از مهندسین باتجربه جهت مشارکت در مهندسین مشاور دعوت میشود

sardor

عضو جدید
مهندس مکانیک

مهندس مکانیک

با سلام، اینجانب سردار مام قادری مهندس مکانیک با بیش از 7 سال سابقه و انجام 5 پروژه در زمینه تاًسیسات و آب بعنوان مدیر عامل و مدیر پروژه آماده همکاری میباشم.09379144212

royasaz

عضو جدید
سلام
منم لیسانس معماری هستم 6 سال سابقه کار در زمینه طراحی معماری و طراحی سازه های مختلف هستم و با شهرهای مختلف ایران همکاری کردم 09144160882خلیلی

S-H-CIVIL ENG

عضو جدید
با سلام
بنده مهندس عمران با 3.5 سال سابقه مي باشم .هر چند تجربه كاري من از 5 سال كمتره ولي تجربه كار در ضمينه هاي پروژه هاي گازي و پروژه هاي نيروگاهي همچنين سازه هاي مسكوني را دارم . از آنجا كه بيشتر مدت كاري خودم رو در شركت مشاور گذروندم خوشحال مي شم اگه بتونم مفيد باشم . البته امكان كار به صورت پاره وقت و ترجيحا غير حضوري رو دارم.

با تشكر

نسار

عضو جدید
با سلام.
کارشناس ارشد شهرسازی و دارای 5سال سابقه کار در شرکت ساختمانی هستم.آماده همکاری با آن شرکت می باشم.شماره تماس 09183738005

نسار

عضو جدید
با سلام
کارشناس ارشد شهرسازی و دارای 5سال سابقه کار در شرکت ساختمانی هستم.آماده همکاری با آن شرک می باشم.شماره تماس 09183738005

نسار

عضو جدید
یک شرکت مهندسین مشاور جهت ادامه فعالیت خود از کارشناسان در رشته های برق قدرت، مکانیک ، معماری ، شهر سازی و ترافیک با حد اقل 5 سال سابقه طراحی ، محاسبه و نظارت بصورت مشارکتی دعوت به همکاری میگردد . جهت اطلاعات بیشتر پیام بگذارید
با سلام
کارشناس ارشد شهرسازی و دارای 5سال سابقه کار در شرکت ساختمانی هستم.آماده همکاری با آن شرک می باشم.شماره تماس 09183738005

alireza amani

عضو جدید
دنبال کار میگردم ( معماری )

دنبال کار میگردم ( معماری )

من 1 دانشجوی معماری هستم . ترم آخر .البته مدرک کاردانیم رو در سال 84 گرفتم . معدل کاردانی 75/15و کارشناسی 30/17 . دنبال کار میگردم .

A&S

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک شرکت مهندسین مشاور جهت ادامه فعالیت خود از کارشناسان در رشته های برق قدرت، مکانیک ، معماری ، شهر سازی و ترافیک با حد اقل 5 سال سابقه طراحی ، محاسبه و نظارت بصورت مشارکتی دعوت به همکاری میگردد . جهت اطلاعات بیشتر پیام بگذارید
پس ما چی؟:cry:
من هم کار میخوام خوب...

mohamadreza__

عضو جدید
با سلام من نمیدونم این قسمت واسه چند وقت پیش ولی به هر حال من دانشجوی معماری هستم 2سال توی یه نقشه بداری نار کردم

elham-a

عضو جدید
من مهندس شيمي هستم فارغ التحصيل دانشگاه علم و صنعت با معدل ممتاز ميتوانم به صورت پاره وقت فعاليت كنم. شماره ي تماس 09124397102

mortez

عضو جدید
با سلام
من مهندس piping هستم و با شرکتم با استفاده از بهترین نرم افزارها و بهترین نفرات در زمینه های Piping ؛ Mehanic و Process آماده همکاری هستم. بصورت مشارکت-شماره تماس: 09173390559-یا -02188521181
با سلام
من مهندس الکترونیک هستم با بیش از 6 سال سابقه کار در زمینه برنامه نویسی PLC و اتوماسیون صنعتی ، مانیتورینگ و راه اندازی ماشین آلات و کارخانجات آماده همکاری می باشم 09112102482/09111283991

aas1900

عضو جدید
با سلام
مسلط به نرم افزار Emerson DeltaV سیستم های DCS\SIS
انجام پروژه های اتوماسیون نفت و گاز و پتروشیمی و ... طبق استانداردهای بین المللی نظیر ISA,IEC,... و Certificate های لازم نظیر Atex,TÜV برای محیط های گازی خطرناک.
اولین پیاده سازی سیستم SIS DeltaV در ایران.
تسلط کامل بر نرم افزار های Rev 7تا Rev 12.3 شرکت Emerson DeltaV
رزومه کاری بر روی سکوهای نفتی و شرکت گاز.
آماده همکاری جهت انجام پروژه های مخطلف اتوماسیون DeltaV,Siemens, Yokogawa و نیز طراحی تامین و اجرای پروژه های ابزاردقیق و کنترلی کوچک، متوسط و بزرگ تا چند هزار I/O .
تماس از طریق ایمیل
deltav.project.engineering@gmail.com

بالا