اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد برق 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

parisanaderi

عضو جدید

خخخ منم عین شما . والا دوستم تهرانه میگه خوابگاها علم و صنعت خیلی بهتره . کلاسام گف اغلب هفته اول رسمی نمیشه ولی برا ثبت نام باید از اموزش پرسید که میشه دیرتر بریم یا نه . من گفتم شاید شما ساکن تهران باشی بدونی :)
منم شنیدم علم و صنعت خوابگاه های خوبی داره

Devilinator

عضو جدید
خخخ منم عین شما . والا دوستم تهرانه میگه خوابگاها علم و صنعت خیلی بهتره . کلاسام گف اغلب هفته اول رسمی نمیشه ولی برا ثبت نام باید از اموزش پرسید که میشه دیرتر بریم یا نه . من گفتم شاید شما ساکن تهران باشی بدونی :)

منم از شهرستانم , همون هفدهم میرم واسه ثبت نام ,شمام ریسک نکن :D یموقع میزنن انصراف بعدش بیا و درسش کن , به من گفتن خوابگاههای علم و صنعت جای پرتیه دور ورش آپاراتیا هستن ... :biggrin: تابستون رفتم جنوب واسه کار دیگه غیر ممکنه از کمپ های اونجا بدتر باشه.
فقط نمیخوام فاصله ثبت نام و شروع کلاسا و تحویل خوابگاه علافی بکشم و رو بزنم به دوست و آشنا

دانشمند كوچك

عضو جدید
سلام دوستان
من با اصفهان فقط 4نفر فاصله داشتم یعنی امکانش هست کسی نره و من بتونم جایگزین بشم؟

parisanaderi

عضو جدید

سلام دوستان
من با اصفهان فقط 4نفر فاصله داشتم یعنی امکانش هست کسی نره و من بتونم جایگزین بشم؟
روزانه که عمرا! شاید شبانه
توی تکمیل ظرفیت مشخص میشه ایشالا

zavareh89

عضو جدید
منم با 200 آخرین قبولی شبانه پزشکی تهران بودم !!!!!!
اصلا باورم نمیشه

ronak911

عضو جدید
منم از شهرستانم , همون هفدهم میرم واسه ثبت نام ,شمام ریسک نکن :D یموقع میزنن انصراف بعدش بیا و درسش کن , به من گفتن خوابگاههای علم و صنعت جای پرتیه دور ورش آپاراتیا هستن ... :biggrin: تابستون رفتم جنوب واسه کار دیگه غیر ممکنه از کمپ های اونجا بدتر باشه.
فقط نمیخوام فاصله ثبت نام و شروع کلاسا و تحویل خوابگاه علافی بکشم و رو بزنم به دوست و آشنا

:-D بعله . شما برو من بهت رو میزنم! :-D ;-)

respina_5966

عضو جدید
بچه ها من شبانه مهندسی پزشکی بابل قبول شدم ...اما پایین تر از اون روزانه شو یعنی مهندسی پزشکی تو سمنان قبول شدم راهی هس که برم تو انتخاب بعدیم؟الان شرایطی دارم که به هیچ عنوان نمی تونم هزینه شبانه رو بدم و از طرفی خوابگاه هم نمی دن!

elecfa1992

عضو جدید
هیچ جا قبول نمیشدم...:(...سال پیش با بدتر از این رتبه ها بهتر قبول شدن...بعد این نانو تهران بود در می اومدم...خدا رحم کرد بهم

elecfa1992

عضو جدید
بچه ها من شبانه مهندسی پزشکی بابل قبول شدم ...اما پایین تر از اون روزانه شو یعنی مهندسی پزشکی تو سمنان قبول شدم راهی هس که برم تو انتخاب بعدیم؟الان شرایطی دارم که به هیچ عنوان نمی تونم هزینه شبانه رو بدم و از طرفی خوابگاه هم نمی دن!
تکمیل ظرفیت شاید شانس بیاری....احتمالش خیلی کمه

zavareh89

عضو جدید
هیچ جا قبول نمیشدم...:(...سال پیش با بدتر از این رتبه ها بهتر قبول شدن...بعد این نانو تهران بود در می اومدم...خدا رحم کرد بهم

من نمیفهمم اگه همه ریختن پزشکی پس چرا مخابرات سیستم اینقد وضعش داغون بود؟ قدرت اینقد بد قبولی داشت؟
حتی الک و کنترل هم قبولیاشون شبیه پارسال بود اونقدی بهتر نبود که بگیم این 2رشته کسی نرفته
والا من دفترچه رو دیدم 7-8دانشگاه تاپ غیر یکی 2تا بقیه ظرفیتارو زیاد کرده بودن یا تغییری نکرده بودن پ کجا رفته این ظرفیتا؟

ronak911

عضو جدید
دوستان شبانه اگه انصراف بدم سال بعد میتونم کنکور بدم؟
راهی هس بشه انتخابای بعدی رو رف؟

elecfa1992

عضو جدید
من نمیفهمم اگه همه ریختن پزشکی پس چرا مخابرات سیستم اینقد وضعش داغون بود؟ قدرت اینقد بد قبولی داشت؟
حتی الک و کنترل هم قبولیاشون شبیه پارسال بود اونقدی بهتر نبود که بگیم این 2رشته کسی نرفته
والا من دفترچه رو دیدم 7-8دانشگاه تاپ غیر یکی 2تا بقیه ظرفیتارو زیاد کرده بودن یا تغییری نکرده بودن پ کجا رفته این ظرفیتا؟
چی بگم.فک کنم پارامترهای زیادی هستن مثل اینکه امسال رتبه ها واقعی تر بود...قبلا رتبه 1تا 10 قدرت تو اونیکی گرایش ها رتبه خوبی داشتن.دوست من سال پیش ازمایشی رتبه اش 200 شد و نرفت...ولی همه گرایش ها وضعش خرابه جز میدان ...با حدودای 180 میدان تهران قبول شدن

elecfa1992

عضو جدید
کسی که خوب درساشو نخونده باید تنبیهش کنن نه اینکه بهش کار بدن .همه اینایی که بیکارن چیزی بلد نیستن پس با کار ندادن بهشون تنبیه میشن . و گر نه کسایی که خوب بلد هستن بیکار نموندن و همه شاغل هستند سطح درامدشون هم نسبت به سطح سوادشونه . دانشگاه ها باید برای کسایی که درس نمی خونن و مشروط میشن رو هر ترم تنبیه کنن نه اینکه سطح توقعشون رو برای یافت کار ببرن بالا
دانشجو کجا یاد بگیره؟از کی؟تنبه کردن زمانی درسته که فرصت باشه وگرنه مثل این میمونه ی آدم رو ببری کویر بهش بگی ماهی بگیر ، منم فردا میام باید سبدت پر ماهی باشه...فردا ببینی ماهی نگرفته تنبیه اش کنی.... این تاپیک واسه اعلام نتایجه نمیخوام راجع به کار حرف بزنم وگرنه فعلا که دوستا و اشناهای من با دانشگاه آزاد سرکارن...

zavareh89

عضو جدید
اگه مخابرات سیستم منظورتونه بله درست گفته . اینده بسیار مهمی در کشور داره . خارج از کشور که همیشه مطرح بوده . بیو که در خارج همه میگن مهمه دوستان دقت کنید منظور بقیه فیلدهای مهندسی زشکی است نه بیو الکتریک. خارج بیومتریال خیلی کاربرد داره بیو الکتریک نه .بیو مکانیک هم خیلی خوبه

بله سیستم منظورشون بوده ولی هرکسی علایقی داره دیگه با توجه به اون انتخاب رشته میکنه
اتفاقا درسته تو ایران خیلی بیوالکترونیک کاربرد نداره، ولی برعکس تو خارج خیلی داره روش کار میشه در مقایسه با سیستم فک میکنم مسایل حل نشده و ایده های جذاب ونو خیلی بیشتری داره که جای کار داره .
اگرم دقت کنید حجم زیادی از اپلای های مخابرات سیستم با موضوع پردازش سیگنال و پردازش تصویر است که خیلی بیشتر از مخابرات تو بیوالکتریک کاربرد داره

BaaRaaN_m

عضو جدید
من 44 تا فاصله دارم با آخرین فرد قبولی تربیت مدرس :biggrin:
شاید اگه شبانه امیرکبیرو میزدم قبول میشدم ولی انقد مطمئن بودم شبانه تهران قبولم که اصن به انتخابای بعد از روزانه امیرکبیر فک نمیکردم:D

zavareh89

عضو جدید
من 44 تا فاصله دارم با آخرین فرد قبولی تربیت مدرس :biggrin:
شاید اگه شبانه امیرکبیرو میزدم قبول میشدم ولی انقد مطمئن بودم شبانه تهران قبولم که اصن به انتخابای بعد از روزانه امیرکبیر فک نمیکردم:D

فک کنم اگه بند ز اطلاعیه سنجشو بخونید و با دفترچه انتخاب رشته سال 93 مقایسه کنید خیلی چیزا متوجه شید که چرا امسال این قدر رتبه ها جا به جا شد.
در همین قدر بگم که 70 % تراز رتبه 300 میشه رتبه ای در حدود 2500 ...

BaaRaaN_m

عضو جدید
فک کنم اگه بند ز اطلاعیه سنجشو بخونید و با دفترچه انتخاب رشته سال 93 مقایسه کنید خیلی چیزا متوجه شید که چرا امسال این قدر رتبه ها جا به جا شد.

آره 25% ظرفیت مال سهمیه ای هاست امسال..پارسال 20% بوده.. و 80% تراز شده 70%!
جالبه من کلا مصادف میشم با تصمیمات عتیقه ی سازمان سنجش :redface: کنکور کارشناسی هم سال 87 دادم که صاف همون سال اومدن بومی کردن با نسبت 80 به 20! :surprised:

Devilinator

عضو جدید
جالبه من کلا مصادف میشم با تصمیمات عتیقه ی سازمان سنجش :redface: کنکور کارشناسی هم سال 87 دادم که صاف همون سال اومدن بومی کردن با نسبت 80 به 20! :surprised:

کارشناسی هم یه اتفاقای عجیب قریب افتاد .. کلا موش آزمایشگاهی شدیم

elecfa1992

عضو جدید
مگه الانم سهمیه داریم؟مگه ایثارگر و رزمنده ای مونده که ارشد شرکت کنه؟

ronak911

عضو جدید

یکم زیاد گفتی ;-) رتبه ی 2100 شبانه خواجه نصیر اورده یعنی تقریبا 800 شده .

elecfa1992

عضو جدید
برو بچ ... من بیو تبریز وزارت بهداشت هم قبول شدم...کدومشو برم؟!یکم دودل شدم ...میگن کارش تضمینیه

zavareh89

عضو جدید
یکم زیاد گفتی ;-) رتبه ی 2100 شبانه خواجه نصیر اورده یعنی تقریبا 800 شده .

خوب معلومه چون اگه کسی دیگه با رتبه بهتر سهمیه داشته باشه زودتر میزنه.
منظورم این بود 80% باعث میشد بازه کمتری شامل بشه ولی اینجوری با 70% بازه افرادش خیلی وسیعتر شده

آخرین ویرایش:

zavareh89

عضو جدید
برو بچ ... من بیو تبریز وزارت بهداشت هم قبول شدم...کدومشو برم؟!یکم دودل شدم ...میگن کارش تضمینیه

یعنی به خاطر اینکه فقط وزارت بهداشته میخوای امیرکبیرو ول کنی بری تبریز؟ :eek::eek::eek::surprised::surprised::surprised::surprised:
مگه میشه مگه داریم؟ :biggrin:
بابا اینقدها هم داغون نیست وزارت علوم دیگه

پویان ط

عضو جدید
دانشجو کجا یاد بگیره؟از کی؟تنبه کردن زمانی درسته که فرصت باشه وگرنه مثل این میمونه ی آدم رو ببری کویر بهش بگی ماهی بگیر ، منم فردا میام باید سبدت پر ماهی باشه...فردا ببینی ماهی نگرفته تنبیه اش کنی.... این تاپیک واسه اعلام نتایجه نمیخوام راجع به کار حرف بزنم وگرنه فعلا که دوستا و اشناهای من با دانشگاه آزاد سرکارن...
کجا یاد بگیره؟پس این همه سال دانشگاه برا چیه؟ اینا توجیه برای تنبلی است. دوستم از دانشگاه ازاد قزوین رفته mit چون کاربلد بود نه اینکه مثل بقیه بره دانشگاه و بیاد. جان اف کندی میگه به جای اینکه بگید کشورتون برای شما چکار کرده از خودتون بپگرسید شما برای کشورتون چکار کردید؟

ronak911

عضو جدید
خوب معلومه چون اگه کسی دیگه با رتبه بهتر سهمیه داشته باشه زودتر میزنه.
منظورم این بود 80% باعث میشد بازه کمتری شامل بشه ولی اینجوری با 70% بازه افرادش خیلی وسیعتر شده .. ]
خب بازش زیاد بشه رقابت بین بچه های شاهد سخت تر میشه یعنی اگه اونموقع بچه های شهید راحت تر قبول میشدن الان براشون سخت تره چون بچه های جانباز هم به اون سهمیه اضافه شدن و این دو گروه به علاوه رزمنده و ... باید برا سهمیه شاهد رقابت کنن وگرنه ظرفیت کلی شاهد مث قبل ثابته و هیچی از ظرفیت سهمیه عادی کم نمیشه . خیلی از دانشگاه ها امسال تو خیلی رشته ها فرزند شاهد نپذیرفتن در عوض یه سریا سه تا رو هم پذیرفتن .

آخرین ویرایش:

mahdi_ml

عضو جدید
سلام به همه آقا ماهم قبول شدیم......
بالاخره از این سربازی راحت شدیم!!!
تبریک به همه رفقا ..........پارسال این موقع داغون بودم خدایا شکرت..........

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بروبچ...من واسه کنترل اصلا متلب بلد نیستم...چیکار کنم؟؟؟کتابی چیزی نمیشناسید که معرفی کرده باشه؟؟؟

zavareh89

عضو جدید
خب بازش زیاد بشه رقابت بین بچه های شاهد سخت تر میشه یعنی اگه اونموقع بچه های شهید راحت تر قبول میشدن الان براشون سخت تره چون بچه های جانباز هم به اون سهمیه اضافه شدن و این دو گروه به علاوه رزمنده و ... باید برا سهمیه شاهد رقابت کنن وگرنه ظرفیت کلی شاهد مث قبل ثابته و هیچی از ظرفیت سهمیه عادی کم نمیشه . خیلی از دانشگاه ها امسال تو خیلی رشته ها فرزند شاهد نپذیرفتن در عوض یه سریا سه تا رو هم پذیرفتن .[/QUOTE]

مطمئن اید از سهمیه عادی کم نمیشه؟ اون شاگرد اولی بود سهمیه اضافه بودا .
تو دفترچه که نوشه 20% یا 25%ظرفیت سهمیه آزاد. بعد ثابتم نبود زیاد شده از امسال دیگه 20 شده 25 .
بازم فک کنم منظورمو متوجه نشدین . من میگم این ظرفیت اگه از سهمیه عادی باشه قبلا اگه یه بازه 500 نفره رو شامل میشد تو این 500 نفر 10نفر مثلا سهمیه داشتن ولی الان تو بازه 2500 نفره 50 نفر سهمیه دارن .
آخه قوانینو که میدیدم راجع به ظرفیت و این ها تنها قانونی که تغییر کرده بود همین قانون بود پس این همه تغییر تو قبولی ها واسه چیه .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا