انتخاب رشته واسه ارشد (مکانیک)

cazador

عضو جدید
سلام
من هم شرایط درسیم خوبه هم شرایط مادی، الانم کارشناسی نا پیوسته میخونم ( مکانیک جامدات - آزاد اراک ) حالا به نظرتون واسه ارشد چیکار کنم؟ چون سرمایه در اختیارمه میخوام ازش سود خوبی ببرم :cool::smile:

آخرین ویرایش:

سروش370

عضو جدید
سلام دوست عزيز.
كارخوبي ميكني.
منم ترم آخركارداني مكانيكم.
به نقل از بزرگان اين رشته:تا اونجايي كه راه داره و ميتوني ادامه بده،كه پس فردا كارت توزندگي سخت تر ميشه.
خوشبحالت كه شرايتت جوره جوره.
موفق باشي

saeedmte

عضو جدید
...

...

سلام
من هم شرایط درسیم خوبه هم شرایط مادی، الانم کارشناسی نا پیوسته میخونم ( مکانیک جامدات - آزاد اراک ) حالا به نظرتون واسه ارشد چیکار کنم؟ چون سرمایه در اختیارمه میخوام ازش سود خوبی ببرم :cool::smile:

همون کارشناسی خوبه مگه اینکه بخوای خارج از کشور ادامه بدی...
ضمنا یه پیشنهاد
وقتت رو بیخود تو مکانیک هدر نده جاش اقتصاد یا مدیریت بخون...

noirgalaxy

عضو جدید
سلام
مکانیک رشته ی خوبیه اما اگه بتونی ارشد تبدیل انرژی بخونی عالی میشه

noirgalaxy

عضو جدید
ها ،چی!!!!!!!!!!

ها ،چی!!!!!!!!!!

میشه راجع به این رشته توضیح بدی؟
از گرایش هاییه که بیشتر به حرارت وسیالات مربوط میشه و تو نیروگاه +پتروشیمی + شرکت گاز+ و اکثر صنایع بدرد می خوره مباحث اون بیشتر مرتبط با درسایی مثل مکانیک سیالات و CFDو ترمودینامیک هستش و بهترین بازار کارو فعلا" داره

mr honest

عضو جدید
سلام

سلام دوست عزیز چون شما کارشناسیت جامداته ارشد طراحی کاربردی بخونی بهتره البته تبدیل انرژی وساخت هم میتونی بخونی ولی باید دروس جبرانی بگذرونی اما فقط تامی تونی خودتو تو نرم افزار و دوره های تخصصی رشته ات قوی کن :D

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه میتونه ساخت بخونه و نیازی هم به پیشنیاز نداشته باشه:smile:

cazador

عضو جدید
با مباحث سیالات زیاد حال نمیکنم. طراحی کاربردی رو زیاد توصیه میکنن اون چطوره؟

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش چون شما جامداتی بودید از درسای ارشد ساخت احتمالا بیشتر خوشتون بیاد

shahinjet

عضو جدید
سلام عزیزان
بنده رشتم سیالاته میخوام بدونم آیا تهران برای ارشد قبول شدن چقدر کار میبره ؟
راستی گرایش خوب برای این رشته چیه؟
متشکرم پاسخ بدید

samane00

عضو جدید
سلام,من رشته م مکانیک سیالات بود,رتبه ارشدم تو مکانیک گرایش تبدیل انرژی 635 شد اما تو رشته شناور هوافضا175 شد,میخواستم بدونم باتوجه به اینکه هوافضامیتونم تهران قبول شم اما مکانیکو نمیتونم بهتره کدوم رشته رو برم و واسش انتخاب رشته کنم؟؟؟به هردوتا رشته هم علاقه دارم

hashsa

عضو جدید
راستش چون شما جامداتی بودید از درسای ارشد ساخت احتمالا بیشتر خوشتون بیاد

سلام دوست عزیز درسای ارشد ساخت وتولید که خیلی متفاوت هستش,چطور میگید شبیه درسای جامداتیه.....آخه من نگاه کردم همش درسای تخصصیه خوده ساخته وشباهتی به جامدات نداره!!!

بالا