اگر فروش بیشتری می خواهید به دکوراسیون مغازه خود اهمیت بدهید.

elena943

عضو جدید
مغازه داران در مکان خود بایست در دکوراسیون مغازه به گونه ای طراحی انجام دهند که هر شخصی که به درون مغازه یا بوتیک لباس وارد می شود با مشاهده دکوراسیون مغازه پوشاک، احتیاج شدید به خرید اجناس درون مغازه را در خود احساس کند.دکوراسیون مغازه به هیچ نحوی از نگاه اشخاص باهوش و تاجر مخفی نمی ماند به این دلیل که اثر خیلی زیادی بر روی احساس رضایت مشتری در موقع حضور در درون بوتیک و خرید جنس می گذارد.

رضایت و خشنودی مشتری اصلی ترین رمز موفقیت در تجارت می باشد بنابراین به هیچ نحوی این موضوع را دست کم نگیرید. ولی چگونه یک فضای شیک در دکوراسیون مغازه خودمان پدید آوریم؟ مسلما تزئین و طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک هم ویژگی های مختص به خود را دارد که در این نوشته به طور مختصر نکته هایی را در این باره می آوریم.نورپردازی مناسب در دکوراسیون مغازه پوشاک یکی از اصلی ترین مولفه هاست و بایست به آن دقت ویژه ای شود.

درجه و شدت نورپردازی در مغازه تان وابسته به موقعیتی دارد که برای دکوراسیون مغازه خود دوست دارید. اگر بیشتر از پوشاک های طرح کلاسیک در مغازه بهره می برید مناسب است میزان شدت نور را زیاد کنید، اگر هم پوشاکی به سبک آنتیک در مغازه دارید نورپردازی مغازه باید متعادل و ولرم باشد. اما به غیر از سبک لباس هایی که دارید، تلاش نمایید در نورپردازی مغازه پوشاک به هیچ عنوان از چراغ های فلوئورسنت با رنگ سبز و زرد استفاده نکنید به این دلیل که این چراغ ها حس دلپذیر بودن دکوراسیون مغازه را می گیرند و به نوعی حس ناخوشایندی را در مشتری پدید می آورند.به کارگیری از نور سفید در بخش شلفها و جعبه های مغازه خیلی بهتر جواب می دهد. همینطور به منظور تزیین بیشتر می توانید از این نور برای معین نمودن مرز بندی های درون مغازه بهره ببرید یا اگر گلهایی در درون مغازه دارید در زیر گیاه نوری در جهت روشن کردن آن نصب کنید تا فضا را گرم تر و صمیمی تر نشان بدهد.
چگونگی نشان دادن محصولات و جنس ها و چیدمان درون مغازه از سایر نکته های پراهمیت در دکوراسیون مغازه پوشاک می باشد. با اجرای صحیح این کار به آسانی می توانید دکوراسیونی لوکس و آرام را برای مشتریها پدید بیاورید.

با این حساب
طراحی داخلی ساختمان هم مهم است.
به منظور جذاب شدن فضای مغازه می توانید برای هر نوع لباسی نظیر ژاکت ها، پیراهن ها و شلوارها، نحوه تا کردن و شلف مختص به خودشان را در نظر بگیرید.. یا اگر می خواهید سبکی آنتیک در مغازه تان باشد طنابی قطور و قدیمی را از سقف مغازه آویزان کنید.به منظور پدید آوردن احساسی آرام بخش و صمیمی در دکوراسیون مغازه مناسب است از چیدمان و مبلمان راحتی با کوسن ها و بالش ها رنگارنگ بهره ببرید که خیلی زیاد از صندلی ها و میزهای فلزی و سرد زیبایی و اثر گذاری دارند.

 
بالا