اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pako0r

عضو جدید
تکنولوژی پیشرفت کرده…
قبلا زنگ می زدن در می رفتن… الان اس ام اس می دن در می رن!

pako0r

عضو جدید
وقتی وارد دلم شدی احساس کردم آتش در وجودم شعله ور شد

ای فلفل!

pako0r

عضو جدید
اگر تو با من باشی … چراغ خونه ام باشی

اونقدر روشن خاموشت می کنم تا بسوزی

pako0r

عضو جدید
عزیز دلم اگه تمومه تمومه تمومه دنیا جمع بشن بخوان تورو از من بگیرن
میگم چرا شما زحمت كشیدین!!!
خودم می آوردمش !

pako0r

عضو جدید
هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را

هرگز نمی گیرد کسی در قلب من جای تو را

.
.
هیجان زده نشو پشت خاور نوشته بود

pako0r

عضو جدید
اگه میدونستی چقدر دلم برات تنگ شده

پیش خودت میگفتی:

وااااااااااااااااااااااااای چقدر دلش برام تنگ شده!

pako0r

عضو جدید
قسمتی از متن موجود نیست…

.

.

.

بقیه متن هم موجود نیست…

.

.

.

اصلا متنی در کار نیست…

.

.

.

ولی برای سر کار گداشتن تو فکر بدی نیست!

pako0r

عضو جدید
هی!!!!

3 راه بیشتر نداری:

1 با من باشی

2 با تو باشم

3 توافق کنیم که با هم باشیم

pako0r

عضو جدید
توي حوضي كه ماهي نباشه قورباغه سالاره ! . . . . . چاكرتيم سالار !

pako0r

عضو جدید
میدونی بی نمک ترین آدم دنیا کیه؟

تویی…! آخه عسل که نمک نداره

pako0r

عضو جدید
گویند لبخند بهانه ایست برای زیباتر شدن…………………………………تو نیشتو ببند فایده نداره!

pako0r

عضو جدید
smsخصوص نصفه شب
بچه ها می گن تو اهل سینمایی … ما سر یه چیز دعوامون شده … مگه راکی همون رمبو نیست ؟!؟ البته اگه خوابی لازم نیست الان اس ام اس کنی، فردا صبح هم بگی مشکلی نیست. ولی ما رو بی خبر نذار
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

باز هم ضایع شدم! گوشیت سایلنت بود!

میخواستم ببینم شب‌ها که میخوای بخوابی، گوشیتو خاموش می‌کنی که سر کارت نزارن؟

شده خواب ببینی که وقتی خوابیدی تو خواب داری خواب میبینی که خوابی و داری می خوابی و خواب خوابو میبینی که در اون حالی که تو خواب داری خواب خواب رو میبینی تو خواب همونطور که خوابی یکی دیگه هم مثل خودت خوابه و تو خوابش خوابه خوابو میبینه و همین طور که خوابیده تو خواب به تویی که خوابی بگه:چقدر سرکاری؟

این SMS تنها برای بیدار کردن شما ارسال شده و هیچ ارزش دیگری ندارد حالا می تونی بری بخوابی شب بخیر……

پاشو سرت از رو متکا افتاده پایین

اس ام اس نیمه شب
از اونجایی که شتر در خواب بیند پنبه دانه،گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه، وظیفه خودم دونستم بیدارت کنم! آخه داشتی بالشتتو می خوردی!

ببخشید که دیر وقته ولی یه سوال داشتم که خیلی وقت میخواستم ازت بپرسم که الآن یادم اقتاد : ایران به کشورهای دیگر نفت میفروشه بشکشو پس میگشیره یا با بشکه میده؟!؟!

pako0r

عضو جدید
### o-<-< ###

می دونی این چیه ؟

این منم خوبیدم رو ریل قطار ، تا اس ام اس ندی پا نمی شم .

pako0r

عضو جدید
داش سام علیک !

با اجازت روغن ماشینتو خالی کردم و به جاش خون جیگرمو ریختم ، تا هر وقت استارت زدی به عشقت بسوزم .

ذت زیاد

pako0r

عضو جدید
اگه گفتی امروز چه روزیه ؟

.
.
.
.
.

بگو دیگه !

.
.
.
.
.

زیاد فکر نکن ! امروز همون روزیه که دلم برات تنگ شده !!!

pako0r

عضو جدید
ای همه دار وندارم

ای تو ماه شب تارم

جز تو من کسی رو ندارم

که سر کارش بذارم.

pako0r

عضو جدید
اينو ميدونستي كه من...
.
.
.
.

.
.

.
.
.
بيا پائين تا به خودت تنها بگم كسي نفهمه..
.
.
.
.
.هيچي يادم رفت دير اومدي

pako0r

عضو جدید
اولین چیزی که بهش دل بستم تو بودی،

بی تو آروم و قرار نداشتم،

گریه میکردم............تو رو می خواستم........می دونستم تو نباشی نمیخوابم..........

.

.

.

دوستت دارم پستونک.

pako0r

عضو جدید
to ta 3 saniye dige shir mishi
.
.
.
.
.
aji maji lataraji
.
.
.
.
.
nashodi?!
.
.
.
.
.
khub eshkali nadare. khar ke shodi

pako0r

عضو جدید
اسمس انگلیسی با ترجمه;)

Memory is the thing you forget with.
(Alexander Chase)
حافظه همان چيزي است که خاطرات را با آن به فراموشي مي سپاريد.

That which comes into the world to disturb nothing deserves neither respect nor patience.
(Rene Char)
آنچه به دنيا مي آيد تا اسباب نگراني و آشفتگي هيچ باشد، نه سزاوار احترام است و نه در خور شکيبايي.

Men shut their doors against a setting sun.
(William Shakespeare)
مردم درهاي خانه اشان را به روي خورشيد در حال غروب مي بندند.

In judging others, folks will work overtime for no pay.
(Charles Edwin Carruthers)
در داوري در مورد ديگران، عامه مردم بي آنکه مزدي دريافت کنند اضافه کاري مي کنند.

The innocent is the person who explains nothing.
(Albert Camus)
آدم بي گناه کسي است که براي هيچ چيز توضيحي نمي دهد.
Nothing's as good or as bad as it appears.
(Bushrod H. Campbell)
هيچ چيز به آن خوبي يا بدي که به نظر مي آيد نيست.

Respect is love in plain clothes.
(Frankie Byrne)
احترام، همان عشق است در تنپوشي ساده.
I can't clean you from my life never because you are pure, I can incarcerate you behind my lines for ever, & when you are absence I paint my colorless days with colors of your memory
تو را هيچگاه نمي توانم از زندگي ام پاک کنم چون تو پاک هستي مي توانم تو را خط خطي کنم که آن وقت در زندان خط هايم براي هميشه ماندگار ميشوي و وقتي که نيستي بي رنگي روزهايم را با مداد رنگي هاي يادت رنگ مي زنم
**************************************************************************************************************************************************************************************************************
..
I love solitude because it isn’t faithless…I love solitude because there isn’t any sham love in it…I love solitude because I experience…I love solitude because the God is alone too…I love solitude because…I will cry in waiting at my solitude hut & I will hide my waiting
تنهايي را دوست دارم زيرا عشق دروغي در آن نيست ... تنهايي را دوست دام زيرا تجربه کردم ... تنهايي را دوست دارم زيرا خداوند هم تنهاست ... تنهايي را دوست دارم زيرا.... در کلبه تنهايي هايم در انتظار خواهم گريست و انتظار کشيدنم را پنهان خواهم کردتنهايي را دوست دارم زيرا بي وفا نيست .
********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************
گفتي دوست دارم قلبم تندتر از هميشه تپيد ، لبخند زدم وباورت کردم .با اينکه مي دونستم لب ها دروغ مي گن .با صدات نوازش کردي تپش قلبت روحس کردم !مهربونو پاک بود .نگاهت گرم ودلنشين !صدات آرامش دل !نفست بوي بهار عشق بود ! به تو تکيه کردم وآروم شدم با تو از همه چيز در امان بودم
You say you love me my heart beats faster, I smiled & believe you, but I knew that your lips are liar, you patted with your voice & I felt your heart beats, it was kind & pure, your glance was hot & beautiful, your voice was solace of heart, your breathe smelled spring of love! I leaned to you and felt solace I was in safe with you
**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************
اگه يه روز فکر کردي نبودن يه کسي بهتر از بودنشه ،چشماتو ببند واون لحظه اي که اون کنارت نباشه رو به خطر بيار ،اگه چشمات خيس شد ،بدون داري به خودت دروغ مي گي وهنوز دوسش داري
One day if you think absence of one is better that his existence, close your eyes and imagine the moment that he isn’t with you, if your eyes got wet, know that you are liar with yourself & you love him yet
********************************************************************************************************************************************************************************************************************************
هيچ وقت گريه نکن چون هيچکس لياقتش رو نداره ! اون کسي هم که داره طاقتش رو نداره !
Don’t cry never because no one has attitude of your crying, & who has this attitude doesn’t have patience of your crying
******************************************************************************************************************************************
ما آدما هميشه صداهاي بلند مي شنويم ،پررنگ ها را مي بينيم ،وکارهاي سخت و دوست داريم ! غافل از اينکه خوب ها آسون ميان ،بيرنگ مي مونن ،بيصدا مي رن
Always we hear just load voice, we see the chromatic, we love hard works, alas that the goods come easy, stay colorless, leave voiceless.
***************************************************************************************************************************************************************
در دنيا همه چيز دوست داشتني است اما براي دنيا شتاب نکن که مقصد خاک است
In this world everything id loveable but don’t hurry for this world because the destination is soil
***********************************************************************************************************
پرسيد چون دوستم داري بهم نياز داري ؟ يا چون بهم نياز داري دوستم داري ؟ بهش گفتم : چون دوستت دارم بي نياز ترينم
He asked you need me because you love me or you love me because you need me? I told him: I am needless of all because Il love you
*********************************************************************************************************************************************************
يک نفر ... يک جايي ... يک وقتي ... تمومه روياهاش لبخند تو بود ! پس يه جايي يه وقتي با يه لبخند يادش کن
One…in one place…in one moment…all dreams was you laughing! So in one place in one moment remind him with one smile
**********************************************************************************************************************************************
هميشه از خوبي هاي آدم ها براي خودت يه ديوار بساز .پس هر وقت در حقت بدي کردند فقط يه آجر از ديوار بردار بي انصافيه اگه ديوارو خراب کني
Always make a wall for yourself with the wellness of others, so when they treat bad pick up just one brick this isn’t justice that you destroy all wall
*******************************************************************************************************************************************************************
به شانه ام زديکه تنهاييم را تکانده باشي!!!
به چه دلخوش کنم؟؟
تکاندن برف ازروي ادم برفي؟؟؟
You hit my shoulders to shake my solitude!!!
I should keep my heart happy for what??
Shaking the snow from the snowman???
شل سيلور استاين :
درون تو صدايي هست که تمام روز در وجود تو زمزمه مي کند؛
حس مي کنم اين درسته، مي‌دانم اين يکي غلطه.
نه معلم، نه واعظ، نه پدر و مادر، نه دوست و نه هيچ آدم عاقلي
نمي تواند بگويد چه چيز درست است و چه چيز غلط.
تنها به صداي درونت گوش کن!
There is a voice in you that all day croons in you
I feel this is true, I know this is wrong
Even a teacher or a preacher, mother or father ,friend or any wise person
Can't tell you what is true & what is wrong
Just listen to your inside voice.
**********************************************************************************************
زنها هرگز نميگويند ترا دوست دارم
ولي وقتي از تو پرسيدند مرا دوست داري
بدان كه درون آنها جاي گرفته اي.
(رو شفوكو)
The women never say I love you
But when they asked you: do you love me?
Know that you are in their heart
***********************************************************************************************
بياييدکمترخطوط قلبمان را اشغال نکنيم. شايد خداپشت خط باشد
Try to make our heart line less busy may the God is calling us.
*****************************************************************************************************
آنگاه که غرور کسي را له مي کني، آنگاه که کاخ آرزوهاي کسي را ويران مي کني، آنگاه که شمع اميد کسي را خاموش مي کني، آنگاه که بنده اي را ناديده مي انگاري ، آنگاه که حتي گوشت را مي بندي تا صداي خرد شدن غرورش را نشنوي، آنگاه که خدا را مي بيني و بنده خدا را ناديده مي گيري مي خواهم بدانم، دستانت را بسوي کدام آسمان دراز مي کني تا براي خوشبختي خودت دعا کني؟
When you break ones proud, when you destroy ones wishes palace, when you stifle ones hope candle, when you be blind for a body, when you even close your ears to not hearing the voice of a proud that is breaking, when you see the God but don’t see his slave, I want to know you rise your hand to which sky to pray for your luck?
*************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

آدمي اگر فقط بخواهد خوشبخت باشد به زودي موفق ميگردد ولي او مي خواهد خوشبخت تر از ديگران باشد و اين مشکل است زيرا او ديگران را خوشبخت تر از انچه هستند تصور ميکند.
(مونتسکيو)
The human if just want to be lucky he will be successful, but if he wants to be more lucky than others this is difficult because he imagine the others more lucky than what they are

seyederobab

عضو جدید
میان سجده سبز سحرگاهان اگر بر خاطرت رد شد خیال من دعایم کن :gol:

ترجیح می دهم در خیابان قدم بزنم تا اینکه به مسجد بروم و به فکر کفش هایم باشم :gol:

به لره میگن : ماه رمضونه چرا کشک گذاشتی دهنت ؟
میگه : ایفهمم ایخام سی افطارم بخیسه :redface:

farzan001

عضو جدید
نه از خاکم ، نه از بادم ، نه در بندم ، نه آزادم نه من لیلاترین مجنون ، نه شیرینم ، نه فرهادم نه از آتش نه از برگم نه از کوهم نه از سنگم فقط مثل تو مسکینم ، فقط مثل تو دلتنگم

mohammad sabri

کاربر بیش فعال

به لره میگن سفر حج چطور بود، میگه: خیابونا تمیز،برجها بلند،ماشینا آخرین مدل، البته یخ جای زیارتی هم داشت که شلوغ بود نرفتم!!!!!!!!!

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال از امتحان آیین نامه راهنمایی رانندگی پشت سر یه دوچرخه سوار در حال رانندگی هستید، قصد گردش به راست دارید، چكار میكنید؟ الف ـ سرمون رو از شیشه میاریم بیرون میگیم هوووو یــره مگه كوری برو اونور دیگه ب ـ به موازات دوچرخه سوار حركت میكنیم و یه هو میپیچیم جلوش تا حالش گرفته بشه ج ـ پشت سرش یه بوق خفن میزنیم تا هُل بشه و بخوره زمین و بعد از روش رد میشید طوری كه حسابی دخلش بیاد د ـ با ماشین میكوبیم بهش تا بیفته زمین و بعد از روش رد میشیم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.