بررسی آزمون اسکیس کنکور کارشناسی ارشد 94 - ایستگاه آتشنشانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

keyvan2006

عضو جدید
نفر اول اسکیس منظر پارسال همشهریمون بودن نفر اول معماری پارسال هم کسیه که شیت هاش معروف شدن (با قهوه ای و بلک و راپید کار می کنن- حضوری با همسرم باهاشون حرف زدیم تهران) و هیچ کلاسی نرفتن. فیلم های کلاس رو هم آدرس بدین تو دی وی دی بفرستم براتون حجمشون قابل آپلود نیست. با اجازه از خودشون گرفتن حتی به دوربین نگاه هم می کنن! دوست عزیزم اینجا نیومدیم کسی رو تخریب کنیم. شما مغلطه می فرمایید. مطمینا چیزهایی یاد گرفتید اما دال بر این نیست که بت بسازیم و بگیم 90 درصد سوادم از یک کلاسه. بعدشم کسی اسم نیاورد کدوم استاد که شما به آقای دکتر اشاره می کنین. حتی فیلم های پیارسال ایشون رو هم کامل دارم. خیلی هم چیزای مفید یاد گرفتم. کارای بچه هاشونم دیدم پیشرفت کردن ولی اکثرا شبیه همن!
یه سوال! اگر بحث مادی نیست چرا نباید فیلم گرفته بشه؟
دوست من کنکوری های سال بعد میخونن حرفاتون رو. خواهشا هیجانزده نشین. مشکل ما قضاوتهای بدون ارایه راهکاره. ما فقط بحث می کنیم که کسی آیا میتونه بدون کلاس موفق بشه یا نه؟! مطمینا جواب بله هستش.
دقیقا حرفای خانم امیریو قبول دارم. (البته با کمال احترام بجز این که هرچقدر پول بدی بیشتر آش میخوری)

سلام .. آدرس بدیم فیلم رو میفرستید

keyvan2006

عضو جدید
سلام

سلام

نفر اول اسکیس منظر پارسال همشهریمون بودن نفر اول معماری پارسال هم کسیه که شیت هاش معروف شدن (با قهوه ای و بلک و راپید کار می کنن- حضوری با همسرم باهاشون حرف زدیم تهران) و هیچ کلاسی نرفتن. فیلم های کلاس رو هم آدرس بدین تو دی وی دی بفرستم براتون حجمشون قابل آپلود نیست. با اجازه از خودشون گرفتن حتی به دوربین نگاه هم می کنن! دوست عزیزم اینجا نیومدیم کسی رو تخریب کنیم. شما مغلطه می فرمایید. مطمینا چیزهایی یاد گرفتید اما دال بر این نیست که بت بسازیم و بگیم 90 درصد سوادم از یک کلاسه. بعدشم کسی اسم نیاورد کدوم استاد که شما به آقای دکتر اشاره می کنین. حتی فیلم های پیارسال ایشون رو هم کامل دارم. خیلی هم چیزای مفید یاد گرفتم. کارای بچه هاشونم دیدم پیشرفت کردن ولی اکثرا شبیه همن!
دوست من کنکوری های سال بعد میخونن حرفاتون رو. خواهشا هیجانزده نشین. مشکل ما قضاوتهای بدون ارایه راهکاره. ما فقط بحث می کنیم که کسی آیا میتونه بدون کلاس موفق بشه یا نه؟! مطمینا جواب بله هستش.
دقیقا حرفای خانم امیریو قبول دارم. (البته با کمال احترام بجز این که هرچقدر پول بدی بیشتر آش میخوری)

سلام .. تو متن گفته بودین آدرس بدین فیلم رو میفرستم
ممنون میشم برام بفرستین هزینشم هر چی بود تقدیم میکنم.. یی میلتونو بزارید آدرسمو مینویسم ..بازم ممنون از لطفتون

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جونم تو چنتا پست قبلی جناب مهندس مازیار در رابطه با اسکیس یه سری توضیح دادن و اینکه به سبک استاد شقاقی سوالای who و where رو از خودمون بپرسیم. میشه لطفا هر کسی که بلده بیاد در رابطه با این سوالا یه کوچولو توضیح بده؟

rezazilla

عضو جدید
بچه ها جونم تو چنتا پست قبلی جناب مهندس مازیار در رابطه با اسکیس یه سری توضیح دادن و اینکه به سبک استاد شقاقی سوالای who و where رو از خودمون بپرسیم. میشه لطفا هر کسی که بلده بیاد در رابطه با این سوالا یه کوچولو توضیح بده؟

اسمش متد 5wh هست . متشکل از why , where , who , what , when
به اینصورت که موقع اسکیس با این پنج تا موضوع رو تحلیل میکنی و اگه خاستی سمت راست کاغذ میکشی گرافیکی که معمولا اینکارو میکنن . مثلا موضوع فرهنگسرا در بندرعباس
What : فرهنگسرا
Why : برای افزایش و ترویج فرهنگ و آثار هنری
Who ( ینی کیا قراره استفاده کنن ) : عموم و فرهیختگان و قشر هنرمند
When : دو شیفت در طول شبانه روز
Where : اقلیم گرم و مرطوب / بندرعباس
در کل چیز مسخره ایه به نظرم ... هرچند خودم کشیدمش واسه کنکور...
فقط هم شقاقی اینو نمیگه ، همه دیگه بلدن ...

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسمش متد 5wh هست . متشکل از why , where , who , what , when
به اینصورت که موقع اسکیس با این پنج تا موضوع رو تحلیل میکنی و اگه خاستی سمت راست کاغذ میکشی گرافیکی که معمولا اینکارو میکنن . مثلا موضوع فرهنگسرا در بندرعباس
What : فرهنگسرا
Why : برای افزایش و ترویج فرهنگ و آثار هنری
Who ( ینی کیا قراره استفاده کنن ) : عموم و فرهیختگان و قشر هنرمند
When : دو شیفت در طول شبانه روز
Where : اقلیم گرم و مرطوب / بندرعباس
در کل چیز مسخره ایه به نظرم ... هرچند خودم کشیدمش واسه کنکور...
فقط هم شقاقی اینو نمیگه ، همه دیگه بلدن ...
دستتون درد نکنه:gol::gol:....فک کنم به دردم بخوره;)

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دستتون درد نکنه:gol::gol:....فک کنم به دردم بخوره;)
البته من نکشیدمش!!! فقط از خودم می پرسم که سوتی ندم این 5 موردو!!! تم کارم دستم میاد!!! به نظرم 1 دقه وقت گذاشتن رو این موارد مفیده!!! اما فک می کنم کشیدنش چندان به ایجاد سبک شخصی کمک نکنه!!!

Sent from my C6603 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته من نکشیدمش!!! فقط از خودم می پرسم که سوتی ندم این 5 موردو!!! تم کارم دستم میاد!!! به نظرم 1 دقه وقت گذاشتن رو این موارد مفیده!!!

اشکالی نداره،شما ماشالا با سوادین حالا نکشیدینم مهم نیس:).....دستتون درد نکنه:gol:......من چون اسکیسم افتضاحه (البته تو این ضمینه اعتماد به نفسم رو از دست دادم. این مشکلم فقط تو اسکیس نیستا!از بچگی سیاه قلم و نقاشی کودکانه و فانتزی کار می کنم اما الان دستم به مداد نمیره:cry:)، تمرین خوبی برام میشه ،ینی عادت کنم با این روتینی که گفتین پیش برم اسکیسم بهتر میشه اگه خدا بخواد:hypocrite:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اشکالی نداره،شما ماشالا با سوادین حالا نکشیدینم مهم نیس:).....دستتون درد نکنه:gol:......من چون اسکیسم افتضاحه (البته تو این ضمینه اعتماد به نفسم رو از دست دادم. این مشکلم فقط تو اسکیس نیستا!از بچگی سیاه قلم و نقاشی کودکانه و فانتزی کار می کنم اما الان دستم به مداد نمیره:cry:)، تمرین خوبی برام میشه ،ینی عادت کنم با این روتینی که گفتین پیش برم اسکیسم بهتر میشه اگه خدا بخواد:hypocrite:
چوب کاری نکنید!!! فقط خیلی اعتماد نکنید به روشی ک گفتم!!! بذارید نتایج بیاد!!! شاید کم دادن بم!!! انتظار فرهنگی داشتم!!! :( فک کنم پلانام بی سوتی نباشه!!! من صرفا روشی ک خودم استفاده کردم و گفتم!!! به نظرم بعد اعلام نتایج دوستانی ک بالا زدن قطعا کمک مناسبی هستن براتون!!!
موفق باشید!!!

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
انتشار نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری 1394 در شهریورماه

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ – ۹۵ در هفته اول شهریور ماه خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس ، دکتر ابراهیم خدایی ، ریئس سازمان سنجش کشور در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون‌های کارشناسی ارشد گفت :
نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد هفته اول شهریور ماه ۱۳۹۴ مشخص می شود .

وی افزود : امسال برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در روزهای ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه انجام می‌شود زیرا هر سال این آزمون بهمن ماه برگزار می‌شد
ولی به دلیل مشکلاتی که در زمستان سبب تأخیر برگزاری آزمون می‌شد آزمون را به اردیبهشت ماه موکول کردیم.

منبع : mastertest.ir

ba.sa

عضو جدید
من که گفتم خود آموزی همیشه بهترین گزینه هستش،اصلا هم نگفتم که که اگه کلاس نرین قبول نمیشین!!!!!اصلا من از اول منظور حرفم به شما نبود!نمیدونم چرا به خودتون گرفتی!من تمام این بود که میگن فلانی بده یا خوبه نباید با توجه به حرف کسی رو قضاوت کرد،بعد شما گفتین ایشون اینطور و اون طوری و مطالب پیش پا افتاده،گفتم اینطوریه،من کلی گفتم که بچه ها چیزهای خوبی یاد گرفتن،به کنکورم مربوط نیست،چون خودشونم گفتن هدفشان اموزشه،شما نا بجا قضاوت کردی منم گفتم،در مورد نفر اول اسکیس هم اگه تو جدولی که دوستامون گذاشته دقت کنین،خانوم کردبچه هستن،که ایشون شاگرد اقای شقاقی بودن،اقای نظری هم همینطور،که هر دو تو ورک شاپ بودن و به بچه ها کمک میکردن،من از اول هدفم اصلا این نبو ه که بگم ایشون خدا هستن یا چیزهای دیگه،هدفم این بود که بگم کسی رو ناعادلانه قضاوت نکنیم!!در مورد سوالتان هم بگم که همیشه افراد سودجو هستن،الانم تو انقلاب بگردی فیلم کلاس ایشون رو دارن میفروشن،یکی از دلایلش اینکه،بقیه اش هم من نمیدونم و به من مربوط نیست،این که کل ورک شاپ رو داشته باشن منطقی نیس،البته همیشه نخاله تو هر جایی وجود داره، ایشون فقط قسمت مرور ترسیمات رو می‌گفتن اجازه فیلم هست که اونم چند بار اخر ساعت ها بود،و اینکه گفتی ازشون اجازه گرفتن هم من در جریان نبودم،اگه نوشته اولم رو بخونین گفتم که هدفم تبلیغ نیس،به هر حال من برات ازروی موفقیت میکنم و ایشالا قبول شی،به نظرم اصلا جالب نیست که این بحث ادامه دار شه،ایشالا هر کی هر چه قدر تلاش کرده نتیجه بگیره،خدا هم اصلا کنار نداره کی یکجا رفته کی نرفته،اون به حق قضاوت میکنه

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.....من چنتا مشکل در رابطه با اسکیس دارم که اینجا مطرحش میکنم، اگه لطف کنین و راهنماییم کنین ممنون میشم.:gol:
من مشکل زیادی با خط لرزون و راندو و اسکیس و هاشور و فیگور و... ندارم. البته نمیگم تو این موارد خیلی واردم ولی در کل بدک نیس.مشکل من تو اصل کاریاس.....مثه کانسپ و ترکیب حجم.البته تو همین صفحه دوستان زحمت کشیدن دو سه تا پست گذاشتن که خیلی بار آموزشی دارن، دارم از رو اونا تمرین می کنم. میتونین بگین برا بهتر شدن ترکیب حجم و ایجاد خلاقیت بیشتر چه کارایی می تونم انجام بدم یا چه تمریناتی هست که میتونه بهم کمک کنه؟

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.....من چنتا مشکل در رابطه با اسکیس دارم که اینجا مطرحش میکنم، اگه لطف کنین و راهنماییم کنین ممنون میشم.:gol:
من مشکل زیادی با خط لرزون و راندو و اسکیس و هاشور و فیگور و... ندارم. البته نمیگم تو این موارد خیلی واردم ولی در کل بدک نیس.مشکل من تو اصل کاریاس.....مثه کانسپ و ترکیب حجم.البته تو همین صفحه دوستان زحمت کشیدن دو سه تا پست گذاشتن که خیلی بار آموزشی دارن، دارم از رو اونا تمرین می کنم. میتونین بگین برا بهتر شدن ترکیب حجم و ایجاد خلاقیت بیشتر چه کارایی می تونم انجام بدم یا چه تمریناتی هست که میتونه بهم کمک کنه؟
سلام ارزو خوبی؟
واسه ترکیب حجم بهتره کتاب مهندس پیرداوری معماری حجم رو ببینی تقریبا بیشتر ورش های حجم سازی و ترکیب حجم رو نشون داده و البته کارایع تادئو آندو واسه ترکیب احجام خیلی خوبه اگه تحلیلش کنی.واسه کانسپت و سناریو سازی کتاب خاصی نیس وابسته به اطلاعات کلی خودت در مورد معماری هستش و بهترین راه پرورشش دیدن کارای معمارای بزرگ و تحلیل کارای اوناس مثل لویی کان کالاتراوا دنیل لبسکیند و .. که بیشتر مفهومی و با کاسنپت کار میکنن.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ارزو خوبی؟
واسه ترکیب حجم بهتره کتاب مهندس پیرداوری معماری حجم رو ببینی تقریبا بیشتر ورش های حجم سازی و ترکیب حجم رو نشون داده و البته کارایع تادئو آندو واسه ترکیب احجام خیلی خوبه اگه تحلیلش کنی.واسه کانسپت و سناریو سازی کتاب خاصی نیس وابسته به اطلاعات کلی خودت در مورد معماری هستش و بهترین راه پرورشش دیدن کارای معمارای بزرگ و تحلیل کارای اوناس مثل لویی کان کالاتراوا دنیل لبسکیند و .. که بیشتر مفهومی و با کاسنپت کار میکنن.
سلااااااااااااااااااااااااام.خوبم مرسی...شما خوبین؟:w40:...........کتاب مهندس پیر داوودی؟مثه کتاب متقی پوره؟.....حتما تهیه ش میکنم.....کارا تادائو آندو؟......مرسی.:cry:............راستش نمیدونم چرا وقتی کارای معمارای بزرگ و بررسی می کنم یه نمه حس کپی کردن بهم دست میده....خیلی وقتام مشکل کانسپت ندارم این مشکل و دارم کهحجمی که تو ذهنمه چطوری بیارم رو کاغذ.....به هر حال دارم تمرین میکنم;)
:w27:

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااام.خوبم مرسی...شما خوبین؟:w40:...........کتاب مهندس پیر داوودی؟مثه کتاب متقی پوره؟.....حتما تهیه ش میکنم.....کارا تادائو آندو؟......مرسی.:cry:............راستش نمیدونم چرا وقتی کارای معمارای بزرگ و بررسی می کنم یه نمه حس کپی کردن بهم دست میده....خیلی وقتام مشکل کانسپت ندارم این مشکل و دارم کهحجمی که تو ذهنمه چطوری بیارم رو کاغذ.....به هر حال دارم تمرین میکنم;)
:w27:
نه خب نباید که کانسچتاشونو هک کنی و یه تیکه از هرکدوم برداری بهترین کار اینکه روند طراحیشون رو برسی کنی کانسپت ها اغلب از بستر محیط و شرایط پروژه یا مفاهیم مرتبط با پروژه شکل میگیرن شما فقط باید نحوه برخودر این معمارا با پروژه و روند ایجاد پروژه رو تحلیل کنید کم کم نحوه ایجاد کانسپت رو متوجه میشه ادم .کتابی هست به اسم دگرگونی یه جلدشم تقریبا قرمزه ترجمه امیر اعلا عدیانی هست یه سری نمودار و اینا در مورد شکل گیری حجم از نمودار و اینا داره ولی یکمی پیچیدس و خیلی تخصصیش کرده یه نگاهی بکن خوبه.حالا اگه با پرسپکتیو نمیتونی بیار رو کاغذ فعلا با نرم افزارا حجماتو بزن که هم تصور پرست خوب شه هم طراحی حجمت ;)

hasti.ir

عضو جدید
من که گفتم خود آموزی همیشه بهترین گزینه هستش،اصلا هم نگفتم که که اگه کلاس نرین قبول نمیشین!!!!!اصلا من از اول منظور حرفم به شما نبود!نمیدونم چرا به خودتون گرفتی!من تمام این بود که میگن فلانی بده یا خوبه نباید با توجه به حرف کسی رو قضاوت کرد،بعد شما گفتین ایشون اینطور و اون طوری و مطالب پیش پا افتاده،گفتم اینطوریه،من کلی گفتم که بچه ها چیزهای خوبی یاد گرفتن،به کنکورم مربوط نیست،چون خودشونم گفتن هدفشان اموزشه،شما نا بجا قضاوت کردی منم گفتم،در مورد نفر اول اسکیس هم اگه تو جدولی که دوستامون گذاشته دقت کنین،خانوم کردبچه هستن،که ایشون شاگرد اقای شقاقی بودن،اقای نظری هم همینطور،که هر دو تو ورک شاپ بودن و به بچه ها کمک میکردن،من از اول هدفم اصلا این نبو ه که بگم ایشون خدا هستن یا چیزهای دیگه،هدفم این بود که بگم کسی رو ناعادلانه قضاوت نکنیم!!در مورد سوالتان هم بگم که همیشه افراد سودجو هستن،الانم تو انقلاب بگردی فیلم کلاس ایشون رو دارن میفروشن،یکی از دلایلش اینکه،بقیه اش هم من نمیدونم و به من مربوط نیست،این که کل ورک شاپ رو داشته باشن منطقی نیس،البته همیشه نخاله تو هر جایی وجود داره، ایشون فقط قسمت مرور ترسیمات رو می‌گفتن اجازه فیلم هست که اونم چند بار اخر ساعت ها بود،و اینکه گفتی ازشون اجازه گرفتن هم من در جریان نبودم،اگه نوشته اولم رو بخونین گفتم که هدفم تبلیغ نیس،به هر حال من برات ازروی موفقیت میکنم و ایشالا قبول شی،به نظرم اصلا جالب نیست که این بحث ادامه دار شه،ایشالا هر کی هر چه قدر تلاش کرده نتیجه بگیره،خدا هم اصلا کنار نداره کی یکجا رفته کی نرفته،اون به حق قضاوت میکنه

like ;)

s-architect

عضو جدید
اعلام‌ اسامي‌ پذيرفته‌ شدگان نهايي‌ امتحاني آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌تكميلي‌ (دوره‌هاي‌كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌) سال‌ 1394

اعلام‌ اسامي‌ پذيرفته‌ شدگان نهايي‌ امتحاني آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌تكميلي‌ (دوره‌هاي‌كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌) سال‌ 1394

بدين وسيله به اطلاع كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته) ‌ سال‌ 1394 مي‌رساند كه‌ نتايج نهايي آزمون‌ مذكور در روز دوشنبه مورخ 94/6/9 بر روي پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني:www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد. كليه‌ داوطلبانيكه اسامي‌ آنها به‌ عنوان‌ پذيرفته‌ شده‌ نهايي‌ هر يك‌ از كد رشته‌هاي امتحاني‌ مربوط اعلام‌ گرديده، لازم است ضمن توجه به ضوابط و شرايط اعلام شده در اطلاعيه‌اي كه به همراه نتايج منتشر مي‌گردد، براي كسب اطلاعات بيشتر و دقيق‌تر درخصوص تاريخ، نحوه و مدارك لازم براي ثبت نام به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاهها و موسسات آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند، ضمناً در صورتي كه دانشگاهها و موسسات محل قبولي داوطلبان، تاريخ مشخصي را براي ثبت‌نام ارائه نكرده باشند، مي‌بايست در يكي از روزهاي شنبه مورخ 94/6/14، يكشنبه مورخ 945/6/15 و يا دوشنبه مورخ 1394/6/16 براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند.

:mad::mad::mad:

ebadi69

عضو جدید
مگه اینکه معجزه ایی بشه تا من قبول شم:cry:

کی قراره من جواب زحمتامو ببینم نمیدونم:cry:

منم دقیقا از این حسا زیاد دارم زحمتی که بی نتیجه میمونه اگه این دفم نشه باید نمیدونم چیکا کنم ...................................

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه لحظات عذاب آوری
امسال اگه قبول نشم دیگه فرصتی ندارم:(
دارم از شدت استرس منفجر میشم:cry:
چرا این نتایج اینقد دیر میااااااااآد:mad::exclaim:
برید با رفقاتون دور دور، ورزش کنید یا سرتونو گرم کنید!!! به این فک کنید که خیلیا شاید آخرین فرصتشون باشه (مث من)!!! بالاخره موقش می رسه!!! نگرانی بذارید برای ساعات آخر که لااقل الان اذیت نشید!!! الان فقط خودتونو با ی چی مشغول کنید!!! :smile:

Shabe man

عضو جدید
چه لحظات عذاب آوری

تنها کاری که میشه کرد اینه که خودتون رو مشغول کنین
من چنروزه میزم ی دفتر فنی
باور کنین نفهمیدم چجور 2 هفته گذشت!
ان شاء الله که هر چی خیر و صلاحه همون بشه :smile:

ArchiTech

عضو جدید
تنها کاری که میشه کرد اینه که خودتون رو مشغول کنین
من چنروزه میزم ی دفتر فنی
باور کنین نفهمیدم چجور 2 هفته گذشت!
ان شاء الله که هر چی خیر و صلاحه همون بشه :smile:

توکل به خدا
البته نه حالا. که باید کلا به کار فکر کرد

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه لحظات عذاب آوری

الهه جان !!!!
سال 91 جوابا 12 شهریور اومد ... دیگه همین حول و حوشا جو.ابا میاد دیگه
انقدر عجله نکن
چنان میاد و میره نمی فهمی اصلن چی شد ...
;)
ضمنن برای خودت انقدر چارچوب درست نکن تو ذهنت
دیگه فرصتی ندارم و ... کلن با همه تونم ! بزارید زندگی اتفاق بیفته ! هر چی پیش بیاد خیره . شک نکن !

nasrin_arch

عضو جدید
الهه جان !!!!
سال 91 جوابا 12 شهریور اومد ... دیگه همین حول و حوشا جو.ابا میاد دیگه
انقدر عجله نکن
چنان میاد و میره نمی فهمی اصلن چی شد ...
;)
دیگه فرصتی ندارم و ... کلن با همه تونم ! بزارید زندگی اتفاق بیفته ! هر چی پیش بیاد خیره . شک نکن !

سلام
چقدر زیبا نوشتی دوست عزیز
واقعا همینطوره
بازم ممنونم

منظورم این قسمت از نوشتت بود :
دیگه فرصتی ندارم و ... کلن با همه تونم ! بزارید زندگی اتفاق بیفته ! هر چی پیش بیاد خیره . شک نکن

معمار بودن کار راحتی نیست . همین درست کردن چارچوب در ذهنمون باعث خیلی از قید و بندهای زندگی کاری و شخصیمون خواهد بود .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا