ازاد مکانیک تهران واحد جنوب یا سراسری صنایع صنعتی انوشیروانی بابلسر

mathical

عضو جدید
ازاد مکانیک تهران واحد جنوب یا سراسری مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی انوشیروانی بابلسر

کدام ارزشمندتر :eek::eek::eek: خودتون باشین کدومو می رید؟؟؟؟

mahdis_1991

عضو جدید
شما به ارزشمندیشون نگاه نکن....
ببین صنایع دوس داری یا مکانیک!
خخدارو شکر ..این دئ تا رشته از رمین تا آسمون با هم فرق میکنن!
پس راحت میشه انتخاب کرد!

mathical

عضو جدید
شما به ارزشمندیشون نگاه نکن....
ببین صنایع دوس داری یا مکانیک!
خخدارو شکر ..این دئ تا رشته از رمین تا آسمون با هم فرق میکنن!
پس راحت میشه انتخاب کرد!

میخواستم بدونم کدوم بالاتره؟تو دوست داشتنش فرقی نمیکنه...:).

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر شخصی من اینه که درباره انتخاب صنایع سراسری اصلا شک نکن، چون هم از نظر کاری وضعیت بهتری داره هم سراسریه هم در ایران درس هایی که میخونی به کارت میاد.
مهندس مکانیک در ایران تقریبا کارهای صنایع رو میکنه.

saeedrdn

عضو جدید
shak nakon o cheshm baste boro azad mekanik, pesar mekanik oonam azade tehran harf nadare, bad to mikhay beri sarasari babolsar?:mad:l

mathical

عضو جدید
نظر شخصی من اینه که درباره انتخاب صنایع سراسری اصلا شک نکن، چون هم از نظر کاری وضعیت بهتری داره هم سراسریه هم در ایران درس هایی که میخونی به کارت میاد.
مهندس مکانیک در ایران تقریبا کارهای صنایع رو میکنه.

بیشتر به خاطر دانشگاه بابل می ترسم .نمی دونم صنایع اون چه طوری هست

lniloufarl

عضو جدید
من تو همون دانشگاه بودم محیطش خوبه . تازه دو ساله که صنایع آورده اگه بتونی از بچه های صنایع دانشگاهمون بپرسی بهتر می تونن راهنمایی کنن .
منم بین آزاد و سراسری دودل بودم ولی مدرک سراسری خیلی بهتره . تازه تجربه خوبی واسه مستقل شدنه

raminbabak

اخراجی موقت
ازاد مکانیک تهران واحد جنوب یا سراسری مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی انوشیروانی بابلسر

کدام ارزشمندتر :eek::eek::eek: خودتون باشین کدومو می رید؟؟؟؟
من اگر پول هم نداشتم کارگری هم می کنم ولی تهران می مونم ...مطمئن باش پشیمون نمیشی......... یعنی اگر تهران بمونی هم از نظر تحصیلات تکمیلی و سطح سواد و کار و .... نسبت به شهرستانها تضمین داری

بالا