبا جانم

از م عارفه خیلی خیلی ممنونم.. حرفها و راهنماییهاشون کاملا حساب شده و درست بود..همیشه قابل تحسین هستی شما

از تیک آف بخاطر همراهیش خیلی خیلی ممنونم و خیلی خوشالم قبول شدی..خیلی

از ابوالفضل جان و بقیه اعضای باشگاه هم که در دوره های قبل و این دوره همراه بودن هم بینهایت تشکر میکنم

به عنوان حرف آخر..از باشگاه مهندسان خیلی خیلی ممنونم..واقعا محیط خوب و بی نظیریه.. و افرادی که میخوان برای دوره های بعد مطالعه کنن هرگز فراموش نکنن که باشگاه قابل جایگزین شدن با گروهای تلگرامی هرگز نبوده و نیست

کارمو با همه نقص هایی که داره خیلی زود میکشم و در آرشیو قرار میدم

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان با لطف و عنایت پروردگار ! ازمون طراحی رو قبول شدم! انشالله قبولی تمامی دوستان و کسانی که وقت میزارن و تلاش می کنند برای قبولی در این ازمون

مبارکا باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahfa90

عضو جدید
منم تبریک میگم به همه اونایی که قبول شدن واقعا خسته نباشن سوال این دوره سخت بود نسبتا...من از این گروه و باشگاه زیاد استفاده کردم و تنها مرجع کمک کننده به من همین جا بود ولی خیلی حرف نمیزدم چون دیر به جمع بچه ها ملحق شدم و کلا دیر شروع کردم .با تاخیر دونه دونه پست ها رو با دقت میخوندم.بار اولم بود و قبول شدم...خدارو شکر
به قول مهندس عزیز تو پست بالاتر از تمرین کردن برای این ازمون لذت ببرین ..انشالا که هرکی شایسته باشه و لیاقت داشته باشه تو دوره بعد قبول میشه.

افروغ

عضو جدید
تبرییییییییییک به همه دوستانی که قبول شدن...
خواهر من هم بار اولش بود،با 25 قبول شد...

دوستانی هم که رد شدین،صبور باشین و دست از تلاش برندارین...انشاا... موفق میشین

افروغ

عضو جدید
خواهرم کارش کامل بوده،هیچ مشکلی هم نداشته(پارکینگ و رمپ و انباری و نورگیری و کدها و ...)
فقط وقتی اومد خونه و طرحشو کشید،یادش افتاد واسه یکی از واحدهای یک خوابه،کلا سرویس بهداشتی نذاشته:eek::biggrin:

nagme_arch

عضو جدید
خواهرم کارش کامل بوده،هیچ مشکلی هم نداشته(پارکینگ و رمپ و انباری و نورگیری و کدها و ...)
فقط وقتی اومد خونه و طرحشو کشید،یادش افتاد واسه یکی از واحدهای یک خوابه،کلا سرویس بهداشتی نذاشته:eek::biggrin:

منم قبول نشدم..:biggrin: :(

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
تبریک به همه قبول شده ها. و پر انرژی باشی به نشده ها
واقعا ماها هممون یک سطح داریم. اشکال از ازمون هست ک اینقد بی قانونه. مصححین عزیز مصوبات خودشون رو قبول ندارن!

arefeh

کاربر ممتاز
منم بالاخره با 26 قبول شدم بعد از چندین دوره
به دوستایی که قبول نشدن میگم که صبور و امیدوار باشید و سعی کنید از مسیر این امتحان لذت ببرید..آموختن و یاد گرفتن مباحث برای شخص من جالب و خوب بود..ناامید نشید هرگز و هرگز..بالاخره شما هم سوار قطار قبولیا میشید..امیدوارم اول سلامت باشید و بعد هم هرچه زودتر قبول بشید

از مجتبی تاجی عزیزم ویژه تشکر میکنم..صداقتی توی کلام و راهنماییهاش هست که هیچ حاشیه ای نمیتونه خدشه ای به این صداقت وارد کنه..خیلی ممنونم مجتبا جانم

از م عارفه خیلی خیلی ممنونم.. حرفها و راهنماییهاشون کاملا حساب شده و درست بود..همیشه قابل تحسین هستی شما

از تیک آف بخاطر همراهیش خیلی خیلی ممنونم و خیلی خوشالم قبول شدی..خیلی

از ابوالفضل جان و بقیه اعضای باشگاه هم که در دوره های قبل و این دوره همراه بودن هم بینهایت تشکر میکنم

به عنوان حرف آخر..از باشگاه مهندسان خیلی خیلی ممنونم..واقعا محیط خوب و بی نظیریه.. و افرادی که میخوان برای دوره های بعد مطالعه کنن هرگز فراموش نکنن که باشگاه قابل جایگزین شدن با گروهای تلگرامی هرگز نبوده و نیست

کارمو با همه نقص هایی که داره خیلی زود میکشم و در آرشیو قرار میدم

آقا حامد از صمیم قلبم براتون خوشحال شدم...انشاللله همیشه در همه مراحل زندگیتون موفق و پیورز باشید...همیشه در همه جا شاد باشید و پله های ترقی کم پله برقی رو برای شما داشته باشد:gol::gol::gol::gol:

arefeh

کاربر ممتاز
بالاخره نتایج اومد
کشتن ما رو از اضطراب و استرس
اخرش اومد

من میخوام تشکر بکنم از عارفه ی نجاتی عزیز که منو تشویق کرد به مطالعه، راهنمایی کرد. اوراق قبولیش رو گذاشت. و به من کمک کرد.:gol:

بیشتر از ایشون تشکر میکنم از حامد ابراهیمی عزیز برای راهنمایی هاش.همکاری و همگامی و همراهیش. به من آموزش دادن. نه به من به خیلی ها. بینهایت ممنونم ازشون. حضورشون از سر قسمت، تصادف یا هر چیزی که اسمش رو بشه گذاشت، بی نظیر بود و هست. اطلاعات دقیق و موشکافانه. نگاه تیز و البته پر محبت و صبور. همه ی دوستانی ک شرایط من رو دارن متوجه هستن ک انتقال مفاهیم توی مجاز واقعا سخته و زمان و حوصله یم طلبه. خیلی ممنونم ازشون:gol:

تشکر میکنم از مجتبی تاجی عزیز برای مشاوره. کمک بی دریغشون از من.:gol:
تشکر میکنم از جناب مهندس رحمتی عزیز. با صبوری به من کمک کردن. واقعا کرکسیون مجازی سخت هست:gol:

تشکر میکنم از دوستان عزیزی که با هم کار کردیم. کرکسیون کردیم. یاد دادیم ویاد گرفتیم. مریم ضرغامی عزیز. لیلی خزایی عزیز.ابوالفضل عزیز. ازاده عربی عزیز.مهدی لطفی عزیز. و البته حامد (حمید) میلادی عزیز:biggrin:
عدر خواهی میکنم اگر اسم دوست عزیزی از قلم افتاده.
ممنونم از همگی و دعا میکنم در حق همه
امروز یکی از بهترین روزهای زندگی منه:gol:
سلام خدمت شما ...تبریکات ویزه به شما دوست گرامی انشالله مدارج بالاتر و موفقیت های بیشتر نصیب شما شود:gol::gol::gol:

rap_w2w

عضو جدید
سلام به بچه ها و دوستای نازنینم

خلاصه ماجرا این شد که پس از نمرات جالب و سقوطی که در ادوار مختلف داشتم و در هر آزمون 1 نمره به 1 نمره ازم کم میشد و کلیت نتایج به این شرح بود ::

23 در آزمون آذر 92 - 22 در آزمون خرداد 93 - 21 در آزمون آبان 93 و 20 در آزمون مرداد 94

در آزمون بهمن به تبعیت از قوانین گذشته فکر میکردم که قطعا 19 باید بشم ولی تمام انتظارات و محاسباتم به هم ریخت و 26 شدم و قبول..........................

از همگی شماها ممنونم

100% اطلاعات استفاده شده در آزمون از سمت من از اطلاعات بچه هایی بود که توو همین سایت فعالیت داشتن و مطلب می نوشتن و بحث میکردن

((عاقا خیلی دوستتون دارم))

rap_w2w

عضو جدید
یه سوال ؟؟؟؟

من واسه آزمون شهریور ثبت نام کردم..... الان که قبول شدم چطوری میتونم برای عودت هزینه اقدام کنم.....؟؟؟؟؟؟

اگه کسی در جریانه ممنون میشم راهنمایی کنه

معمار111

عضو جدید
سلام به همه دوستان خوب و صمیمی
من برای اول بود امتحان میدادم ... 19 شدم.
تبریک میگم به دوستانی که قبول شدن... خدا قوت... تشکر میکنم از دوستای خوبم hamedzjg Abolfazzzl khan khazaee take off rap-w2w maryam zaghami Aiman123 و دوستان دیگه ای که کمک کردن کرکسیون کردن کارامو سپاسگزارم ....ولی امیدوارم اگر که قبول شدید بازم به تاپیک طراحی شهریور بیایید و کمک کنید ما هم از این برحه عبور کنیم ان شاالله...

آخرین ویرایش:

hamedzjg

عضو جدید
دوستان کسی بوده که 2 تا در ورودی گذاشته باشه و قبول شده باشه؟!

سلام مهندس
بله بودن افرادی که دو ورودی درنظر گرفتن و قبول شدن
کلا فکر کنم همه نوع قبولی داشتیم.. 1 ورودی..2ورودی..جایگاه امداد..بدون جایگاه امداد..مدادی..راپیدی..مدرک کامل..مدرک ناقص

مهندس ق.

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان چه اونایی که قبول شدن چه اونایی که قبول نشدن...من یه سوال داشتم...این آقای مرتضی گواهی خودش آزمون داده بود؟چرا کانالش سوت و کوره...نتیجه اون همه طومارنویسی چی شد؟؟؟؟جالبه...چه زود تسلیم شدن!!!!!

ssmohamadi

عضو جدید
سلام
منم قبول شدم با 30
دوستان گواهی سابقه کار چیه؟ استرس گرفتم .همین طوری میشه از ی شرکت گرفت؟

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به بچه ها و دوستای نازنینم

خلاصه ماجرا این شد که پس از نمرات جالب و سقوطی که در ادوار مختلف داشتم و در هر آزمون 1 نمره به 1 نمره ازم کم میشد و کلیت نتایج به این شرح بود ::

23 در آزمون آذر 92 - 22 در آزمون خرداد 93 - 21 در آزمون آبان 93 و 20 در آزمون مرداد 94

در آزمون بهمن به تبعیت از قوانین گذشته فکر میکردم که قطعا 19 باید بشم ولی تمام انتظارات و محاسباتم به هم ریخت و 26 شدم و قبول..........................

از همگی شماها ممنونم

100% اطلاعات استفاده شده در آزمون از سمت من از اطلاعات بچه هایی بود که توو همین سایت فعالیت داشتن و مطلب می نوشتن و بحث میکردن

((عاقا خیلی دوستتون دارم))

پیرمردی بودی واسه خودتااااا;)
برو خدا بهمراهت
فقط مارم فراموش نکن

NIMA.AA

عضو جدید
سلام دوستان
آقا خدایی یعنی چی نمره صفر داریم اصلا؟؟ من بار اولمم بود ولی بیشتر مدارکو کشیدم فقط یک دو تا سوتی داشتم ..میدونستم قبول نمیشم ولی دیگه نه نمره صفر!! اصن سابقه داشته این نمره؟! ..یکی جواب خداییش خیلی اعصابمو داغون کرده ..روحیمو ته کشونده...:(

arefeh

کاربر ممتاز
سلام دوستان
آقا خدایی یعنی چی نمره صفر داریم اصلا؟؟ من بار اولمم بود ولی بیشتر مدارکو کشیدم فقط یک دو تا سوتی داشتم ..میدونستم قبول نمیشم ولی دیگه نه نمره صفر!! اصن سابقه داشته این نمره؟! ..یکی جواب خداییش خیلی اعصابمو داغون کرده ..روحیمو ته کشونده...:(

برگه شما به احتمال زیاد گم شده ...حضوری پیگیری کنید...چون حداقل 1 -2 نمره باید می گرفتیم...با اینکه تازه میگید شیت خالی نداشتید پس از محالات

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

:w19::surprised::eek::confused::weirdsmiley::question::huh::w20:

hamedzjg

عضو جدید
سلام دوستان

تقلب نکردید؟ تقلب و تخلف نمره 0 میگیره..

NIMA.AA

عضو جدید
تقلب نکردید؟ تقلب و تخلف نمره 0 میگیره..

نه والا نه تقلب کردم نه تخلف، فقط برشو فرصت نکردم نصفه نیمه کشیدم، تنها مشکل بزرگ طراحیمم یکی تو دسترسی معلول بود یکیم تو نورگیری دوتا از واحدها، پلان پارکینگام همشو درآوردم...الانم جواب اومده نمره گرد شده داوطلب 0!! این چه گردیه شده صفر موندم توش.. تو شوک بزرگیم اصن مگه میشه:surprised::cry::(

NIMA.AA

عضو جدید
برگه شما به احتمال زیاد گم شده ...حضوری پیگیری کنید...چون حداقل 1 -2 نمره باید می گرفتیم...با اینکه تازه میگید شیت خالی نداشتید پس از محالات

نمیدونم راستش پیگیری نکردم .. ولی آخر جلسه استرسشو داشتم سنجاق خود برگه ها روکنده بودم همش میگفتم بزنین دوباره، میگفتن باشه خودمون میزنینم بعدا.. اینو تازه یادم اومدددددددد ینی واقعا احتمال گم شدن برگه ها هست؟؟؟ چون درسته باراولم بود ولی تو حالت خوشبینانه احتمال قبول شدنم میدادم به خودم ولی نه نمره 0!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.