ادعای جالب یک مرد!

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek::eek::surprised:مردی ادعا کرد که میتواند چشم خود را گاز بگیرد....و در مقابل جمع این کار را انجام داد .....چگونه؟
هرکس جواب درست بده ابدار بش امتیاز میدم......
این معما در صورت امکان ادامه دار خواهد بود....

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دندون مصنوعیشو در میاره چششو گاز میگیره دیگه!!!
:cool::cool::cool:مثل اینکه به پایان تایپیک نزدیک میشویم....
یکی از حاضرین همین پیشنهاد رو کرد و مرد پاسخ داد:من قادرم بدون برداشتن دندان مصنوعی هم چشم خود را گاز بگیرم...حالا چی؟:cool::cool:

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cool::cool::cool:مثل اینکه به پایان تایپیک نزدیک میشویم....
یکی از حاضرین همین پیشنهاد رو کرد و مرد پاسخ داد:من قادرم بدون برداشتن دندان مصنوعی هم چشم خود را گاز بگیرم...حالا چی؟:cool::cool:
حتما چششو در میاره
:d
:surprised:
کلا ادم ناقصی بوده طرف

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما چشمش هم مصنوعی بوده!
:razz:چه گیریم داده حالا.....نمیشد جوابشو نمیگفتی؟ نمیبینی این همه ادم رفته بودن تو فکر؟زدی تو پر هزاران کاربری که وقت گذاشته بودن رو این سوال...اصلا چی میشد امروز نیای باشگاه...اصلا کی گفته تو ثبت نام کنی؟....ببینم کی تورو دنیا اورده؟؟:razz::razz:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی خوشم میاد تنکسا هم میدونن کی تموم شن....حالا تا دلتون میخواد جواب درست بدین کیه که بهتون امتیاز بده....:lol::lol::lol::w42::w42::w42:

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش راست میگم وگرنه نامرد نیستم...چشم فردا امتیاز میدم حتما.....ولی ناقلا عجبactivity داریا...چیکا کردی؟طناب میزنی اینقدر تند تند میره بالا؟100 شده!!!!
تو تعطیلات کشید بالا :d
شبا هم تو سایت بودم
تا صبح :surprised::surprised:
تو میتونی
یه ذره همت می خواد
:surprised::eek:

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
:razz:چه گیریم داده حالا.....نمیشد جوابشو نمیگفتی؟ نمیبینی این همه ادم رفته بودن تو فکر؟زدی تو پر هزاران کاربری که وقت گذاشته بودن رو این سوال...اصلا چی میشد امروز نیای باشگاه...اصلا کی گفته تو ثبت نام کنی؟....ببینم کی تورو دنیا اورده؟؟:razz::razz:

:cry::cry::cry:
مگه تقصیر منه که نابغم؟؟!!!

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط خدا کنه جوابش این نباشه:
اون مرد نامزدش براش مثل چشاش بوده!

hamid1661363

کاربر فعال
والا...این همه عالمو ادم تایپیک چرت میزنن کسی چیزی نمیگه..حالا ما یه باررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر تایپیک خنک زدیم میبینی ؟:cry::cry:;):D:D:D
نه بابا چرا شكست نفسي مي كني خيلي هم جالب بود...:cry:;)

بالا