باحالترین

باحالترین

• مجموع رای دهندگان
    283
  • نظرسنجی بسته .

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه به حضرت عباس مثلا اومدم تریپ شوخی وردارم دیدم بابا اینجا خیلیاخوش غیرت هستند...من از همه معذرت میخوام...غلط کردم...من با کسی مشکل ندارم! شما شهرداری ؟ شما اونو به من نشون بده.نه خدایی تریپ معنوی رفاقتی ورداشته بودم که الحمدالله شما خرابش کردی....اشکال نداره ...مملکتی که تو خیابوناش نتونی راحت راه بری اینم وضع اینترنتشه.منم دیگه به هیشکی رای نمیدم...الان ضرتم غمصوره:cry::wallbash:

فقط مادر

عضو جدید
نا مرداااااااااااااااااااااااااااااااااااا دکتر مهدیه پس چی؟ :w43:

فقط دکی جون:w33::w31::w36::w40:

الان داره درس میخونه البته ولش کنین بذارین به کارش برسه:w10:

فقط مادر

عضو جدید
جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونم؟:confused::surprised:

امین 2008؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w15::w20::w25::w22:

دختره اونوخت؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه به حضرت عباس مثلا اومدم تریپ شوخی وردارم دیدم بابا اینجا خیلیاخوش غیرت هستند...من از همه معذرت میخوام...غلط کردم...من با کسی مشکل ندارم! شما شهرداری ؟ شما اونو به من نشون بده.نه خدایی تریپ معنوی رفاقتی ورداشته بودم که الحمدالله شما خرابش کردی....اشکال نداره ...مملکتی که تو خیابوناش نتونی راحت راه بری اینم وضع اینترنتشه.منم دیگه به هیشکی رای نمیدم...الان ضرتم غمصوره:cry::wallbash:

اي بابا:surprised:
من ك چيزي نگفتم عزيزم!
چرا همچين كردي!
فقط منظورتو خواستم واسه شفاف سازي اصلا بيخيال خوش باشي;)

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي بابا:surprised:
من ك چيزي نگفتم عزيزم!
چرا همچين كردي!
فقط منظورتو خواستم واسه شفاف سازي اصلا بيخيال خوش باشي;)
پس بیا با هم رفیق شیم منم حالم خوب شه از افسردگی در بیام ....منم به هیچ ک دوم ازین ضعیفه ها رای نمیدم...فقط اگه مامانم باشه به اون رای میدم. والبته خواهرم که البته اونا عضو نیستن رای دادن منتفیه والسلام من و داش محسن هم رفیق شدیم طیب الله

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس بیا با هم رفیق شیم منم حالم خوب شه از افسردگی در بیام ....منم به هیچ ک دوم ازین ضعیفه ها رای نمیدم...فقط اگه مامانم باشه به اون رای میدم. والبته خواهرم که البته اونا عضو نیستن رای دادن منتفیه والسلام من و داش محسن هم رفیق شدیم طیب الله
:surprised: افسردگي؟
:)
رفيقيم ک:gol:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised: افسردگي؟
:)
رفيقيم ک:gol:
نوکرتم زندگی ادمهای حساس مثل منو تا مرز نابودی میکشونه بعد اونجا ول میکنه منم دور باطل میزنم خودش میاد پدر ملتور در میاره...البته که چشمها را باید شست ولی ماله من عینک بدبینی داره.:w17: