بازیابی اطلاعات هارد در هر صورت

microsoft

کاربر فعال
دوستی به نام علیرضا نرم افزار های بازیابی رو درخواست کرده بودند که در اینجا میخوام نرم افزار های بازیابی که خودم ازشون استفاده میکنم رو معرفی کنم.
این مجموعه دارای سه نرم افزاره. یکی برای بازیابی اطلاعات درایوهایی که FAT32 هستند و یکی برای NTFS و دیگری برای هر دو نوع با امکانات انتخاب فلدر مورد نظر برای بازیابی.
دانلود بسته کامل بازیابی اطلاعات
نرم افزارهای این پک که براتون گذاشتم میتونن اطلاعات درایو شما رو حتی اگر از اول با نرم افزارهایی مانند FDISK یا PATIOTION MAGIC پارتیشن بندی و از اول باز سازی شده باشند رو هم بازیابی میکنند چه برسد به FORMAT یا DELETE شدن.
این دیگه نهایتش بود.
برای دانلود به راهنما توجه کنید لطفا

راهنمای دانلود
---------------------------
در ابتدا هر نرم افزار دانلود کننده فایل مانند download accelerator یا internet download manager یا flash get یا get right و مانند اینها را دارید باید uninstall کنید.
وقتی بر روی هر لینک کلیک کنید صفحه ای باز میشود که در پایین این صفحه جدولی وجود دارد
در زیر این جدول یک کلید وجود دارد که بر روی آن نوشته FREE
بعد از کلیک بر روی دکمه FREE صفحه ای دیگر باز میشود که در وسط صفحه عکسی به شما نمایش میدهد که حاوی معمولا 4 حرف میباشد.اگر عکسی را مشاهده نکردید حداکثر دو ساعت باید صبر کنید و سپس دوباره به دانلود فایل مذبور اقدام نمایید.
این 4 حرف را در فسمت زیر عکس تایپ کنید و بر روی دکمه DOWNLOAD ... که در کنار آن قرار دارد کلیک کنید.
بدین صورت دانلود آغاز میشود........