اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

naeim-kosha-2007

عضو جدید
**** رفت تعليم رانندگي رفيقش پرسيد چطور بود ؟ گفت : گفت خوب بود ولي مربيه خيلي مذهبي بود . هر طرف من مي پيچيدم مي گفت يا امام رضا يا ابوالفضل

naeim-kosha-2007

عضو جدید
سلامم به گرمای قلب تو دوست دلم لحظه ای با دلت روبروست بگو عاشقی تا سلامت کنم تمام دلم را بنامت کنم

naeim-kosha-2007

عضو جدید
قصه نیستم، که بگویی... نغمه نیستم، که بخوانی... صدا نیستم، که بشنوی... یا چیزی چنان که ببینی... یا چیزی چنان که بدانی ... من درد مشترکم.. مرا فریاد کن..

naeim-kosha-2007

عضو جدید
وفاي شمع را نازم كه بعد از سوختن ...به صد خاكستري در دامن پروانه ميريزد...نه چون انسان كه بعد از رفتن همدم... گل عشقش درون دامن بيگانه ميريزد

naeim-kosha-2007

عضو جدید
جذابيت‌هاي تهران.....- تهران تنها شهري است که در آن مي‌توانيد وسط خيابانهاي آن نماز بخوانيد، وسط پارک شام بخوريد، در رستوران به ديدن مانکن‌هاي لباس‌هاي مدل جديد برويد، در تاکسي نظرات سياسي‌تان را بگوييد، در کوه برقصيد،.در تهران از همه جاي ماشين‌ها صدا در مي‌آيد، جز از ضبط صوت آن..در شمال شهر تهران مردم در سال 2020 ميلادي زندگي مي‌کنند و در جنوب شهر در سال 94 هجري قمري

naeim-kosha-2007

عضو جدید
**** همش دعا می کرده بچه دار شه یه شب جبرئیل میاد تو خوابش میگه عوض اینهمه دعا برو زن بگیر

naeim-kosha-2007

عضو جدید
یک کشاورز نمونه در اقدامی بی نظیر توانست با پیوند درخت پسته و زیتون درخت پستون به عمل آورد.

naeim-kosha-2007

عضو جدید
نگاه ساکت باران به روي صورتم دزدانه ميلغزد ولي باران نمي داند که من دريايي از دردم به ظاهر گر چه مي خندم ولي اندر سکوتي تلخ مي گريم

naeim-kosha-2007

عضو جدید
**** جبهه بوده از هر طرف خمپاره می یومده .یکی داد می زنه می گه : سنکر بگیرید .ترکه از اون ور می گه : واسه من بربری بگیرید

naeim-kosha-2007

عضو جدید
**** جبهه بوده از هر طرف خمپاره می یومده .یکی داد می زنه می گه : سنکر بگیرید .**** از اون ور می گه : واسه من بربری بگیرید

naeim-kosha-2007

عضو جدید
تکيه بر ديوار کردم خاک بر پشتم نشست/دوستي با هر که کردم عاقبت قلبم شکست /آن قدر رنجي که دنيا بر دل ما مي کند/بر دل هر کس کند او ترک دنيا مي کند

naeim-kosha-2007

عضو جدید
نمي دانم تو مي خواني ز چشمم حرفهايم را نمي دانم تو مي بيني نگاه بي صدايم را كه مي گويد بدون مهربانيهاي بي حدت... بدون عشق تو، هيچم...

naeim-kosha-2007

عضو جدید
خواستم خودمو گول بزنم ؛ همه ي خاطراتم رو انداختم يه گوشه اي و گفتم : فراموش. يه چيزي ته قلبم خنديد و گفت : يادمه

naeim-kosha-2007

عضو جدید
تو را به جای تمام کسانی که نمی شناسم دوست می دارم تو را به جای تمام روزگارانی که نمی زیسته ام دوست می دارم برای خاطر عطر نان عشق و برای خاطر اولین گناه تو را به جای کسانی که نمی شناسم دوست دارم و ترا به جای کسانی که دوست نمی دارم دوست می دارم

naeim-kosha-2007

عضو جدید
مشخصات يک پسر خوب: 1- پسره خوب تنهايي ميره سينما وپارک - 2. يه پسره خوب بعد از تک زنگ سراغه تلفن نميره - 3. يه پسره خوب وقته برگشتن به خونه ماشينش بوي اُدکلنه زنونه نميده- 4. يه پسره خوب تو کلاسّه دانشگاه تا شعاع 3 متري هيچ خانومي نميشينه - 5. يه پسره خوب پس از اتمام صحبت گوشي تلفنو بوس نميکنه - 6. يه پسره خوب وقتي مياد خونه قرمزيه رُژه لب رو صورتش ديده نميشه - 7. يه پسره خوب بعد از شنيدن اسم جنّيفر لپز استغفرالله ميگه

naeim-kosha-2007

عضو جدید
يه دوست خوب توي اين دنياي بد مثل يه فنجون قهوه مي مونه نمي تونه فضا رو گرم كنه ولي دلت رو گرم مي كنه

naeim-kosha-2007

عضو جدید
تشخيص دختر ايراني !: هرگز بيني هايشان عمل کرده نيست . - موهايشان خدادادي طلائي است و مادر زادي مش داره . - وقتي از کنار هم رد ميشن هرگز به هم چپ چپ نگاه نمي کنند. - تمام زيور آلاتشان طلاوجواهرات اصل است. - تا قبل از ازدواج هر گز ابروهايشان را بر نمي دارند. - بدون اجازه خانواده شان هيچ جا نميرن . - وقتي باهاشون دوست شدي هفته دوم بايد بري خواستگاري . - هميشه سر به زير هستن و به هيچ غريبه اي نگاه نمي کنند

aynaz

عضو جدید
چنددقيقه بعد از مراسمخواستگاري .مادر داماد ببخشيد ميشه واسه پسرم زيرسيگا ري بيارين؟خوانواده يعروس:مگه سيگار هم ميکشه .نه آخه ميدونيد بعد از مشروب ميچسبه . چي مشروب؟آره آخهپسرم توي قمار باخته ناراحته .چي قمار ؟آره بلد نبود توي زندان ياد گرفت . چي مگهزندان هم رفته؟ آره آخه معتاد بود… چي معتاد؟ آره زن قبليش لوشداد
مادرم به این میگنا مگهنه؟

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
ايول نعيم..دستت در نكنه آخر وقتي خيلي حال دادي.دمت گرم.خدايي باحاله.به رئيس ميگم 500 نه 1000تا بهت امتياز بده.كلي با همكارام خنديديم.قربونت.:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
يک بار در يکي از دبيرستان هاي تهران هنگام برگذاري امتحانات سال آخر ششم دبيرستان به عنوان موضوع انشا اين مطلب داده شد که ''شجاعت يعني چه؟'' محصلي در قبال اين موضوع فقط نوشته بود : ''شجاعت يعني اين'' و برگه ي خود را سفيد به ممتحن تحويل داده بود و رفته يود ! اما برگه ي آن جوان دست به دست دبيران گشته بود و همه به اتفاق و بدون استثنا به ورقه سفيد او نمره 20 دادن

شايد حامد

عضو جدید
يک بار در يکي از دبيرستان هاي تهران هنگام برگذاري امتحانات سال آخر ششم دبيرستان به عنوان موضوع انشا اين مطلب داده شد که ''شجاعت يعني چه؟'' محصلي در قبال اين موضوع فقط نوشته بود : ''شجاعت يعني اين'' و برگه ي خود را سفيد به ممتحن تحويل داده بود و رفته يود ! اما برگه ي آن جوان دست به دست دبيران گشته بود و همه به اتفاق و بدون استثنا به ورقه سفيد او نمره 20 دادن
خيلي قشنگ بود!!!!!!!!!واقعا يهو آدمو تكون مي ده...

شايد حامد

عضو جدید
خدایا به هرکه دوست داری بیاموز که عشق از زندگی بهتر است
و به هرکه بیشتر دوست می داری بچشان
که دوست داشتن از عشق بهتر است
(دکتر علی شریعتی)

شايد حامد

عضو جدید
چقدر سخته تو چشمای كسی كه قلبتو بهش دادی و به جاش یه زخم همیشگی به دلت داده، زلبزنی و به جای اینكه لبریز از نفرت بشی حس كنی هنوزم دوسش داری و دیوونشی. چقدر سخته كه دلت بخواد سر تو باز به دیواری تكیه بدی كه یه بار زیر آوار غرورش همه ی وجودت له شده. چه قدر سخته كه تو خیالت ساعتها باهاش حرف بزنی ولی وقتی دیدیش هیچی جز سلام نتونی بگی. چقدر سخته كهوقتی پشتت بهشه دونه های اشك گونه هاتو خیس كنه اما مجبور باشی بخندی تا نفهمه هنوز دوسش داری

mery1252

عضو جدید
میدونید به یک استخر پر از دختر چی میگن ؟رانی با طعم هلو
اس ام اس عشقی سال 2008:الهی چوب بشی پشمک بشم دورت بگردم :biggrin:

مبينا گنجعلي

عضو جدید
(با عرض پوزش از ...)
نويسنده ي ترك:شب بودو خورشيد به روشني مي درخشيد پير مردي جوان يكه و تنها به همراه خانواده اش در سكوت گوش خراش شب قدم زنان ايستاده بود!!!

مبينا گنجعلي

عضو جدید
يه شب يه فرشته ي مهربون اومد پايين وگفت: هر چه از اين دنيا بخواي ماله تو.
گفتم: اوني كه الان داره اين smsرو مي خونه. گفت: نگفتم تمامه دنيا رو كه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.