اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد در روز شنبه ششم خرداد ماه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یه سوال : اونایی که شهریور درسشون تموم میشه و الان در حال تحصیلن اگه بخوان انتخاب رشته بکنن چه معدلی باید وارد کنن ؟

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یه سوال : اونایی که شهریور درسشون تموم میشه و الان در حال تحصیلن اگه بخوان انتخاب رشته بکنن چه معدلی باید وارد کنن ؟

AVINA

عضو جدید
سلام

آخرین معدلی که داشتی
با یه برگ که دانشگاه مهر میکنه و تایید میکنه معدلت اینه..برگی که با دفترچه بوده

AVINA

عضو جدید
سلام

آخرین معدلی که داشتی
با یه برگ که دانشگاه مهر میکنه و تایید میکنه معدلت اینه..برگی که با دفترچه بوده

elahenoor

عضو جدید
سلام

عزیزم منم ترم 8 ام باید معدل کل تا اون ترمی که کنکور دادی رو وارد کنی که مثلا واسه من میشه ترم 6

xx_shaghayegh

عضو جدید
سلام بچه ها...منم مجاز نشدم..فکرشو میکردم.چون اصلا" نخونده بودم ولی رتبه ام شده 6 هزار....تنها چیزی که توی کارنامه ام خوبه معدلم که 17 /87 هست...خوش به حال اونایی که قبول شدن..:cry:

sheitonak

عضو جدید
کاربر ممتاز
بجه ها با یه اسکیس معمولی تا چه رتبه ایی روزانه شهرستان قبولن؟حدودی

arch_nsh

عضو جدید
سلام دوستان من همین الان رسیدم خونه و چک کردم رتبم888
زبان 42.22
فنی 13.33
تاریخ45.56
درک 25
درک منظر 11.67
لطفا کمک کنید و دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنند. اسکیسمو چند بزنم تهران قبول میشم (شهید مدرس- علم وصنعت و... )؟اصلا امکان پذیره با رتبه به این افتضاحی؟؟

elahenoor

عضو جدید
نسبت به رتبه های سال پیش باید اسکیسمو چند درصد بزنم تا روزانه قبول شم؟

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

0959

عضو جدید
آقا من با اینکه امسال تازه اردیبهشت فارغ التحصیل شدم و نرسیدم اصلا بخونم ،مجاز نشدم.دارم دق میکنم.خیلی ناراحتم.گریم بند نمیاد.درصدام خیلی پایینتر از اونی شدن که حساب کرده بودم.

golab

عضو جدید
,دوستان دل نگران که نتایجشونو ندیدن.سرعت اینترنتم بالاست اگه دوست دارین بهم پیام خصوصی بدین مشخصاتتون رو تا براتون ببینم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا