بازار کار و راه کار های جذب بازار کار

بازار کار و راه کار های جذب بازار کار

• مجموع رای دهندگان
    6
  • نظرسنجی بسته .

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
توی این تایپیک میخواهیم بدانیم که برای جذب بازار کار شدن چه چیزهای بیشتر بهتر است بدانیم که راحتر بتوانیم جذب بازار کار بشویم هر هفته یک موضوع راجع به آن بحث خواهد شد که دوستانی که می خواهند بعد از تحصیل وارد بازار کار شوند انها را سر لوحه کار خود قرار دهند از دوستانی که در بازار کار فعا لیت دارند دعوت می شود که تجربه های خوشان را در اختیار همه قرار دهند مخصوصا آقای مدیر عزیز و مهندس رشیدی تقاضا دارم که ما را یاری کنند
بحث این هفته تجربه و جایگاه آن در بازار کار

behnam1988

عضو جدید
ببينيد اگه تو بازار کار رشته خودتون باشيد . حتما جايگاه خودتون رو خوب درک ميکنيد و ميدونيد با چه بدبختی به دست اومده
اما اگه کار نميکنيد . هيچ نگران نباشيد . ميگه اونايي که کار رو ياد گرفتن مادر زادی اين طوری بودن ( نه بابا ) نمونش خودم بچه بودم فرق خيار رو با بادمجون نمي دونستم :w20:پس زياد نگران نباشيد
تجربه يکي از رکن های اصلی کار هستش و مطئمن باشيد بدون اون هيچي حسابتون نميکنن
اما چه جوری ميشه تجربه رو بدست آورد
يه راه خيلي مهمش بيمه اس
ببينيد اوايل کار سعی کنيد هرجا ميريد کارفرما رو مجبور کنيد بيمه تون کنه حتی اگه ناچار شديد حقوق تون رو نصف يا کمتر کنيد .
اوايل سعی کنيد درخواست حقوق زياد نکنيد حتی اگه امکانش براتون هست فقط بگيد منو بيمه کن حقوقم نميخوام
يه چيز ديگه اگه جايي کار کنيد ولی بيمه نشيد سابقه کاری براتون محسوب نميشه پس اوايل کار زياد جو گير نشيد و يکم با پول زياد سرتون رو شيره نمالن
اگه همين طوری 2 سال تحمل کنيد . بعد از اون خيلي راحت کار گيرتون مياد .