بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه چرا سر تاریخ معاصر خودتونو ناراحت میکنید؟؟
کسی سوالای معاصر رو زده که درست باشه؟؟؟ اگه کسی جرات کرده 81-86 رو بزنه دستشو بگیره بالا خودشو نشون بده

موافقم .... حتی اونهایی که زیاد خوندن به زور به 2 تاش جواب دادم... من خودم بعد این همه کتاب خوندن برای معاصر . پاک ناامید شدن ... 3 تاشو زدم ولی فقط به 2 تاش تا حدودی مسلط بودم . سومی هم با حدس زدم... واقعا معاصرش بد سخت بود... به قول دوستان سوپرایز علمی بود..

arch 1 teh

عضو جدید
بچه ها سوالای 33 و 35 رو میشه تحلیل کنین با جوابش؟من 55درصد شدم کم نیست به نظر تون؟4 تا اشتباه داشتم..........:que::eek::cry::eek:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سوالای 33 و 35 رو میشه تحلیل کنین با جوابش؟من 55درصد شدم کم نیست به نظر تون؟4 تا اشتباه داشتم..........:que::eek::cry::eek:

سوال 35 ... چون در هر دوعضو در گره c به هم می رسند باید در آنجا معادله تعادل را بنویسید . بعد هر دو عوض برای برقراری رابطه تعادل باید هم مختلف جهت باشند تا همدیگر را حنثی کنند ( پس یکی کشش یکی دیگر فشار) و از طرف دیگه هم اندازه هم باید باشند چون در این گره جز این دو تا عضوی در راستای مولفه y وجود نداره /

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم توبه ای چیزی کرده بوده و به فکر آخرتش افتاده.....:w47:
والا ایشون خیلی عجیب غریبا ... به قول دوستان همواره سوپرایزند... اصلا حساب کتاب نداره کارش.... امثال 3 سوال ما را از 2 صفحه کتاب سازه در معماری داد و چقدر ساده... پارسال 3 سوال از 3 کتاب مختلف و سخت تر .. به قول شاگرداشون ممکنه نصیحت ها در ایشون کار ساز شده و داره کم کم مفهومی در میاره....

النازا

عضو جدید
بچه ها اکادمی تخصصی سیستم تخمین رتبش همون لحظس یا چند روز بعد من جواب دادم ولی هنوز چیزی نیومده واسم

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که با ایستایی و سیستمش خیلی حال کردم البته مصالح و تاسیسات و انرژی رو جواب ندادم(رفتم تو بحر تکنولوژی)

من به تاسیسات نرسیدم.... آخه زمان را کم نکردند از اون ور 5 سوال ایستایی را زیاد کرده بودند.... ولی اشتبا کردم . زبان رو گند زدم و گرنه شانس داشتم...:confused: مثل معماری براش نخوندم ولی امیدم به اون بیشتره :D

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم روحیه جغدگونه معمارانه بعد کنکور دوباره اومده سراغمون!:D از بس پروفسور اینجا مورد عنایت هم باشگاهیان قرار گرفت تغییر رویه داد باشد که در سنوات آتی کمتر مورد عنایت نسل های آینده قرار گیرد.

ولی دور از شوخی ...........این پروفسور همه را به بازی گرفته ..... دوست من 7 ماه برای تکنولوژی خوند الان درس هاش تو بعضی درس ها از من چند درصدی کمتر فقط سیستم را بالا زده.... از شاهکار های آقای گلابچی دیگه فرق بین خیلی خونده و تا حدودی خونده زیاد مشخص نمی شه... به نظرم باید متعادلش کنه ( البته اگه انجام بده) ... نه خیلی سخت که هیچ کس نتونه جواب بده .... نه خیلی آسون که همه بتونند جواب بدهند.... البته تو آزمون معماری این زیاد تاثیر نداره ... ولی تو تکنولوژی که حتی 1 سوال تاثیر داره زیاده.

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلا در زبان از یه حدی بهتر نمی زنم و اون حد هم یه حد فجیع خاک بر سریه .... که جمعه فجیع تر از 5شنبه بود

ایستایی 78
سیستم 69
طراحی 72 زدم
ولی زبان داغون
:cry:
من این طوری زدم .... به نظرت شانسی دارم ....
مگه زبان را چند زدی.؟؟؟

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایستایی 78
سیستم 69
طراحی 72 زدم
ولی زبان داغون
مگه زبان را چند زدی.؟؟؟
واللا نمی دونم یعنی فکر کنم هیچ کسی نباشه الان بتونه بگه که شانس کی چقدره ... با توجه به اینکه به هر حال آزمون ساده تری بوده نمره خام ها و ترازها همه بالا می رن و رقابت تو تک سوالها بین افراد بیشتری بوجود میاد ... خدا داند

زبان: من چون پاسخنامه ای نیست دقیق نمی دونم ولی شاید به زور به 20 درصد برسه (یا نرسه:redface:)

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اکادمی تخصصی سیستم تخمین رتبش همون لحظس یا چند روز بعد من جواب دادم ولی هنوز چیزی نیومده واسم

من چون یه مقدار به این قضیه تخمین و اینا خوش بین نیستم دنبالشو نگرفتم ولی گویا یه مقدار طول میکشه

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کلید سوالارو باید از کجا بگیریم؟

والا من خودم هیچ وقت از پاسخ نامه ها نگاه نمی کنم می رم سروقت کتاب ها چون حدودی جاشون یادمه....
ولی یادمه http://irpcm.mihanblog.com/ دیروز تو این سایت پاسخ نامه سینا شریفی را با جواب هام محض احتیاط چک کردم ولی الان هر چی می گردم یادم نمی یاد کجا سایت بود...

• Like
واکنش ها: HOTT

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
واللا نمی دونم یعنی فکر کنم هیچ کسی نباشه الان بتونه بگه که شانس کی چقدره ... با توجه به اینکه به هر حال آزمون ساده تری بوده نمره خام ها و ترازها همه بالا می رن و رقابت تو تک سوالها بین افراد بیشتری بوجود میاد ... خدا داند

زبان: من چون پاسخنامه ای نیست دقیق نمی دونم ولی شاید به زور به 20 درصد برسه (یا نرسه:redface:)

والا من هم حدودا 25 تا 30 زدم... البته اگه تعداد منفی هام کم باشه... اگه بیشتر باشه . باید کلا بیخیال بشم.... اگه زبان رو 42 کی زدم الان زیر 15 می شدم... آخه چرا گند زدم.... آخه داشتم درصد های بچه ها را تو این چند ساله نگاه می کردم . شبیه به خودم بودن فقط زبانشون خیلی بیشتر بود...:D اونم هم من ماشالله سنگ تموم گذاشتم... حسابی گند زدم..

• Like
واکنش ها: HOTT

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایشالله که یه جای خوب قبول بشی....
من سره سوال 33 فن بد جور درگیرم... کمی ساده و عحیب به نظر می یاد.....

sallarmelli

عضو جدید
برا مصالح 2تا از نانو اومده بود دیگه! بتن و شیشه ضد اتش

من یکیش رو درست زدم یکی رو هم غلط بتن پلیمری منظورتون اول می خواستم بزنم ترمیم کننده یه دفعه زدم بتن سبک سوال ها خیلی به نظر میاد آسون بود به نظر میاد با درصد بالا هم وضعیت کمی بغرنجه

سوال 1 : راهکار مقابل با برش در حالت کلی چیه ؟ سخت کننده جان

سوال2: نزدیک تکیه گاه چی وجود داره ؟ برش

سوال 3: راهکارهای مقابله با برش در نزدیکی تکیه گاه ها: تراکم سخت کننده ها و افزایش ضخامت

سوال 4 : چطور سخت کننده می تواند نیروی فشاری تحمل کند؟
سوال 5: ستون نیروی فشاری دارد. ولی این نیرو در ستون آیا به تیر منتقل می شه؟ جواب تا حدودی منتقل می کنه و این تا حدودی همون برش

همه اینهایی که گفتین درست ولی سوال می گه در مقابل چه نیرویی مقاومت می کنه برای اینکه کمانش نکنه سخت کننده رو می ذارن روی کنمانش هم منتج از فشاره پس در مقابل فشار مقاومت می کنه

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا کمانش اصلا چه ربطی به تیر داره؟!! کمانش توی ستون مطرحه، استیفنر برای مقاومت برشیه، جزو آسونترین سوالا بود. حالا اگه میگفتین خمش باز جای فکر داشت، فشار که خیلی گزینه پرتیه. حالا چیز خیلی پیچیده ای هم نیست، تو همه ساختمونای فولادی کاربرد داره، از یه مهندس سازه بپرسین براتون توضیح بده. در حد کاردانی هم سواد داشته باشه میتونه بگه.

حاج ebram0412 جوابای تکنولوژی رو خودت دراوردی؟ سینا با این جوابی که داد بعید میدونم به 60% برسه، پر غلطه:D حالا خوبه همه منابع+اینترنت در دسترسه انقدر جواب اشتباه داره.
منم سر تکنولوژی سوختم که چرا براش وقت نذاشتم. فوق العاده آسون و خوشدست بودن سوالاش. شاید اگه تو هر درس 2 تا تست بیشتر میزدم راحت زیر 20 میشدم. اتفاقا زبانشم رویایی زدم من، اگه زبان معماریم اینجوری میشد غمی نداشتم.

fahime_k

عضو جدید
بابا کمانش اصلا چه ربطی به تیر داره؟!! کمانش توی ستون مطرحه، استیفنر برای مقاومت برشیه، جزو آسونترین سوالا بود. حالا اگه میگفتین خمش باز جای فکر داشت، فشار که خیلی گزینه پرتیه. حالا چیز خیلی پیچیده ای هم نیست، تو همه ساختمونای فولادی کاربرد داره، از یه مهندس سازه بپرسین براتون توضیح بده. در حد کاردانی هم سواد داشته باشه میتونه بگه.

حاج ebram0412 جوابای تکنولوژی رو خودت دراوردی؟ سینا با این جوابی که داد بعید میدونم به 60% برسه، پر غلطه:D حالا خوبه همه منابع+اینترنت در دسترسه انقدر جواب اشتباه داره.
منم سر تکنولوژی سوختم که چرا براش وقت نذاشتم. فوق العاده آسون و خوشدست بودن سوالاش. شاید اگه تو هر درس 2 تا تست بیشتر میزدم راحت زیر 20 میشدم. اتفاقا زبانشم رویایی زدم من، اگه زبان معماریم اینجوری میشد غمی نداشتم.

ولی من تو جزوه مهندس فاطمی خوندم خمشی!!!!!

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من تو جزوه مهندس فاطمی خوندم خمشی!!!!!

خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدای من!!
بچه ها این سوال به قول دوستمون جزو تابلوترین ها بود !! برش جواب اول و آخره کاش سر سوالای شک برانگیز دیگه بخث میکردیم!!!
اینم یه عکس از جزوه جناب سروش نیا!! دیگه کسی هست که رو حرف ایشون حرف بزنه/؟؟!!!!!!:D
Photo5552.jpg

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایستایی 78
سیستم 69
طراحی 72 زدم
ولی زبان داغون
مگه زبان را چند زدی.؟؟؟

من خودم پارسال برا تکنو خونده بودم و امسالم با خیلی از بچه های تکنو در ارتباطم
ایستایی و طراحی را خوب زدید ولی سیستم را پایین زدید اکثر اینایی که برای امسال خونده بودن سیستم را 90 به بالا زدند و ایستایی و طراحی شونم 70 به بالا
اگه زبان بالای 60 زده باشید می تونید امیدوار باشید
نمی خواستم نا امیدتون کنم واقعیت را گفتم تا خیلی دل نبندید و برید سراغ معماری
اگه خواستید سری به این سایت بزنید
http://www.civil-architecture.com/forumdisplay.php?1-انجمن-ها

omid_66_23

عضو جدید
من خودم زدم برش ولی احتمال زیاد خمشه.چون من تست این سوالو یه جا دیگه زده بودم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.